Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 28.02.2017 w Posty

 1. 50 polubień
  Nie ma tutaj obrazy.. i to ty zacząłeś pisząc "Człowieczku". Po wysłuchaniu wystąpień obydwu stron oraz biorąc pod uwagę przedstawione argumenty, Sąd Rejonowy w Pecetowiczach Wydział III Karny w składzie następującym: Przewodniczący Sędzia Sądu Wojewódzkiego; Seweryn SeNioR po rozprawie w dniu 6 stycznia 2017r. w Pecetowiczach sprawa z oskarżenia Prokuratury Wojewódzkiej w Pecetowiczach, przeciwko @krystian.gula o nieprawne zachowanie podczas prywatnej rozmowy, a tym samym naruszenie prawa wydanego przez władcę, z artykułu 191 paragraf 1 kodeksu karnego, uznaje go za niewinnego od zarzucanych mu czynów.
 2. 23 polubień
  Autor: Black Killer Tematyka: Counter Strike Wersja MyBB: 1.8 Pobierz: Styl by Black Killer.rar Screen/Live Demo: W razie problemów proszę pisać do mnie, chętnie pomogę. Styl udostępniam z powodu takiego, że... no cóż, nie wszyscy są w porządku
 3. 22 polubień
  Imię: Piotr Wiek: 24 lata Nazwa (link) działu: http://pecetowicz.pl/tworzenie-stron-internetowych-f18/ lub http://pecetowicz.pl/dla-poczatkujacych-f174/ + http://pecetowicz.pl/html-i-css-f175/ Doświadczenie: Rok w prowadzeniu forum od strony technicznej opartego na MyBB. Zero doświadczenia i styczności od strony panelu z forami na IPB / IPS. Dlaczego ja? Jestem tu co prawda tylko od przeszło 2 lat, ale od roku zadomowiłem się na stałe. Jestem aktywny i jeżeli siedzę w domu, to jestem tu praktycznie cały czas. Ostrzeżenia ani tym bardziej bana na tym forum nie otrzymałem i mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma Poza tym, przydadzą się ręce do "pracy". Dziękuję za uwagę.
 4. 17 polubień
  Jako że po sprzedaniu szablonu, nagle zaczął latać po necie z shellami od innych, a potem nawet sprzedawali go z tym shellami, to nie widzę aby ktoś na tym cierpiał, więc daję prosto ode mnie szablon. W 100% czysty, bez żadnych shell'i. Życzę miłego użytkowania Autor: @fifi.ART & @krasnalweb Tematyka: CS Wersja IP:Board: 3.4.x Pobierz: Szablon FastGamers.pl.rar Screen/Live Demo:
 5. 16 polubień
  Autor: Ja. Pobierz: bg_fb.psd Demo/Screen: Bierzcie i róbcie co chcecie. Klient oszust to niech nie korzysta na tym więcej
 6. 9 polubień
  1. Nie podałeś kolorystyki Dobrałem Własną 2. Nie podałeś Wymiarów Dobrałem Własne 3. Jedyne co podałeś to tematyke. Czas pracy 1 minuta . Jakie chciałeś takie masz
 7. 9 polubień
  Przejrzysty szablon pod 1.8.x wzorowany na skrypcie IP:Board 4. Pobierz: MyIPB Theme.rar (Poniżej w innym poście, spolszczona wersja) Autor: eNvy Tematyka:Ogólny Wersja MyBB: 1.8.x
 8. 9 polubień
  Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z grafiką komputerową to na pewno przyda ci się kilka porad i pojęć w tym zakresie. Nie zezwalam na kopiowanie treści na inne strony. Na początek zapoznaj się z samym pojęciem grafiki komputerowej. Posłużymy się linkami z serwisu Wikipedia. W podlinkowanym wyżej artykule dowiesz się między innymi co to jest grafika wektorowa i grafika rastrowa. Poznasz programy które wykorzystywane są w grafice komputerowej oraz formaty plików graficznych. Jeżeli będziesz już miał/a podstawową wiedzę z tego zakresu, radzimy również poznać bliskoznaczne pojęcia takie jak: Identyfikacja wizualna - Narzędzie służące do kreowania wizerunku firmy Logo - Identyfikacja znanej marki, firmy czy jakiegoś produktu (Sygnet + Logotyp = Logo), Logotyp - Typ loga, tekstowe przedstawienie nazwy strony, Slogan - Hasło reklamowe wchodzące w skład loga, Sygnet - Symbol graficzny wchodzący w skład loga, Layout - Konstrukcja graficzna strony. Możesz się również spotkać z określeniami takimi jak: Lay, Layek. Sygnaturka - Podpis Userbar - Mała grafika o standardowych wymiarach 350x19 pikseli. Określająca przeważnie zainteresowania użytkownika. Button - Mała grafika o standardowych wymiarach 88x31 pikseli, wykorzystywana przeważnie w formie reklamy. Banner - Grafika o standardowych wymiarach 468x60 pikseli, wykorzystywana w przekazie informacyjnym lub reklamowym. Avatar - Zdjęcie profilowe. Możesz się również spotkać z określeniami takimi jak: Avek czy Av Piksele - Najprościej ujmując są to małe kwadraciki widoczne na pracy powstające przeważnie przy zbyt dużym powiększeniu grafiki rastrowej. Kolorystyka Fotomanipulacja (Fotomontaż) - Technika łączenia zdjęć. Gradient - Płynne przejście tonalne pomiędzy dwoma kolorami. Flat Design - Styl projektowania polegający na wyeliminowaniu zbędnych rzeczy takich jak cienie i gradienty. Dla bardziej zaawansowanych: Marketing reklamowy Renderowanie Teraz kilka słówek z którymi również możesz się spotkać. Są to słówka w języku angielskim, często są one zdrabniane w języku polskim np. fonty, tutoriale. Header - Nagłówek Footer - Stopka Sidebar - Panel boczny Top - W przypadku tego określenia nie możesz być do końca pewny o co chodzi. Określenie "Top" oznacza "szczyt, wierzchołek". Natomiast w grafice komputerowej określenie "Top" może oznaczać: górną belkę, górną część pracy graficznej czy też wcześniej wspomniany nagłówek. Font - Czcionka Tutorial - Poradnik Brushes - Pędzle (do programów takich jak Photoshop czy GIMP) Shapes - Kształty (do programów takich jak Photoshop czy GIMP) Patterns - Wzorki (do programów takich jak Photoshop czy GIMP). Można się spotkać również z określeniem takim jak: Deseń Cellpic - To inaczej belka od kategorii danego działu. Render - Przeważnie jest to jakaś wycięty obiekt (postać, przedmiot) zapisywany w formacie .png bez tła. Renderem można nazwać również obraz wyrenderowany w jakimś programie do obróbki zdjęć 3D. Patrz pojęcie "Renderowanie" wyżej.
 9. 8 polubień
  A tu jeszcze większa beka Niech się tylko fiskus dowie o tym jakimi kwotami rzekomo obracacie miesięcznie Temat zamykam. PS. Jeżeli autor tematu będzie chciał coś od siebie dodać - np. jak potoczyły się sprawy, proszę o zgłoszenie tematu do otwarcia.
 10. 7 polubień
 11. 7 polubień
  Witajcie, Po dość ciężkim początku z flat designem postanowiłem stworzyć drugi styl na nim oparty. Jest on responsywny dopasowując się idealnie do max. 4,5 calowego telefonu (niestety nie potrafiłem osiągnać lepszego efektu) Układ elementów w profilu jest inspirowany stylem wyszukanym w internecie (Postaram sie dać nazwe gdy tylko znajde) Demo https://odjechani.com.pl (Tylko na pewien okres) User: MyBBoard.pl Hasło: mybboard =============== POBIERZ: MyFlatBoard2.rar ============== Serdecznie podziękowania dla admina forum za demo, przepraszam za nazwe usera, ale myślę, że to nie problem W Panelu usera posypał się pewien plugin, ale to dlatego, że nie byłem na niego przygotowany w najbliższym czasie postaram się go dopasować i zaaktualizować download. Jak dodać ikonki do kategorii? 1. Sprawdzamy ID kategorii i zapisujemy w dowolnym miejscu np. notatniku. Można to zrobić: Najeżdzając na nazwe kategorii a w lewym dolnym rogu wyskoczy nam: http://NaszeForum.pl/forumdisplay.php?fid=1 Gdzie cyfry na końcu oznaczają id działu, w tym przypadku 1. Wchodzimy w ACP > Działy i sprawdzamy id w ten sam sposób. 2. Przechodzimy na http://fontawesome.io/icons/ i szukamy interesującej nas ikony, gdy znajdziemy klikamy na nią i szukamy Unicode i również zapisujemy. 3. Przechodzimy do ACP>Style i Szablony>Nazwa Szablonu>Thead-icon.css i na końcu wprowadzamy następującą zawartość: .ti-ID-DZIAŁU:before { content: "\UNICODE-IKONY"; } Gotowe!
 12. 7 polubień
  Nie znam tej osoby. Może twój? wiekowo będziecie do siebie pasować...
 13. 7 polubień
  Autor: SimLay @CichySmiley Wersja MyBB: 1.8.* Demo: brak Pobierz: Games-Vision.zip Standardowy zakaz usuwania autora ze stopki. Enjoy!
 14. 6 polubień
  "🎯Jeden z najlepszych generatorów animacji w CSS jakie udało nam się ostatnio znaleźć, mamy nadzieję, że Wam też przypadnie do gustu" - pisze strefakursow.pl Link: http://animista.net
 15. 6 polubień
 16. 6 polubień
  Cześć i czołem Ostatnio pojawiły się pytania "jak wyśrodkować dany kontener w pionie i poziomie?". Aby zapobiec tłumaczeniu jednego i tego samego milion razy, postanowiłem naskrobać "poradnik". Mam nadzieję, że komuś się przyda Zatem do rzeczy. Istnieją 4 drogi rozwiązania problemu - może jest jeszcze kilka(naście (?)), ale ja przedstawiam tylko tyle. Jeżeli ktoś będzie mieć chęć, to niech uzupełni temat o swoje przykłady. Bazować będziemy na takim układzie HTML: No i CSS: Najprostszy i najnowszy sposób - FLEX: .parent { align-items: center; display: flex; justify-content: center; } Wersja 1 ABSOLUTE: .child { margin: auto; position: absolute; top: 0; right: 0; bottom: 0; left: 0; } Wersja 2 ABSOLUTE: .child { position: absolute; top: 50%; left: 50%; transform: translate(-50%, -50%); } No i oczywiście sposób, z którym większość ma problem VERTICAL-ALIGN: .parent { text-align: center; font-size: 0; } .child { display: inline-block; vertical-align: middle; } .parent::after { content: ''; display: inline-block; height: 100%; vertical-align: middle; } Całość - 4 wersje obok siebie - możecie zobaczyć u mnie: link: http://codepen.io/Karmele-ON/pen/pRONLE demo:
 17. 6 polubień
  Jedyne co zrobiłem to spolszczyłem różne elementy forum + dodałem panel boczny. dla tych którzy by chcieli używać stylu i nie wiedzą gdzie to spolszczyć. Pozdrawiam Pobierz: IP.Board-theme.xml
 18. 5 polubień
  @BaQuee gratuluje debilizmu w tej cenie sa klucze ALE ASIA(dodatkowo ich cena to ok. 27 zl a nie 20 to kolejna sprawa ) ktorych nie aktywujesz w PL ( z adresu ktory podales ) tak wiec zanim cos napiszesz wlacz mozg bo jak narazie masz go brak... PS: sory zapomnialem podac ceny jesli chodzi o KLUCZ wartosc rynkowa ok. 40-48 zl. ( w cenie 35 zl sprzedasz klucz w chwile. )
 19. 5 polubień
  Autor: @ARISovsky Tematyka: Metin2 Wersja phpBB2: 1.12.8 POBIERZ: [1.12.8] Emgomt2.zip Demo: w załaczniku [ http://przemo-test.cba.pl ] - Nie polecam reklamy i czasami sie zacina strona W paczce dodatkowo znajduje się psd headeru oraz banneru ( Kiedyś robiony dla mnie na zamówienie. Skończyłem juz z ta gra i udostępniam go dla was )
 20. 5 polubień
  Dzisiaj przedstawię wam jak wykonałem miniaturkę w przyśpieszonym tempie, czyt. Speedart miniaturka
 21. 5 polubień
  Dzisiaj wam pokaże jak wykonać maskę przycinającą do tekstu, efekty krycia na obrazku oraz jak usunąć napis ze zdjęcia. Miłego oglądania!
 22. 5 polubień
 23. 5 polubień
 24. 5 polubień
  Wątpię żeby jakaś sieć/serwer chciałyby dołączyć do was, szablon jest sklejka x szablonów które są w internecie, głównie moich do których nie macie praw autorskich, podpisujecie się pod czymś czego nigdy samemu nie zrobiliście, dla szpanu przed użytkownikami swojego forum czy jak ? Żenada, typowe zachowanie dzieci "sieci cs'a"
 25. 5 polubień
  Dodaje możliwość reagowania na posty, w sposób bardziej rozbudowany niż na Facebooku. W profilu pojawiają się statystyki otrzymanych i rozdanych reakcji. Pobierz: https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=795 MyReactions_#4_stable.zip Wersja MyBB 1.8.x Autor: Matt Rogowski Demo: Instalacja:
 26. 5 polubień
  Witam wszystkich! Po kilku dniach pracy stworzyłem layout strony ze skinami CS:GO Demo:
 27. 4 polubienia
  Autor: WizZziY.pl & Adrian Tematyka: Minecraft Pobierz: Strona.rar Screen/Demo:
 28. 4 polubienia
  Autor: @ARISovsky Tematyka: Counter-Strike Wersja phpBB2: 1.12.9 Pobierz: [1.12.9] SilentSkill.zip Demo:
 29. 4 polubienia
  Autor: Jakub (mrJakso.pl), @Jakso - Ja Tematyka: każda. Wersja IP:Board: 4.1.19+ Demo: Live Demo Screen: Pobierz: https://invisionpower.com/files/file/8512-rainbow-an-ipb-fancy-theme/
 30. 4 polubienia
  Autor: catarts Opis: Dawno nic nie publikowałem, jedna z moich nowszych prac
 31. 4 polubienia
  Witajcie! Wprowadziliśmy dla was usługę Serwera Dedykowanego Teamspeak 3 1. Co to oznacza? 2. Jaka jest różnica między instancją teamspeak 3 a serwerem dedykowanym? 1. Serwer dedykowany teamspeak 3 taką przyjęliśmy nazwę usługi, która daję możliwość ulokowania swojego serwera u nas w hostingu z własną licencją Non-Profit lub AAL z pełnym dostępem do konsoli "Query" dodatkowo dajemy wam możliwość podczepienia bota za darmo jeżeli usługa jest na zewnętrznej maszynie VPS/Dedyk, wsparcie oraz bezpieczeństwo prowadzi nasz zespół, serwery dedykowane będą aktualizowane tak samo jak i instancje teamspeak 3, dostępu do konsoli SSH niestety nie podajemy, wszystkim zajmuje się nasz zespół. Podczepienie domeny lub sub-domeny darmowo dla klientów usługi serwera dedykowanego. 2. Dedykowany serwer teamspeak 3 daję możliwość o wiele większej modyfikacji uprawnień niż regularna grupa serwerowa " serveradmin " dla instancji teamspeak 3 na licencji ATHP również klient nie jest nałożony opłatami za każdy slot tak jak to jest w przypadku licencji ATHP gdzie użytkownik jest zobligowany do zapłacenia za każdy slot. To rozwiązanie jest idealne dla klientów, którzy prowadzą publiczne serwery teamspeak 3 Edit2: Witajcie Chcielibyśmy wam przedstawić małą dokumentację i więcej informacji na temat usługi serwera dedykowanego dla teamspeak 3 przeznaczonych dla klientów serwerów publicznych teamspeak 3. 1. Gdzie ulokowane są wasze serwery dedykowane oraz jaka jest ich specyfikacja? 2. Ile trwa przygotowanie usługi serwera dedykowanego teamspeak3? 3. Jaka ochronę Anti-DDoS posiada wasz hosting? 4. Przygotowany cennik według ustalonej licencji 5. Czy jest możliwość posiadania usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 bezpłatnie? 6. Czy mogę podpiąć własne oprogramowanie jako "Bot Query"? 7. Jakie są limity dla FTP Teamspeak 3? 8. Jakie wsparcie techniczne otrzymują klienci serwerów dedykowanych teamspeak 3? 9. Czy jest możliwość wykonania kopii zapasowej przez samego siebie? 10. Czy jest możliwość podczepienia domeny lub sub-domeny? 11. Czy jest możliwość dostępu do konsoli SSH lub Telnet dla konsoli Query? 12. Kiedy następuję aktualizacja serwerów dedykowanych teamspeak 3? 13. Jak wygląda sytuacja w momencie zapchania zasobów serwerów dedykowanych, jakie są podejmowane kroki przez wasze wsparcie techniczne? 1. Nasz hosting korzysta z usług partnera hosteam.pl więc serwery są ulokowane bezpośrednio w Warszawie, specyfikacja serwerów dedykowanych naszych maszyn przedstawia się następująco: Seria Grand e3-1240 - https://hosteam.pl/pl/dedicated 2. Przygotowanie usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 trwa maksymalnie do 15 minut w aktualnym czasie, w przyszłości automatyzacja do kilku sekund przy wydaniu nowej strony www. 3. Każdy serwer teamspeak 3 jest objęty ochroną przeciw atakom DDoS do 10+ GB/s. Ochrona realizowana jest do warstwy 7. Wykorzystywane są wielopoziomowe filtry i mechanizmy analizy ruchu dostosowane indywidualnie pod serwery i usługi TS3Bahu LTD. 4. Przygotowany cennik z usługą jest u nas na stronie https://www.ts3bahu.com/page/view/id/3 5. Oczywiście jest taka możliwość na zasadzie rekomendacji, jeżeli zgłoszą się 2 osoby z twojego grona i potwierdzą twoją rekomendację po przez kontakt E-mailowy, będą naszymi stałymi klientami przy usłudze dedykowanych serwerów teamspeak 3 nie instancji ATHP to twoja usługa automatycznie przejdzie w stan usługi darmowej. 6. Bot Query jako oprogramowanie jest zezwolone w naszym hostingu dla klientów usługi serwera dedykowanego teamspeak 3 bez dodatkowych kosztów jeżeli usługa Bot Query znajduje się na zewnętrznym VPS, jedynie co będziemy potrzebowali to adres/y IP aby dodać do Hardware firewalla oraz do whitelisty teamspeak 3 aby Boty nie dostały blokady na wykonywanie komend w konsoli Query, wszystkie inne adresy IP są automatycznie blokowane i nie wejdą nawet na instancję. 7. Użycie FTP dla publicznych serwerów teamspeak 3 jest jedynie ograniczone zasobami z serwera dedykowanego, którego dzierżawimy w tym wypadku 2 TB. 8. Wsparcie techniczne jest prowadzone drogą indywidualną tak aby klient miał udzieloną szybką pomoc w sprawie jego usługi po przez TS3 lub Facebook 9. Opcja wykonywania kopii zapasowej jest możliwa jedynie dla serwerów publicznych, które operują na MariaDB. Właściciele serwerów publicznych ts3 z sqlitedb są zmuszeni kontaktować się z wsparciem technicznym, gdzie jest udzielona pomoc indywidualnie. 10. Klienci serwerów publicznych teamspeak 3 mają możliwość podczepienia domeny lub sub-domeny darmowo. 11. Konsola SSH jest nie dostępna dla wszystkich klientów naszej sieci, nie chcemy aby, któraś z osób odpaliła czegoś nie odpowiedniego z naszych serwerów dedykowanych za to Telnet jest dostępny dla wszystkich klientów usługi serwerów dedykowanych teamspeak 3 wystarczy podać adres IP dla wsparcia technicznego aby zezwolić na wejście i zarządzanie Query. 12. Aktualizacja serwerów teamspeak 3 następuję od razu po wydaniu nowego oprogramowania przez developerów teamspeak 3 zawsze to odbywa się w godzinach nocnych lub porannych, takie informacje zawsze są udzielane na naszym fanpage: https://www.facebook.../wwwts3bahucom/ 13. Prawdopodobnie jedno z najważniejszych zadanych pytań dla hostingu, serwery dedykowane są tak zaprogramowane aby system linuxa miał swobodną pracę na poziomie 15% wykorzystywania CPU a wykorzystywanie 85% przez zasoby naszych klientów tak aby zachować ciągłość naszych usług i pełne zadowolenie naszych klientów. Posiadasz jakiekolwiek inne pytania na temat naszej nowej usługi, chętnie odpowiemy. pozdrawiam serdecznie CEO - Mateusz Gladosz TS3Bahu LTD Koszt usługi: 50/75/100 zł miesięcznie. kontakt: contact@ts3bahu.com Pozdrawiam serdecznie CEO - Mateusz Gladosz TS3Bahu LTD
 32. 4 polubienia
  Nie ma licencji na starsze i nowsze wersje... IP.Board 3.x nie jest już dostępne do pobrania, ponieważ nie jest już wspierane. Licencja jest NA ZAWSZE, aktywna licencja pozwala na korzystanie z aplikacji Chat, monitoringu spamu oraz pobieranie aktualizacji IPS Community Suite i wsparcie IPS. Pliki z IPS Marketplace można pobierać zawsze bez względu na to czy licencja jest aktywna czy nie. Koszt nowej licencji to $200 zł ( 818 zł ) a odnowienia $25 ( 102 zł ). Koszt w naszej walucie może się w każdej chwili zmienić, na dzień dzisiejszy dolar kosztuje 4.09 zł.
 33. 4 polubienia
 34. 4 polubienia
  Witam, jestem właścicielem wcześniej wspomnianej strony http://viva-serv.pl/forums/ Proszę przedstawić konkretnie który element został skopiowany z Pańskiej strony. Dla porównania, krąży plotka iż tabela serwerów jest u nas taka sama jak u was, mianowicie podświetlenie GameTracker. 1shot2kill.pl margin-bottom: 5px; box-shadow: 0px 0px 100px #e25603; viva-serv.pl box-shadow: 0px 0px 100px rgba(226, 86, 3, 0.34); 1. Kod CSS jest inny, posiadamy opacity a to wyklucza z definicji "kopiowanie elementu" 2. Jeżeli chodzi o pół-przeźroczyste paski powtarzające się co drugą pozycję w Tabeli Serwerów, to mam do tego takie samo prawo jak do użycia kodu color: #000; Pozwijmy 100% stron że ma zaimplementowany czarny kolor w stylach 3. Logo strony - Ta sama czcionka + dwa paski a) Mam prawo użyć jakiejkolwiek czcionki nie objętej płatną licencją - Zaraz Cię pozwę za używanie Arial Black w tematach b) Mam prawo użyć jakiegokolwiek koloru czcionki na SWOIM serwerze WWW c) Mam prawo machnąć dwa kolorowe paski i między nimi JAKIKOLWIEK tekst niełamiący praw konstytucyjnych 4. Kolorystyka strony jest pomarańczowo czarna - Okej, pozwij mnie za to że też sprzedaję mandarynki i awokado na swoim straganie bo kradnę Ci kilentów. - podsumowanie Moje stanowisko jest takie: Załóż mi sprawę, wstawię się z moim prawnikiem, wyciągniemy wszystko co się da i zobaczymy kto jest kozak. Pozdrawiam - Viva-Serv.pl PS. nie strasz mnie na GG "macie 1 dzień" - Kim Ty jesteś żeby mi cokolwiek narzucać?
 35. 4 polubienia
  Nie wolno usuwać znaku wodnego, można tą grafikę kupić wtedy będziesz miał do niej prawa.
 36. 4 polubienia
  Jeszcze spiracona wersja..IP.Board.v3.4.6_[illus!on]_nulled Panu już dziękujemy. Skrypt IP Board jest płatny czy tak trudno to zrozumieć? MyBB nigdy nie dorówna IPB jak chcecie takiego samego poziomu to kur...de zaróbcie, ukradnijcie, pożyczcie sobie te 400 zł i kupcie licencję!
 37. 4 polubienia
  Internet radiowy, takie rzeczy to normalka. Głupi deszcz i już muli .
 38. 4 polubienia
 39. 4 polubienia
  Witajcie bardzo serdecznie jestem Właścicielem sieci PGC24, i chciałbym was ostrzec przez pewnym administratorem którego pewnie znacie z innych bardziej popularnych sieci. Otóż użytkownik pod nickiem @Wariat Lobuzy był u mnie przez dłuższy czas Administratorem sieci, w pewnym momencie gdy wszedł na teamspeak'a by porozmawiać zaczął rzucać wulgaryzmy na naszą graficzkę z sieci. Gdy ona sobie poszła i został upomniany za swoje zachowanie że ma tak nie robić inaczej wyleci. Przejął całą usługę SklepSMS następnie zmieniał hasła. Po otrzymaniu bana permanentnego poprosił swoich kolegów z sieci ceesik (pewny nie jestem czy to oni) Ale powracając poprosił kogoś o włamanie mi się na forum. Nie była to moja wina z tego powodu że dane do ACP/FTP/Baza danych forum zostało zmienione więc wkradli się w inny sposób. Wariatek uważał że SklepSMS jest jego dlatego że raz przedłużył sklep za mnie, nie ważne dla niego jest to że 3 razy wcześniej zostało to opłacane przeze mnie. Wypierał się że nic nie zabrał. Tutaj SS przejęcia usługi SklepSMS A tutaj dowód na zniszczenie sieci (oczywiście po wgraniu backup'a nadal zaczeli to kontynuuować) Bardzo dojrzałe zachowanie na osobę która ma powyżej 20 lat Oraz kolejny teraz dowód że to on [SS naszego J@ ALEKSA] Oczywiście mi to bardzo krzywdy nie robi że mi zniszczyli coś ponieważ na następny dzień wszystko będzie działało. Ten temat jest tylko informacją że nie warto współpracować z taką osobą i omijajcie ją z daleka Jeżeli w temacie będą na mnie obelgi lub pisanie głupot bez dowodów posty będą zgłaszane do administracji. Dziękuje za przeczytanie i życzę miłego dnia / wieczoru
 40. 4 polubienia
  Mama do syna: Jak masz dbać o czystość rasy, jeśli nie chcesz się myć? Syn: Śmierdź wrogom ojczyzny!
 41. 4 polubienia
  Wystarczy wpisać w google: Spam botami cssowicze. Ta sieć to dno, nic więcej.
 42. 3 polubienia
  Jaki tani laptop do 1500 zł kupić? Jeśli nie dysponujesz dużym budżetem, a potrzebujesz komputera do podstawowych zastosowań, to śmiało możesz wybrać jeden z polecanych modeli. Znajdziesz tutaj zarówno klasyczne laptopy, jak i modele hybrydowe, a także bardzo interesującą alternatywę dla laptopa w postaci tabletu z klawiaturą i systemem Windows. Acer Aspire One 14 AO1-431 (NX.SHGEP.002) HP Stream 13-c130nw (T9N48EA) - niebieski ASUS R540SA-XX617 - 240GB SSD Lenovo 110-15IBR (80T7008TPB) - 120GB SSD ASUS Transformer Book T101HA-GR030T - Szary Lenovo V110-15IAP (80TG00ELPB) Acer Aspire E5-532 (NX.MYYAA.003) Kruger & Matz KM1080 Kiano SlimNote 14.1" 3735F 2GB 32GB W10 + SlimStick PC HP 250 G4 N3700 4GB 500GB W10 Źródło oraz więceji informacji: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/tani-laptop-do-1500-zl.html
 43. 3 polubienia
 44. 3 polubienia
  Przejdź do global.css W nim znajdź: .trow33 { background: #0D0D0D none repeat scroll 0% 0%; border-top: 1px solid #181818; padding: 14px 0px; } zmień na, np: .trow33 { background: #a1a1a1 none repeat scroll 0% 0%; border-top: 1px solid #181818; padding: 14px 0px; } Zmianę koloru dokonujemy poprzez zmianę #0D0D0D na własny kolor. background: -->tutaj wlasny kolor<-- none repeat scroll 0% 0%; Zmianę koloru działu lub tła pod napisem dokonujemy poprzez edycję nazwy działu i zmianę na, np: <span style="color: #34495e;">Regulamin</span> lub w przypadku tła nazwy działu: <span style="background-color: #34495e;">Regulamin</span>
 45. 3 polubienia
 46. 3 polubienia
  Bardzo ładnie się prezentuje. Plik psd oraz jak wykonać:
 47. 3 polubienia
  Nie sądze by ktoś Cie poważnie potraktował po tego typu postach, powodzenia..
 48. 3 polubienia
  A można bardziej po polsku? W tytule DreamSkill W folderze po pobraniu Frap-Game Na podglądzie dema: Old_Blue_2 To jak się w końcu ten szablon nazywa?
 49. 3 polubienia
  Nic ciekawego. BTW. Pozdrów kolegę i powiedz żeby licencję kupił ;_;
 50. 3 polubienia
  Autor: dav3 Demo: https://symu.co/twzdhp.sl +update Strona główna: https://symu.co/twbccw.s Lista użytkowników: https://symu.co/ygsgdq.s Grupy: https://symu.co/kkgwxs.s Wygląd po wejściu w dział: https://symu.co/mwrayx.s Wygląd tematu: https://symu.co/fkgbgn.s Panel użytkownika: https://symu.co/cnckjc.s Profil użytkownika: https://symu.co/tzxfqs.s LIVE z tworzenia : https://www.twitch.tv/diglettgfx Layout skończony demo w 1 poście.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00