Obserwujący 0
Schedo

Warn

3 posty w tym temacie

Witam, dzisiaj dostałem warna za użycie czerwonego koloru.

Moim zdaniem dostałem go niesłusznie, ponieważ nigdzie w regulaminie nie pisze nic że niemożna używać czerwonego koloru.

Moderator który dał mi warna powiedział że "Eddege, mi wystarczy słowo administratora." kiedy to napisał moderator, jeśli by to było nawet słowo administratora to i tak nie zmienia sprawy że nie ma tego w regulaminie i każdy kto użyje czerwonego koloru dowiedział by się po dostaniu warna że nie można go używać.

Jeszcze nie słyszałem od Seniora że za czerwony kolor warn, są to tylko wymysły moderatorów chyba że o czymś nie wiemy, a co wie administracja.

PS. Co to jest za moda że kolor admina to czerwień, userzy piszcie na niebiesko. Kolor czerwony powinien służyć do wyróżnienia czegoś.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zgodnie z punktem 2. pod punkt 15. Regulaminu forum:

Pisania kolorem czerwonym całą treść w temacie, kolor czerwony przeznaczony jest tylko dla Administratorów serwisu.

Zgodnie z punktem zabrania się kolorowania treści całego tematu a nie poszczególnych tekstów - kolejny niedoprecyzowany punkt.

Teoretycznie warn jest niesłuszny, chyba, że zmieniłeś kolor tekstu w całym temacie :] .

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzisiaj dodałem pkt że nie można pisać całej treści postu w kolorze czerwonym bo jest on przeznaczony tylko dla Administratora. W twoim przypadku była to jedna linijka wiec, myślę że warn był trochę nie słuszny, i zostanie zdjęty. Pisząc cały post, a pisząc jedno zdanie to jednak jest różnica, i tutaj lekki błąd moderatora. Lecz dobrze że zwrócił na to uwagę.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
Obserwujący 0