Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 22.05.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 20 polubień
  Jako że po sprzedaniu szablonu, nagle zaczął latać po necie z shellami od innych, a potem nawet sprzedawali go z tym shellami, to nie widzę aby ktoś na tym cierpiał, więc daję prosto ode mnie szablon. W 100% czysty, bez żadnych shell'i. Życzę miłego użytkowania Autor: @fifi.ART & @krasnalweb Tematyka: CS Wersja IP:Board: 3.4.x Pobierz: Szablon FastGamers.pl.rar Screen/Live Demo:
 2. 17 polubień
  UWAGA! 50 repki pod tym postem i wypuszczam kolejny szablon! A co! Autor: Oryginalnie: Krasnal Przekonwertował: baku (obecnie DeeFku)Tematyka: Webmasterka/CSWersja MyBB: 1.8.11 (działa też na starszych wersjach)Screen/Live Demo: PoniżejPobierz: Space_v1 by baku aka DeeFku.rar *nie zezwalam na udostępnianie szablonu na inne fora bez mojej zgody (jeżeli to zrobisz, będzie to zgłoszone dla administracji danego serwisu) **edytowałeś/aś logo - nie podpisuj się jako współautor/autor szablonu..., edytuj większość szablonu i wtedy się wpisz.. ***wgrałeś/aś szablon i masz "kupe" błędów? Przeczytaj instrukcję i się do niej dostosuj zanim zaspamisz mi skrzynkę odbiorczą groźbami policją itp @krasnalweb jeżeli masz jakieś zastrzeżenia co do stopki to wal śmiało, poprawię Wygląd strony głównej:
 3. 15 polubień
  Temat zamykam. Wracajcie do swoich gównosieci. Od frajerów możecie wyzywać swoich kolegów z piaskownicy, a nie osoby, których nie znacie niedorozwoje. Współczuję braku wychowania i kultury osobistej.
 4. 12 polubień
  Do poprawnego działania profilu potrzebny jest plugin MyProfile Sidebar jest kompatybilny z TopStats oraz Top Poster Multi Styl może posiadać błędy, gdyż był pisany w 2 dni i poprawiany/udoskonalany przez następny miesiąc. Oczywiście różni się lekko od layoutu, gdyż zostały w nim wprowadzone zmiany. Co do slidera, to nie działa gdyż nie posiadam folderu w którym był skrypt, ale jest to bxslider, jeżeli kogoś to interesuje. Do osoby która nazywa się współautorem szablonu: Spokojnie dodanie 3 klas to nie autorstwo, zresztą przepisałem je już na samym początku używania stylu Autor: Kodowanie: @SimLay Projekt: @Quak Tematyka: CounterStrike/Ogólna POBIERZ: [MyBB 1.8] UnixGame.rar Wersja MyBB: 1.8Screen/Live Demo:
 5. 11 polubień
  Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z grafiką komputerową to na pewno przyda ci się kilka porad i pojęć w tym zakresie. Nie zezwalam na kopiowanie treści na inne strony. Na początek zapoznaj się z samym pojęciem grafiki komputerowej. Posłużymy się linkami z serwisu Wikipedia. W podlinkowanym wyżej artykule dowiesz się między innymi co to jest grafika wektorowa i grafika rastrowa. Poznasz programy które wykorzystywane są w grafice komputerowej oraz formaty plików graficznych. Jeżeli będziesz już miał/a podstawową wiedzę z tego zakresu, radzimy również poznać bliskoznaczne pojęcia takie jak: Identyfikacja wizualna - Narzędzie służące do kreowania wizerunku firmy Logo - Identyfikacja znanej marki, firmy czy jakiegoś produktu (Sygnet + Logotyp = Logo), Logotyp - Typ loga, tekstowe przedstawienie nazwy strony, Slogan - Hasło reklamowe wchodzące w skład loga, Sygnet - Symbol graficzny wchodzący w skład loga, Layout - Konstrukcja graficzna strony. Możesz się również spotkać z określeniami takimi jak: Lay, Layek. Sygnaturka - Podpis Userbar - Mała grafika o standardowych wymiarach 350x19 pikseli. Określająca przeważnie zainteresowania użytkownika. Button - Mała grafika o standardowych wymiarach 88x31 pikseli, wykorzystywana przeważnie w formie reklamy. Banner - Grafika o standardowych wymiarach 468x60 pikseli, wykorzystywana w przekazie informacyjnym lub reklamowym. Avatar - Zdjęcie profilowe. Możesz się również spotkać z określeniami takimi jak: Avek czy Av Piksele - Najprościej ujmując są to małe kwadraciki widoczne na pracy powstające przeważnie przy zbyt dużym powiększeniu grafiki rastrowej. Kolorystyka Fotomanipulacja (Fotomontaż) - Technika łączenia zdjęć. Gradient - Płynne przejście tonalne pomiędzy dwoma kolorami. Flat Design - Styl projektowania polegający na wyeliminowaniu zbędnych rzeczy takich jak cienie i gradienty. Dla bardziej zaawansowanych: Marketing reklamowy Renderowanie Teraz kilka słówek z którymi również możesz się spotkać. Są to słówka w języku angielskim, często są one zdrabniane w języku polskim np. fonty, tutoriale. Header - Nagłówek Footer - Stopka Sidebar - Panel boczny Top - W przypadku tego określenia nie możesz być do końca pewny o co chodzi. Określenie "Top" oznacza "szczyt, wierzchołek". Natomiast w grafice komputerowej określenie "Top" może oznaczać: górną belkę, górną część pracy graficznej czy też wcześniej wspomniany nagłówek. Font - Czcionka Tutorial - Poradnik Brushes - Pędzle (do programów takich jak Photoshop czy GIMP) Shapes - Kształty (do programów takich jak Photoshop czy GIMP) Patterns - Wzorki (do programów takich jak Photoshop czy GIMP). Można się spotkać również z określeniem takim jak: Deseń Cellpic - To inaczej belka od kategorii danego działu. Render - Przeważnie jest to jakaś wycięty obiekt (postać, przedmiot) zapisywany w formacie .png bez tła. Renderem można nazwać również obraz wyrenderowany w jakimś programie do obróbki zdjęć 3D. Patrz pojęcie "Renderowanie" wyżej.
 6. 10 polubień
  Autor: ARISovsky Pobierz: zakodowani.psd Demo/Screen:
 7. 9 polubień
  Może ja się wypowiem jako posiadacz kilku macbooków z zeszłego jak i obecnego roku (chodzi mi o modele bez i z touchbarem) Powiem tak. Jeśli masz budżet na to pozwalający i chcesz sprzęt na studia to olej słuchanie, że Air jest dla szpanerów, że zapłacisz za logo i zapłacisz za markę. Chłopie ludzie, którzy tak krytykują tego laptopa nie pracowali na nim więcej niż 1 dzień albo tyle co macali w jakimś sklepie. Ten laptop po tygodniu sprawia, że nie masz ochoty pracować na niczym innym i nie jest ważne, że przed Tobą stanie komp z i7-6950x i 4way sli TITAN XP. Po prostu pod względem pracy, mobilności i wygody użytkowania ten leciutki, malutki i mega dobrze wykonany sprzęt na pokładzie z OS X do pracy typu pakiety iWorks (chyba, że wolisz standardowego Office ale iWorks posiada obsługę dokumentów od Office i może zapisać w formacie do odczytu windowsowych odpowiedników) jest naprawdę niesamowicie wygodny. Do tego dorzucasz sobie f.luxa i z ekranem od Apple, który podobno jest starym kotletowatym IPSem jest naprawdę wygodnie dla oczu. Klawiatura ma niski skok jak to membrana ale jest bardzo wygodna, a touchpad sprawi, że pierwszy raz odechce Ci się korzystać z myszki bo jest zwyczajnie szybciej... Nigdy nie powiedziałbym, że podczas pisania stron czy przeglądania internetu będę używał touchpada ale używam i nie wyobrażam sobie mieć podłączonej myszki do maca, po prostu spowalnia to moją pracę i ogranicza możliwości tego systemu. Lanie wody? Wasze zdanie, ja mam swoje. Mam Pro 13", Air 13.3" i do tego stacjonarkę na której gram, wniosek? Stacjonarka nie ma nawet notepada ani office, po prostu służy jako stacja do gier, wszystko inne mam na Macach i na nich pracuje i korzystam z multimediów. Wygoda ponad wszystko. Dołączając do tego wymianę danych między ipodem, iphonem i ipadem naprawdę ciężko mi po roku rozstać się z tym sprzętem. Polecam Ci kanał nieantyfana na YT. Naprawdę gość ma mega wiedzę i świetnie OBIEKTYWNIE przedstawia wady i zalety. Myślę, że kilka filmów i będzie pewny co do swojego wyboru. Dodatkowo sporo jest tam jak kupić używany sprzęt od apple aby mieć profity (gwarancja) a nie dać się wyrolować na rozkręcany, modernizowany czy rozklekotany sprzęt..
 8. 9 polubień
  Autor: @Creative % @RavDesign Wersja MyBB: 1.8.x Pobierz: Spark_v3@edit rav.rar Demo:
 9. 8 polubień
  Cześć ! Pewnie patrzycie na mnie teraz z pogardą, racja ostatnio wykazałem się jako kompletny idiota... Chciałem was wszystkich przeprosić za moje wczorajsze zachowanie, a szczególnie @SimLay Przepraszam za to że cię obrażałem i wykasowałem ze stopki, było to naprawdę nie na miejscu. Zrozumiałem , jak mocno się poświęciłeś aby stworzyć ten styl i w dodatku udostępniłeś , aby inni ludzie mogli również się z niego cieszyć. Przepraszam. Co do forumowiczów , przepraszam za niepotrzebny spam na czacie i w niektórych tematach. Edycje stylu @SimLay z lvl-pro.pl wrzucę w najbliższym czasie do działu download. Jeszcze raz bardzo was przepraszam, bo mnie mocno poniosło i nie panowałem nad emocjami. Dobranoc.
 10. 8 polubień
  JAK ZDOBYĆ DARMOWY CERTYFIKAT SSL? Jest kilka sposobów na to by uzyskać darmowy certyfikat SSL (X509) który można podpiąć do naszego serwera i zacząć szyfrować transmisję pomiędzy klientem a serwerem, ale nie chodzi mi o certyfikaty self-signed czyli takie podpisane przez nas samych, dla których przeglądarka będzie wyświetlać przekreśloną kłódkę , na myśli mam takie które są zaufane przeglądarkom i w pasku adresu będzie wyświetlać się zielona kłódka ;-) STARTSSL Sposób pierwszy to skorzystanie z usług STARTSSL, po zalogowaniu się, zostaniemy poproszeni o zweryfikowanie domeny, wygenerowanie klucza prywatnego i możemy otrzymać certyfikat X509 dla naszej domeny + jednej dodatkowej (SNI), czyli np. dla varlog.pl + www.varlog.pl, warto wspomnieć, że firma nie pozwala na komercyjne wykorzystywanie darmowych certyfikatów. O ile otrzymanie certyfikatu jest darmowe to jego anulowanie już nie... Firma pobiera opłatę ~25$ za każdą operację "revoke". Ciekawostką jest, że gdy w 2014 Heartbleed ujrzał światło dzienne, to każdy decydował się na wymianę certyfikatu na nowy i przy okazji anulował poprzedni... nawet w tej sytuacji firma zażądała opłaty za każde wycofanie certyfikatu ;-) CloudFlare Kolejna możliwość to skorzystanie z usługi CDN firmy CloudFlare, wiąże się to z przepięciem rekordów NS (rekordy NS domeny wskazują na serwery które zarządzają naszą domeną) oraz przepuszczeniem ruchu przez dodatkową infrastrukturę (Content Delivery Network). CloudFlare bardzo ciekawie podszedł do tematu i wykorzystał rozszerzenie SNI X509 v3 które pozwala na umieszczenie wielu różnych domen w polu SubjectAltName (SAN) w jednym certyfikacie i tym sposobem wiele osób współdzieli jeden certyfikat, co zapewne zoptymalizowało i zmniejszyło koszty generowania nowych certyfikatów. Transmisja do naszego serwera wygląda wtedy tak, że połączenie jest szyfrowane od klienta do serwerów CloudFlare, a pomiędzy CloudFlare a nami może być szyfrowane lub nie, w zależności od wybranej opcji. Let's Encrypt! Jest jeszcze inna opcja - Let's Encrypt, gdzie proces generowania/przedłużania/anulowania certyfikatu nie wymaga praktycznie żadnej wiedzy o samych certyfikatach x509, wystarczy uruchomić klienta i w zamian dostaniemy gotowy zestaw plików ;-) Let's encrypt jest nowym darmowym i zautomatyzowanym Centrum Autoryzacyjnym (CA), czyli taką jednostką która może podpisywać certyfikaty, lub w skrócie czynić je zaufanymi dla naszych przeglądarek, klientów pocztowych, itd... Za Let's Encrypt stoi Internet Security Research Group w skład którego wchodzą przedstawiciele firm takich jak Akamai, Cisco, Mozilla, CoreOS, OVH... Cały proces generowania certyfikatu został maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany, nie ma potrzeby generowania CSR (Certificate Signing Request), wystarczy uruchomić jedne polecenie w systemie i gotowe. W praktyce odbywa się to tak, że przy uruchomienia agenta, generuje on zestaw kluczy prywatny i publiczny, następnie komunikuje się z Let's Encrypt i następuje weryfikacja domeny, agent lub nasz aktualnie uruchomiony webserver słucha na porcie 443, co pozwala serwerom Let's encrypt wykonać połączenie zwrotne do naszego hosta i rozpocząć proces weryfikacji polegający na wymianie pytań/odpowiedzi pomiędzy agentem/webserverem a serwerami Let's Encrypt. Kiedy domena jest już zweryfikowana klient letsencrypt automatycznie generuje CSR i wysyła do serwerów Let's encrypt z prośbą o podpisanie, po chwili otrzymujemy świeży certyfikat podpisany przez Let's Encrypt Authority X1. Poniżej pokażę jak można wygenerować certyfikat dla domeny, w moim przypadku jest to domena ssl.pecetowicz.pl, która wskazuje na mój serwer dostępny ze świata, jest to część procesu weryfikacji domeny, ponieważ serwery Let's Encrypt będą się do nas łączyć używając domeny a nie IP. Na moim serwerze nie działa żaden serwer WWW, tak więc rolę serwera będzie pełnił klient letsencrypt (--standalone) Instalacja letsencrypt, # git clone https://github.com/letsencrypt/letsencrypt # cd letsencrypt # ./letsencrypt-auto --help Weryfikacja i wygenerowanie certyfikatu dla domeny ssl.pecetowicz.pl # ./letsencrypt-auto certonly --standalone -d ssl.pecetowicz.pl Zostaję zapytany o email oraz potwierdzam zapoznanie się z regulaminem, chwilę później pojawia się komunikat. IMPORTANT NOTES: - If you lose your account credentials, you can recover through e-mails sent to XXX@XXX.XX. - Congratulations! Your certificate and chain have been saved at /etc/letsencrypt/live/ssl.varlog.pl/fullchain.pem. Your cert will expire on 2016-04-27. To obtain a new version of the certificate in the future, simply run Let's Encrypt again. - Your account credentials have been saved in your Let's Encrypt configuration directory at /etc/letsencrypt. You should make a secure backup of this folder now. This configuration directory will also contain certificates and private keys obtained by Let's Encrypt so making regular backups of this folder is ideal. - If you like Let's Encrypt, please consider supporting our work by: Donating to ISRG / Let's Encrypt: https://letsencrypt.org/donate Donating to EFF: https://eff.org/donate-le To wszystko... w katalogu /etc/letsencrypt/live/ssl.pecetowicz.pl/ pojawiły się pliki: # ls -la /etc/letsencrypt/live/ssl.varlog.pl/ total 8 drwxr-xr-x 2 root root 4096 Jan 28 21:34 . drwx------ 3 root root 4096 Jan 28 21:34 .. lrwxrwxrwx 1 root root 37 Jan 28 21:34 cert.pem -> ../../archive/ssl.varlog.pl/cert1.pem lrwxrwxrwx 1 root root 38 Jan 28 21:34 chain.pem -> ../../archive/ssl.varlog.pl/chain1.pem lrwxrwxrwx 1 root root 42 Jan 28 21:34 fullchain.pem -> ../../archive/ssl.varlog.pl/fullchain1.pem lrwxrwxrwx 1 root root 40 Jan 28 21:34 privkey.pem -> ../../archive/ssl.varlog.pl/privkey1.pem Czyli mam pełen zestaw plików potrzebnych do podpięcia do serwera WWW lub serwera pocztowego. Przykładowo dla nginx konfiguracja SSL może wyglądać tak, /etc/nginx/sites-enabled/default server { listen 443; server_name ssl.varlog.pl; root /var/www/ssl.varlog.pl/; index index.html index.htm; ssl on; ssl_certificate /etc/letsencrypt/live/ssl.varlog.pl/cert.pem; ssl_certificate_key /etc/letsencrypt/live/ssl.varlog.pl/privkey.pem; ssl_session_timeout 5m; ssl_protocols TLSv1 TLSv1.1 TLSv1.2; ssl_ciphers 'EECDH+AESGCM:EDH+AESGCM:AES256+EECDH:AES256+EDH'; ssl_prefer_server_ciphers on; location / { try_files $uri $uri/ =404; } } Po wejściu z przeglądarki na naszą stronę, powinniśmy zobaczyć, że nasze połączenie jest szyfrowane z użyciem TLS 1.2 i co ważne, certyfikat jest zaufany. W przypadku jeśli mamy już działający serwer WWW który słucha na porcie 443, można uruchomić klienta i wskazać mu działający i widoczny ze świata document root, wtedy klient będzie komunikował się z serwerami Let's Encrypt poprzez wymianę plików bezpośrednio z katalogu document root. # ./letsencrypt-auto certonly --webroot -w /var/www/ssl.varlog.pl/ -d ssl.varlog.pl W przypadku jeśli chcemy wygenerować certyfikat obsługujący kilka domen (SNI), można użyć przełącznika -d wiele razy # ./letsencrypt-auto certonly --webroot -w /var/www/ssl.varlog.pl/ -d ssl.varlog.pl -d www.ssl.varlog.pl Certyfikaty generowane są na 3 miesiące, ale proces ich odnowienia można zautomatyzować skryptem ;-) Po więcej opcji i możliwości letsencrypt odsyłam do dokumentacji projektu. Źródło:http://www.varlog.pl/2016/01/zdobyc-darmowy-certyfikat-ssl/
 11. 8 polubień
  Autor: @58MVFF1JV Pobierz: comingsoon.rar Screen:
 12. 7 polubień
  sizzy.co to kolejne, darmowe narzędzie do testowania Twojej strony pod kątem RWD. Sprawdź!
 13. 7 polubień
 14. 7 polubień
  Witajcie, Niezmiernie przykro mi jest stwierdzić to, że moderatorzy forum Pecetowicz.pl to istna porażka i samowolka. Jeden z nich (moderatorów) nałożył mi ostrzeżenie i blokadę na czat twierdząc, że go obraziłem, chociaż nie sprecyzowałem kogo konkretnie mam na myśli. Dla osób, które nie znają znaczenia słowa autystyczny (na pewno się znajdzie chociaż jedna), bardzo proszę: Podobno na tym forum przestrzegane są jakieś prawa, a więc co z wolnością słowa? Skoro nazwanie kogoś zamkniętym w sobie zasługuje na blokadę na czat i 3 ostrzeżenia to chyba coś tu jest nie w porządku, a prawa są jawnie naginane i nadinterpretowane. Ponad to tłumaczy się punktem 4.4 regulaminu forum, a te punkty jak widać na screenshoocie poniżej odnoszą się jedynie do postów i tematów. Ta osoba robi na tym serwisie co jej się podoba, to musi się wreszcie skończyć albo wszyscy w końcu zostaną tutaj zbanowani i zablokowani. Mam nadzieje, że zostanie coś zrobione w końcu z tym fantem i poprawi się sytuacja na tym forum, gdyż od ostatniej rekrutacji jest coraz gorzej. Pozdrawiam
 15. 7 polubień
  @Kiler powiedział typ co udostepnia nie Swoje style śmiechłem Ci powiem troche
 16. 7 polubień
  "🎯Jeden z najlepszych generatorów animacji w CSS jakie udało nam się ostatnio znaleźć, mamy nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu" - pisze strefakursow.pl Link: http://animista.net
 17. 6 polubień
  Witam ! Jako iż ostatnio mam sporo wolnego czasu stworzyłem wizytówko-przed stronę z filmikiem w tle. Proszę o opinie oraz oczywiście o porady. Dodam jeszcze, że jest to jedna z pierwszych stron wykonanych przeze mnie więc proszę o wyrozumiałość. Miłego korzystania ! Demo: http://homer.hmcloud.pl/wizytowka/ Filmik użyty przeze mnie jako przykład: Wizytówka by HOMER.rar
 18. 6 polubień
 19. 6 polubień
  $keno = 'Kobieta zmienną jest'; Czyli wyjaśnione, no to temat zostaje zamknięty.
 20. 5 polubień
  Każdy teraz Getsu podrabia (http://getsugrafik.pe.hu/)
 21. 5 polubień
  Ludzie to nie jest forum od załatwiania waszych gówno burz w sprawie sieci. Macie od tego PW/TS i inne formy możliwości dogadania się a nie tutaj. Zachowujecie się jak jakieś niedorośnięte dzieciaki.
 22. 5 polubień
  Witajcie ponownie. W końcu wraz ze dziewczyną doszliśmy do kilku pomysłów odnośnie naszego loga. Jeden z nich pragnę Wam przedstawić, jednakże dopowiem, że oficjalna nazwa naszej spółki będzie mieć miano "FoxStudio", a nie "Mascot Studio". Stwierdziliśmy, że takie jest lepsze, natomiast pragnę dodać, że jest to pierwsza tego typu praca, także proszę o krytykę, co poprawić, co zmienić.
 23. 5 polubień
  Nie zrozumiałeś że nie chce wykonać dla ciebie żadnej pracy? Nie podobało mi się to że mnie pouczysz i próbujesz być "fajny" na siłe. A co jeśli miałem taki okres ze nie wykonuje żadnych logotypów czy coś? Nie bo dla ciebie słowo "nie" to odpowiedz nie dopuszczalna i będziesz dążyć aby szukać igły w stogu siana. Bez sensu zablokowałem cie od razu jak mi pisałeś bez sensownie dziękuje za uwagę. I na przyszłość nie pisz ze nie polecasz moich usług jak nigdy u mnie nie zamawiałeś bo ci odmówiłem. PS. To ja decyduje czy zlecenie przyjmuje czy nie bo to wkońcu to ja wykonuje to a nie ty..
 24. 5 polubień
  Witajcie, tutaj znowu ja z kolejną pracą zwariowanej pracy. Dziś mam dla was logo z motywem koguta. Tym razem powiem szczerze, że się przyłożyłem bardziej niż zwykle, co zauważyła nawet moja dziewczyna, lecz ocenicie Wy. Od razu dopowiem, że nie mam pojęcia skąd te żółte krawędzie, po przeniesieniu do PS automatycznie psuje się jakoś na takową. Jeśli ma ktoś na to radę, to proszę napisać. Ps. Nasz podpis na dole pracy jest tymczasowy, dopóki nie wymyślimy własnego logo. xD
 25. 5 polubień
 26. 5 polubień
  @krasnalweb dalszej rozmowy poruszać Panie Rafale nie będę bo log Apache sugeruje co innego. A jest go sporo i był wczoraj udostępniony nawet dla Ciebie do wglądu. Pomijając fakt, że zapierasz się iż to nie Twoja wina po czym jednak dodajesz fakt, że tak się stało bo ktoś Ci się wbił na Twoje forum "na nulledzie na którym kodujesz". Wcześniej problemów nie było także nie da się stwierdzić czy była infekcja przed. Natomiast jasno jest ukazana infekcja PO wgraniu szablonu. Także jeśli ktokolwiek ma za mało dowodów to @Developer z @PixelART dysponują dostępem do Apache i mają bodajże z całego miesiąca log. Trzeba tylko filtrować. ALE co najważniejsze i potwierdzające to wszystkie odwołania pojawiają się dopiero PO aktualizacji szablonu od tego miejsca jest ewidentnie napisane, że TO A TO IP korzysta z tego a tego przez zapytania takie a takie. @Kava gdybyś przeczytał cały temat wiedziałbyś, że zawiadomienia i całą sprawą nie zajmuje się ja, tylko osoby inne w tym @Developer dlatego do nich kieruj pytania / prośby o udostępnienie czegokolwiek związanego z prokuraturą. Co do @LucQy będzie stosowny dowód jak tylko Developer wróci do domu. Jawnie się wypowiadał + ma rozmowy na GG z tym Panem, z tego co również wiem z Tobą także o tym jak mu groziłeś? Pomijając fakt, wrzucania na CSowiczy szablonu, który był robiony na zamówienie "bez shelli" a jednak się tam znajdowały. To też jest spore naruszenie za które jakby nie patrzeć odpowiada Rumcajs jako właściciel strony. Koniec moich wypowiedzi niedotyczących tematu. Wszystkie sprawy przedstawione są powyżej. Interesuje mnie tylko i wyłącznie odpowiedź administracji w tym momencie jeśli będzie potrzebne dostarczenie czegoś więcej. I jeszcze jedno. Chyba nie do końca rozumiesz cały post. Jest napisane jasno kto atakował forum a od czego się to zaczęło. W żadnym fragmencie nie jest napisane, że krasnalweb coś atakuje tylko przyczynił się tego w bezpośredni sposób na co sam w sumie odpowiedział w rozmowie z Developerem. Dowód w temacie głównym
 27. 4 polubienia
  Zapraszam do oceny mojej sygnatury
 28. 4 polubienia
  Każdy popełnia błędy, ale nie każdy ma odwage się do tego przyznać, podziwiam
 29. 4 polubienia
  FULL HD --> https://symu.co/mcssfj.sl
 30. 4 polubienia
  Dorośnij dzieciaczku ;') Zero kultury... dla mnie już jesteś zerem Nawet nie potrafisz udowodnić niczego... a się spinasz... jak masz to w du*** to po co się udzielasz? Co prawda wychodzi na jaw i boli? Ma boleć... mam płakać z jakiego powodu? Takiego, że jakiś typek z ego coś tam do mnie piszę i udowadnia to, że jest oszustem.. ahh dzieci dzieci ;') 180cm wzrostu mi jak najbardziej starczy ;* Nie widzę coś screena... a jak już pisałem DOROŚNIJ bo obecnie to swoim poziomem sięgasz max do krawężnika ;') Nie pozdrawiam... to moja ostatnia odpowiedź w tym temacie... PS. Życzę Ci by to twoje śmieszne forum z Administracją bez kultury padło
 31. 4 polubienia
  Hejka, dawno nic nie było to postanowiłem coś wrzucić Liczę na uzasadnioną krytykę ^^
 32. 4 polubienia
  Podczas nadawania ostrzeżeń, dopisywana jest również notatka dla użytkownika z wytłumaczeniem. Zapoznaj się z nimi, typie. Ostrzeżenia nie zostaną usunięte.
 33. 4 polubienia
  Dobra robota chłopaki. Nagroda:
 34. 4 polubienia
  Serwus. Dzisiaj chce Wam przedstawić proste tło na Youtube, a z nim avatar stworzony na jego podstawie. Oczywiście obie grafiki mają przeznaczenie na moi kanał, a wykonanie, jak widać nie jest "bombowe", tylko stawiałem na coś prostego i ładnego.
 35. 4 polubienia
  Opis: Mam do sprzedania layout pod forum CS. Motywem przewodnim są barwy czerwone i niebieskie co wiąże się z drużyną CT czyli antyterrorystami. Możliwe drobne poprawki. Belki kategorii forum posiadają możliwość dodania innego stocka do danego działu (np: osobny dla CS:GO, TS3 itp.).Cena: Do uzgodnienia. Chce go szybko sprzedać dlatego nie będzie zbyt wygórowana.Płatność: Przelew lub PayPal. Kontakt: FB / GG: 3017661 / damiankubisiak@gmail.com / PW.Allegro (nie wymagane): - Zdjęcia:
 36. 3 polubienia
 37. 3 polubienia
  Autor: Ja @xerdnessplTematyka: Feedback pageScreen/Demo: Znalazłem na dysku, może komuś się przyda Feedback page by homer.zip
 38. 3 polubienia
  (Od razu mówie, że nie wiem czy jest to odpowiedni dział)Witam, chciałbym wam przedstawić gre która tworze i chciałbym się was zapytać czy jest to dobry pomysł i czy ma szanse się powieść A więc, będzie to gra, której główną tematyką będą węże. A dokładniej coś na wzór gry snake, którą wszyscy znamy. Będzie jednak to wszystko bardziej rozbudowane. Podczas rejestracji będzie sie wybierało klase węża. Będą dwie (2snakes - nazwa domeny zobowiązuje). Kazda klasa będzie sie charakteryzowała czymś szczególnym, jedna będzie szybka i mała, druga gruba i wolna. Będzie sklep z róznymi przedmiotami na naszego węża w grze, jakieś mikstury, zbroje itp. (system postaci jak z gry Shakes and Fidget). Ale za to będzie arena na której będziemy grać z przeciwnikiem w wężyka ( będzie to bardziej rozbudowana rozgrywka niż ta którą znamy z telefonów, różne przeliczniki, itemy które możemy użyć etc.) Będą questy które będą polegać na pokonaiu jakieś bossa czy też uzbieraniu jakiejs tam ilosci punktów. Do tego system lvli, możliwości stworzenia "stada", wiadomosci w grze i co tam jeszcze wymyśle ;DDBędzie to gra na przeglądarke a także na urządzenia z systemem Android (zostanie dodana do Google Play)
 39. 3 polubienia
  Najniebezpieczniejsze kraje w Europie na wakacje Okazuje się, że bez obaw można jechać na wakacje jedynie do Czech, Szwajcarii, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii, na Maltę i... do Polski. Najwyższy stopień zagrożenia mamy obecnie w Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Rosji i Turcji. Legenda do mapy: KOLOR CZERWONY - Najwyższy stopień zagrożenia terrorystycznego KOLOR POMARAŃCZOWY - Istnieje zagrożenie terrorystyczne w pewnym stopniu KOLOR ŻÓŁTY - Niski stopień zagrożenia terrorystycznego KOLOR ZIELONY - Brak zagrożenia terrorystycznego O kształcie mapy zagrożeń terrorystycznych zadecydowały zapewne ataki terrorystyczne, które miały miejsce w ostatnim czasie. Oto mapa zamachów, które wydarzyły się od początku 2016 roku: 22 maja 2017 – Zamach w Manchesterze, 22 ofiary, w tym 2 Polaków 20 kwietnia 2017 – Zamach w Paryżu, zamachowiec zastrzelił policjanta i ranił trzy osoby 7 kwietnia 2017 – Zamach w Sztokholmie, 4 osoby nie żyją, 15 rannych 22 marca 2017 – Zamach w Londynie na Moście Westminsterskim, 4 ofiary 19 grudnia 2016 – Zamach w Berlinie, napastnik porwał ciężarówkę Polaka, 12 ofiar 14 lipca 2016 – Zamach w Nicei podczas Dnia Bastylii, 84 ofiary 22 marca 2016 – Seria trzech zamachów w Brukseli, 32 ofiary zrodło: http://wiadomosci.radiozet.pl
 40. 3 polubienia
  Jest czerwiec a my dalej czekamy :D. Prace nad tym zostały zatrzymane ? Czy nikomu nie chce się tego zrobić ?
 41. 3 polubienia
  [*] Minuta ciszy dla naszego kolegi poległego we friendzone
 42. 3 polubienia
 43. 3 polubienia
  1. var a = Math.abs(parseInt(prompt())); if(a) { alert('Kwadrat liczby ' + a + ' to ' + Math.pow(a, 2)); } else { alert('Podaj wartość większą od ZERA!'); } 2. var a, b, c; a = Math.abs(parseInt(prompt())); b = Math.abs(parseInt(prompt())); c = Math.abs(parseInt(prompt())); if(a && b && c) { // wzór Herona var p = parseFloat((a + b + c) / 2); var P = parseFloat(Math.sqrt(p * (p - a) * (p - b) * (p - c))); alert('Pole trójkąta o bokach ' + a + ', ' + b + ' i ' + c + ' wynosi ' + P); } else { alert('Podaj wartości więszke od ZERA!'); }
 44. 3 polubienia
  phpmyadmin > sql > UPDATE `mybb_users` SET `classicpostbit` = '1'
 45. 3 polubienia
  @mrJakso Jeżeli ci pisze że nie wykonuje to nie wykonuje Może nie był zainteresowany twoim "Zleceniem" hehe a ty masz ból du** że cie olał Każdy na jego miejscu olałby "tępego idiotę" który próbuje być "inteligentny" Bez urazy Jakim prawem Jak dla ciebie nie wykonał żadnego zlecenia
 46. 3 polubienia
 47. 3 polubienia
  @Franuś™, szeryfie ciebie nie oszukał, ale kogoś innego i też postawiłeś zabawić się w oszusta, by stała się "sprawiedliwość"? Robić dzieci na 20 wPLN... Za robotę się weźcie, to poczujecie wartość pieniądza.
 48. 3 polubienia
  I jak tu nie kochac sm 1:00 dedykacja dla @Salvation i @chrumcio
 49. 3 polubienia
  Default message / Automatyczny wzór Dzięki tej modyfikacji możemy ustawić sobie automatyczny wzór w danym dziale. Autor: Supryk Wersja MyBB: 1.8.x (powinno zadziałać też na 1.6.x) Wersja modyfikacji: 1.4 Demo: Pobierz: Default message 1.4.zip
 50. 3 polubienia
  Autor: Matys/ja Wersja: 1.12.8 Tematyka: Wielotematyczna Pobierz: 8764space-bbhelp.rar W paczce znajduje się szablon + modyfikacje Aby szablon w pełni poprawnie działał zalecam wykonanie instrukcji która jest zawarta w paczce W razie jakiś błedów ten temat jest supportem do tego stylu, chetnie pomagam przy moim stylu. Aby pozbyć się tego błedu: Zalecam przejść do panelu administracyjnego wejść w Reputacje następnie kliknąć synchronizuj po czym problem zniknie. Szablon działa poprawnie gdy poprawnie wykona się instrukcje oraz wgra sie all pliki.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00