Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 22.04.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 19 polubień
  Jako że po sprzedaniu szablonu, nagle zaczął latać po necie z shellami od innych, a potem nawet sprzedawali go z tym shellami, to nie widzę aby ktoś na tym cierpiał, więc daję prosto ode mnie szablon. W 100% czysty, bez żadnych shell'i. Życzę miłego użytkowania Autor: @fifi.ART & @krasnalweb Tematyka: CS Wersja IP:Board: 3.4.x Pobierz: Szablon FastGamers.pl.rar Screen/Live Demo:
 2. 12 polubień
  Autor: @SimLayTematyka: CounterStrike POBIERZ: [MyBB 1.8] SkillShot.rar Styl jest inspirowany, dużą ilością styli na silnik IP.Board, jeśli będzie jakieś większe zainteresowanie nim, postaram się go "uresponsywnić." Dodatkowo chciałbym podziękować @Quak za poświęcenie swojego czasu na obejrzenie stylu i zasugerowanie zmian :3 Jak dodać ikonki do kategorii? 1. Sprawdzamy ID kategorii i zapisujemy w dowolnym miejscu np. notatniku. Można to zrobić: Najeżdzając na nazwe kategorii a w lewym dolnym rogu wyskoczy nam: http://NaszeForum.pl/forumdisplay.php?fid=1 Gdzie cyfry na końcu oznaczają id działu, w tym przypadku 1. Wchodzimy w ACP > Działy i sprawdzamy id w ten sam sposób. 2. Przechodzimy na http://fontawesome.io/icons/ i szukamy interesującej nas ikony, gdy znajdziemy klikamy na nią i szukamy Unicode i również zapisujemy. 3. Przechodzimy do ACP>Style i Szablony>Nazwa Szablonu>Thead-icon.css i na końcu wprowadzamy następującą zawartość: .ti-ID-DZIAŁU:before { content: "\UNICODE-IKONY"; } Gotowe! Zabraniam dalszego udostępniania stylu, oraz jego edycji bez mojej zgody. Wersja MyBB: 1.8Screen/Live Demo:
 3. 11 polubień
 4. 10 polubień
 5. 7 polubień
  Autor: Kirito. (kodowanie w większej części)Tematyka: szablon forum ogólnotematycznegoScreen/Demo: W planach mam dodanie marginesu między subforami, a opisem działu, pogrubienie ilości postów w x tematach. Jedyne co mi się gryzie to menu, na pewno pójdzie do zmiany Coś jeszcze proponujecie? PS. zaczynałem z tego linku, ale 3 część niestety (albo i stety, bo w sumie jak na pierwszy layout wydaje mi się, że poradziłem sobie dobrze) nie powstała. http://mlodyinformatyk.eu/2-kodujemy-layout-mybb-html5-css3/ Tak wygląda header: Poprawiłem też cienie: Widok profilu będzie kompletnie zmieniony, widok tematu jak najbardziej oczyszczony ze zbędnych (bądź głupio ułożonych) buttonów, itp.
 6. 7 polubień
  Ale on chyba prosi o rozwiązanie zadan a nie o dyskusje kto jak i dla kogo oraz po co a nie dla czego. Usuwasz posty nie na temat, a sam takowe piszesz.
 7. 7 polubień
  Nie nie mam jestem takim genialnym człowiekiem dając ogłoszenie płatne i nie mając licencji, zastanów sie co napiszesz następnym razem, jak bys wszedł w moj profil i poczytał inne posty bys wiedział i nie nabijał postów sobie
 8. 7 polubień
  Że co? Są dwa rodzaje umów śmieciowych - Umowa Zlecenie i Umowa o Dzieło. Nawet nie wiesz jakie umowy figurują w Polskim Prawie, a chcesz z kimkolwiek je zawierać...
 9. 6 polubień
  Witajcie, Niezmiernie przykro mi jest stwierdzić to, że moderatorzy forum Pecetowicz.pl to istna porażka i samowolka. Jeden z nich (moderatorów) nałożył mi ostrzeżenie i blokadę na czat twierdząc, że go obraziłem, chociaż nie sprecyzowałem kogo konkretnie mam na myśli. Dla osób, które nie znają znaczenia słowa autystyczny (na pewno się znajdzie chociaż jedna), bardzo proszę: Podobno na tym forum przestrzegane są jakieś prawa, a więc co z wolnością słowa? Skoro nazwanie kogoś zamkniętym w sobie zasługuje na blokadę na czat i 3 ostrzeżenia to chyba coś tu jest nie w porządku, a prawa są jawnie naginane i nadinterpretowane. Ponad to tłumaczy się punktem 4.4 regulaminu forum, a te punkty jak widać na screenshoocie poniżej odnoszą się jedynie do postów i tematów. Ta osoba robi na tym serwisie co jej się podoba, to musi się wreszcie skończyć albo wszyscy w końcu zostaną tutaj zbanowani i zablokowani. Mam nadzieje, że zostanie coś zrobione w końcu z tym fantem i poprawi się sytuacja na tym forum, gdyż od ostatniej rekrutacji jest coraz gorzej. Pozdrawiam
 10. 6 polubień
  W tym artykule poznasz 7 złych praktyk, których musisz unikać podczas pisania stylów CSS. Obok złych praktyk umieszczone są również ich przeciwieństwa - dobre praktyki. Dzięki temu możesz natychmiast poprawić jakość Twojego kodu. Nadużywanie deklaracji !important Opisywanie stylów w nazwach selektorów Powiązanie selektorów ze strukturą HTML Pisanie długich selektorów Ignorowanie kolejności elementów HTML Ignorowanie specyficzności w kolejności selektorów Używanie stylów inline Źródło i więcej informacji: https://devcorner.pl/zle-praktyki-css-ktorych-musisz-unikac/
 11. 6 polubień
  Serio? Same kodowanie czasami kosztuje grubo ponad 500, a Ty chcesz motyw Wordpressa? Takie rzeczy to po ponad 1000 minimum. Jak chcesz w takiej cenie szukać to jedynie motyw nie pod indywidualny styl, a jakiś szablon z neta.
 12. 6 polubień
 13. 5 polubień
  Nie zapłacisz, kiedyś już coś chciałeś a przelewu dalej się nie doczekałem.
 14. 5 polubień
  Uważajcie wszyscy bo salvation się zaraz wkurzy i każdy dostanie Warna. Nie rozumiem czemu temat został przeniesiony do hydepark tyczy się bazy danych ? Większość rzeczy w tamtym dziale jest podobnego typu żeby pomóc coś zrobić. Chłopak prosi nas obiecał dziewczynie chciał jej pomóc nie potrafi więc chce abyśmy pomogli po co ty go salvation odrazu tutaj dyskriminujesz. Oj jak ja nie lubię cię facet i mam do tego prawo.
 15. 5 polubień
  Nie wgrałeś pliku językowego shoutboxa lub ma nadane złe uprawnienia chmod, chodź wydaje mi się, że błąd może być gdzieś głębiej, bo kiedy ja zapomniałem o jego wgraniu pomiędzy "dzv_shoutbox" a "lang" widniała kropka.
 16. 5 polubień
  Autor: WizZziY.pl & Adrian Tematyka: Minecraft Pobierz: Strona.rar Screen/Demo:
 17. 5 polubień
  Autor: catarts Opis: Dawno nic nie publikowałem, jedna z moich nowszych prac
 18. 4 polubienia
 19. 4 polubienia
  https://jsfiddle.net/Mativve/25rf59L5/1/ Na szybko #Edit - może się przydać, nie zauważyłem odpowiedzi @Salva
 20. 4 polubienia
  Nazwa wybranego działu lub kategorii: Kategoria MyBB Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać moderatorem?: Powinienem zostać moderatorem, ponieważ chciałbym odciążyć trochę @Salva, oczyścić tematy użytkowników z bezsensownych postów. Jestem pewny, że podołam temu wyzwaniu, znam się na MyBB, pracuję przy nim od 3 lat, mając zaledwie 17 lat. Nigdy nie dostałem blokady, warna, bana, jestem kulturalny, potrafię zachować powagę. Użytkownicy mają do mnie szacunek, gdyż nie wyzywam, nie obrażam innych. Myślę, że dostanę szansę, że zaufacie mi - nie zawiodę Was!
 21. 4 polubienia
 22. 4 polubienia
  Wybacz nie wiedziałem że trzeba mieć pozwolenie ... sam pisałeś że to Hyde Park Był ale znikł Na pewno shanon się ucieszy na widok zdjęcia
 23. 4 polubienia
  Apelują do polaków, młodych ludzi +16, skończcie grać w Counter Strike bo obudzicie się jak będziecie mieli po 25 lat bez szkoły, bez perspektyw na życie tylko z kontem STEAM i rangą 100+ czy cholera wie ile tam można nabić tych punktów.
 24. 4 polubienia
  Dwie najważniejsze rzeczy. 1. Zmiana nazwy folderu admin 2. Wejście do zmienionej nazwy pod jedynym adresem ip To gwarantuje ci 100% bezpieczeństwa + ewentualnie kilka zmian w panelu.
 25. 3 polubienia
  XDDDD weż Ty człowieku się ogarnij. "- Edycja styli IP.Board, MyBB" - Ty nawet nie wiedziałeś jak menu przenieś na góre XDDD Prawdziwy nick Tego pana - Timo, SirDanUK, Dan's Jego konto tutaj - http://pecetowicz.pl/profil/timo-34706/ To gg co podał to najprawdopodobniej fake. GG które mi podawał: 60571959 oraz 57671088 (jak się spytałem po co mu drugie gg to odpowiedział: http://screenshot.sh/mGypwPbF9B6Jw) Opinie: http://www.mpcforum.pl/topic/1539875-uwaga-na-użytkownika-timo/#entry13022936 Nie polecam Tego pana, pomagałem Ci a Ty mnie zwyczajnie zbanowałeś i zwyzywałeś. Nie pozdrawiam a tfu. ps. facebook ktory ma podany w profilu tez fake.
 26. 3 polubienia
  Zacznę od tego, że praca była robiona na konkurs ale jak zobaczyłem jaką pracę wybrał organizator to aż mi się odechciało czegokolwiek robić. W zamyśle, menu miało być bardziej rozbudowane i miałem layout robić również w wersjach mobilnych. Dlatego w tym przypadku lepiej by się sprawdziło hamburger menu Wezmę się za poprawki i dorabianie reszty layoutu jak będę to chciał wrzucić do portfolio - narazie nie ruszam
 27. 3 polubienia
  Projekt prawie idealny. Nie podoba mi się jedynie to, że menu jest w "hamburgerze". Powinno być jak najmniej klikania, żeby się przedostać w inne miejsce. Nawet jeśli to tylko landing page, to powinieneś pamiętać o tym. Najbardziej podoba mi się dobór kolorów oraz czytelność i estetyczność wykonania. Oby tak dalej!
 28. 3 polubienia
  Napisałeś własny czat, to po tej podpowiedzi powinieneś już wiedzieć co dalej... Musisz teraz przenieść odczytywanie danych z bazy do jQ i AJAXa, a później to zapętlić. http://tutorialzine.com/2010/10/ajax-web-chat-php-mysql/
 29. 3 polubienia
  Dość ciekawy artykuł, mimo, że napisany w 2014 roku. Zachęcam do przeczytania. CSS is not an overly complex language. But even if you’ve been writing CSS for many years, you probably still come across new things — properties you’ve never used, values you’ve never considered, or specification details you never knew about. In my research, I come across new little tidbits all the time, so I thought I’d share some of them in this post. Admittedly, not everything in this post will have a ton of immediate practical value, but maybe you can mentally file some of these away for later use. 1. The color Property Isn’t Just for Text Let’s start with the easier stuff. The color property is used extensively by every CSS developer. Some of you not as experienced with CSS may not realize, however, that it doesn’t define only the color of the text. Więcej tutaj / More: https://www.sitepoint.com/12-little-known-css-facts/
 30. 3 polubienia
 31. 3 polubienia
  Hmm no to dziwnie bo u mnie też nie działało a gdy dodałem bibliotekę JQ to zadziałało
 32. 3 polubienia
  Cześ, cześ. ACP - Personalizacja - (Wygląd) Style - Twój styl - Edytuj HTML/CSS - CSS - custom.css Dodajesz kod: [data-categoryid="3"] .cForumTitle{background:#598f5b} Pod liczbę 3 podstawiacie ID danego działu. ID sprawdzasz, np. w linku danego działu: http://twojastrna.pl/forum/1-forum-glowne
 33. 3 polubienia
 34. 3 polubienia
  Jak ci się spodoba to pisz które ci podesłać
 35. 3 polubienia
 36. 3 polubienia
 37. 3 polubienia
 38. 3 polubienia
  @Erasmux moderatorzy nie odpowiadają? Składaj podanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 39. 2 polubienia
 40. 2 polubienia
  Zobacz jaki ładny poradnik, "słowo w słowo": http://stackoverflow.com/questions/15965376/how-to-configure-xampp-to-send-mail-from-localhost
 41. 2 polubienia
  A masz podpięte JQuery? Inaczej Ci nie zadziała. Dodaj to <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.2.1/jquery.min.js"></script> pomiędzy <head> a </head>
 42. 2 polubienia
  To co masz w CSSie, to nie jest CSS... Poza tym pytanie ode mnie: masz umieszczony znacznik <canvas> w HTMLu?
 43. 2 polubienia
  masz plik css a ten styl to sass - także odpowiedź już znasz podmień zawartość style.css na to:
 44. 2 polubienia
  Coś takiego? http://codepen.io/brenothales/pen/CsdjJ
 45. 2 polubienia
  A czego tu się spodziewać skoro 90% sieci zakładane jest przez dzieci CS
 46. 2 polubienia
  <html> <head> <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/2.1.3/jquery.min.js"></script> <script type = "text/javascript"> function myAjax () { $.ajax( { type : 'POST', data : { }, url : 'bb2.php', // <=== CALL THE PHP FUNCTION HERE. success: function ( data ) { alert( data ); // <=== VALUE RETURNED FROM FUNCTION. }, error: function ( xhr ) { alert( "error" ); } }); } </script> </head> <body> <button onclick="myAjax()">Click here</button> <!-- BUTTON CALL PHP FUNCTION --> </body> </html> Źródło: http://stackoverflow.com/questions/31193042/how-to-execute-php-function-on-html-button-click
 47. 2 polubienia
 48. 2 polubienia
 49. 2 polubienia
  Tak, namierzonego mają już SWAT stoi pod jego domem, tylko czekać jak Justyna Pochanke powie o tym w faktach
 50. 2 polubienia
  Standardowa GNU v2 http://gnu.org.pl/text/licencja-gnu.html Z zastrzeżeniem braku zgody na udostępnianie stylu(oraz udostępniania jego edycji) bez mojej zgody
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00