Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 29.03.2017 uwzględniając wszystkie działy

 1. 24 polubień
 2. 18 polubień
  Witam! Poniżej przedstawiam propozycję ciemnego (dla nocnych marków) stylu dla pecetowicza Jak narazie zrobiona strona główna. Jeśli wam się spodoba to przedstawię także resztę podstron itp. #EDIT 1: Jeśli nie zostanie dodany to ja osobiście udostępnię go na Stylish(https://userstyles.org/) a wtyczki są na przeglądarki: Chrome: https://chrome.google.com/webstore/detail/stylish-custom-themes-for/fjnbnpbmkenffdnngjfgmeleoegfcffe Firefox: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/stylish/
 3. 12 polubień
  Autor: @SimLayTematyka: CounterStrike POBIERZ: [MyBB 1.8] SkillShot.rar Styl jest inspirowany, dużą ilością styli na silnik IP.Board, jeśli będzie jakieś większe zainteresowanie nim, postaram się go "uresponsywnić." Dodatkowo chciałbym podziękować @Quak za poświęcenie swojego czasu na obejrzenie stylu i zasugerowanie zmian :3 Jak dodać ikonki do kategorii? 1. Sprawdzamy ID kategorii i zapisujemy w dowolnym miejscu np. notatniku. Można to zrobić: Najeżdzając na nazwe kategorii a w lewym dolnym rogu wyskoczy nam: http://NaszeForum.pl/forumdisplay.php?fid=1 Gdzie cyfry na końcu oznaczają id działu, w tym przypadku 1. Wchodzimy w ACP > Działy i sprawdzamy id w ten sam sposób. 2. Przechodzimy na http://fontawesome.io/icons/ i szukamy interesującej nas ikony, gdy znajdziemy klikamy na nią i szukamy Unicode i również zapisujemy. 3. Przechodzimy do ACP>Style i Szablony>Nazwa Szablonu>Thead-icon.css i na końcu wprowadzamy następującą zawartość: .ti-ID-DZIAŁU:before { content: "\UNICODE-IKONY"; } Gotowe! Zabraniam dalszego udostępniania stylu, oraz jego edycji bez mojej zgody. Wersja MyBB: 1.8Screen/Live Demo:
 4. 12 polubień
  Dzięki za propozycję, wygląda całkiem dobrze. Wiem że wiele osób czeka na ciemną wersję i wkrótce się jej doczeka, bądźcie cierpliwi.
 5. 11 polubień
 6. 11 polubień
  Do poprawnego działania profilu potrzebny jest plugin MyProfile Sidebar jest kompatybilny z TopStats oraz Top Poster Multi Styl może posiadać błędy, gdyż był pisany w 2 dni i poprawiany/udoskonalany przez następny miesiąc. Oczywiście różni się lekko od layoutu, gdyż zostały w nim wprowadzone zmiany. Co do slidera, to nie działa gdyż nie posiadam folderu w którym był skrypt, ale jest to bxslider, jeżeli kogoś to interesuje. Do osoby która nazywa się współautorem szablonu: Spokojnie dodanie 3 klas to nie autorstwo, zresztą przepisałem je już na samym początku używania stylu Autor: Kodowanie: @SimLay Projekt: @Quak Tematyka: CounterStrike/Ogólna POBIERZ: [MyBB 1.8] UnixGame.rar Wersja MyBB: 1.8Screen/Live Demo:
 7. 10 polubień
 8. 10 polubień
  Temat zamykam. Wracajcie do swoich gównosieci. Od frajerów możecie wyzywać swoich kolegów z piaskownicy, a nie osoby, których nie znacie niedorozwoje. Współczuję braku wychowania i kultury osobistej.
 9. 9 polubień
 10. 8 polubień
  Chęć pomocy. Już nie mówie że za całe forum zrobione dawał 30zł w dodatku Paysafecard a nie przelewem. Szkoda że tak ludzie postępują w dzisiejszym świecie. Proponuje nie robić interesów z tym użytkownikiem bo skończy się tak jak zawsze straconym czasem.
 11. 7 polubień
  Autor: Kirito. (kodowanie w większej części)Tematyka: szablon forum ogólnotematycznegoScreen/Demo: W planach mam dodanie marginesu między subforami, a opisem działu, pogrubienie ilości postów w x tematach. Jedyne co mi się gryzie to menu, na pewno pójdzie do zmiany Coś jeszcze proponujecie? PS. zaczynałem z tego linku, ale 3 część niestety (albo i stety, bo w sumie jak na pierwszy layout wydaje mi się, że poradziłem sobie dobrze) nie powstała. http://mlodyinformatyk.eu/2-kodujemy-layout-mybb-html5-css3/ Tak wygląda header: Poprawiłem też cienie: Widok profilu będzie kompletnie zmieniony, widok tematu jak najbardziej oczyszczony ze zbędnych (bądź głupio ułożonych) buttonów, itp.
 12. 7 polubień
  Ale on chyba prosi o rozwiązanie zadan a nie o dyskusje kto jak i dla kogo oraz po co a nie dla czego. Usuwasz posty nie na temat, a sam takowe piszesz.
 13. 7 polubień
 14. 7 polubień
  Witajcie, ciężko pisze się takie tematy, ciężko je zacząć. Przyszedł taki czas że trzeba postawić sprawę jasno. Dostałem ofertę sprzedaży forum, już jakiś czas temu. Ktoś może przelotnie coś słyszał w formie żartu... Oferta dotyczy sprzedaży forum jak stoi, z bazą danych, domenami i wszystkim co dotyczy Pecetowicza. Przez ostatnie 6 lat wiele się wydarzyło, jak wiecie wiecznie prowadzić forum nie będę. Ostatnio miałem bardzo mało czasu przez co nie było mnie prawie miesiąc. Przemyślałem to wszystko i doszedłem do wniosku że lepiej będzie jak forum zajmie się ktoś inny. Sprzedaję forum w dobre ręce, mam nadzieję że utrzyma się jak najdłużej, ale to już będzie zależało od nowego administratora. Ja będę zwykłym użytkownikiem, pozbawionym wszelkich praw może nowy administrator doda mnie do grupy "Zasłużeni" albo i nie, nie zależy mi na tym. Będę odwiedzał forum sporadycznie, wtedy kiedy będę miał czas. W poniedziałek zostaną dokonane wszelkie formalności, i od poniedziałku pamiętajcie co złego to nie ja Nie będę pisał długich przemów pożegnalnych, ale chcę podziękować wszystkim (jak to w zwyczaju robię) którzy przyczynili się do rozwoju forum przez te ostatnich 6 lat. Dzięki jeszcze raz, trzymajcie się, prawdopodobnie to mój ostatni temat
 15. 7 polubień
  Nie nie mam jestem takim genialnym człowiekiem dając ogłoszenie płatne i nie mając licencji, zastanów sie co napiszesz następnym razem, jak bys wszedł w moj profil i poczytał inne posty bys wiedział i nie nabijał postów sobie
 16. 7 polubień
  Że co? Są dwa rodzaje umów śmieciowych - Umowa Zlecenie i Umowa o Dzieło. Nawet nie wiesz jakie umowy figurują w Polskim Prawie, a chcesz z kimkolwiek je zawierać...
 17. 7 polubień
  Z okazji jajka łap :v\ Na ciemnym tle lepiej wyglada
 18. 7 polubień
  Z racji takiej, że wykorzystałeś czyjąś grafikę + płatny logotyp. Pisałem już, że masz uważać na to co wrzucasz i najwyraźniej nadal nie dociera.
 19. 7 polubień
 20. 6 polubień
  Witajcie, Niezmiernie przykro mi jest stwierdzić to, że moderatorzy forum Pecetowicz.pl to istna porażka i samowolka. Jeden z nich (moderatorów) nałożył mi ostrzeżenie i blokadę na czat twierdząc, że go obraziłem, chociaż nie sprecyzowałem kogo konkretnie mam na myśli. Dla osób, które nie znają znaczenia słowa autystyczny (na pewno się znajdzie chociaż jedna), bardzo proszę: Podobno na tym forum przestrzegane są jakieś prawa, a więc co z wolnością słowa? Skoro nazwanie kogoś zamkniętym w sobie zasługuje na blokadę na czat i 3 ostrzeżenia to chyba coś tu jest nie w porządku, a prawa są jawnie naginane i nadinterpretowane. Ponad to tłumaczy się punktem 4.4 regulaminu forum, a te punkty jak widać na screenshoocie poniżej odnoszą się jedynie do postów i tematów. Ta osoba robi na tym serwisie co jej się podoba, to musi się wreszcie skończyć albo wszyscy w końcu zostaną tutaj zbanowani i zablokowani. Mam nadzieje, że zostanie coś zrobione w końcu z tym fantem i poprawi się sytuacja na tym forum, gdyż od ostatniej rekrutacji jest coraz gorzej. Pozdrawiam
 21. 6 polubień
  W tym artykule poznasz 7 złych praktyk, których musisz unikać podczas pisania stylów CSS. Obok złych praktyk umieszczone są również ich przeciwieństwa - dobre praktyki. Dzięki temu możesz natychmiast poprawić jakość Twojego kodu. Nadużywanie deklaracji !important Opisywanie stylów w nazwach selektorów Powiązanie selektorów ze strukturą HTML Pisanie długich selektorów Ignorowanie kolejności elementów HTML Ignorowanie specyficzności w kolejności selektorów Używanie stylów inline Źródło i więcej informacji: https://devcorner.pl/zle-praktyki-css-ktorych-musisz-unikac/
 22. 6 polubień
  Serio? Same kodowanie czasami kosztuje grubo ponad 500, a Ty chcesz motyw Wordpressa? Takie rzeczy to po ponad 1000 minimum. Jak chcesz w takiej cenie szukać to jedynie motyw nie pod indywidualny styl, a jakiś szablon z neta.
 23. 6 polubień
 24. 6 polubień
  @Kiler powiedział typ co udostepnia nie Swoje style śmiechłem Ci powiem troche
 25. 5 polubień
  Nie zapłacisz, kiedyś już coś chciałeś a przelewu dalej się nie doczekałem.
 26. 5 polubień
  Uważajcie wszyscy bo salvation się zaraz wkurzy i każdy dostanie Warna. Nie rozumiem czemu temat został przeniesiony do hydepark tyczy się bazy danych ? Większość rzeczy w tamtym dziale jest podobnego typu żeby pomóc coś zrobić. Chłopak prosi nas obiecał dziewczynie chciał jej pomóc nie potrafi więc chce abyśmy pomogli po co ty go salvation odrazu tutaj dyskriminujesz. Oj jak ja nie lubię cię facet i mam do tego prawo.
 27. 5 polubień
 28. 5 polubień
  Nie wgrałeś pliku językowego shoutboxa lub ma nadane złe uprawnienia chmod, chodź wydaje mi się, że błąd może być gdzieś głębiej, bo kiedy ja zapomniałem o jego wgraniu pomiędzy "dzv_shoutbox" a "lang" widniała kropka.
 29. 5 polubień
  100 zł, bo serwer jest konkretnie boostowany z racji tego, iż jest nowy. Poczekajmy za jakiś czas z wyceną.
 30. 5 polubień
  Zdziwisz się kto, zdziwisz się skąd. A ja Ci życzę wesołych świąt. Pomyślisz sobie: To jakaś bajka! A ja Ci życzę smacznego jajka!
 31. 5 polubień
  Jeśli się spodoba - zapraszam do kontaktu.
 32. 5 polubień
 33. 5 polubień
  Oczywiście to był Prima Aprilis ale przyznajcie że się nabraliście ^^ @Haetham najbardziej
 34. 5 polubień
  Albo na tych studiach nie znają prawidłowych skrótów albo... ten kolega ma problemy z przepisywaniem.
 35. 4 polubienia
 36. 4 polubienia
 37. 4 polubienia
  Wybacz nie wiedziałem że trzeba mieć pozwolenie ... sam pisałeś że to Hyde Park Był ale znikł Na pewno shanon się ucieszy na widok zdjęcia
 38. 4 polubienia
  Co myślicie o takim plakacie? Ewentualnie co zmienić, co dodać? Z góry dziękuje za pomysły i oceny.
 39. 4 polubienia
  Apelują do polaków, młodych ludzi +16, skończcie grać w Counter Strike bo obudzicie się jak będziecie mieli po 25 lat bez szkoły, bez perspektyw na życie tylko z kontem STEAM i rangą 100+ czy cholera wie ile tam można nabić tych punktów.
 40. 4 polubienia
  Jeśli się spodoba - zapraszam do kontaktu.
 41. 4 polubienia
  Życzę wszystkim wesołych świąt wielkanocnych. Możecie odejść od komputerów i spędzić ten czas z rodziną, wasz wybór. Dzięki @Salva za otwarcie tematu. Wesołych świąt!
 42. 4 polubienia
  odradzam współpracy z tym forum nie szanują kogoś pracy i zmieniają stopkę Stopka u nich prawdziwy autor pozdrawiam
 43. 4 polubienia
  jQuery do takich rzeczy? Ja wiem, że się uczysz, ale w tej chwili używasz armaty do zabicia muchy. Poczytaj o transition w CSSie.
 44. 4 polubienia
  Myślę, że jakbyś dodał tło pod logo to całość prezentowałaby się o niebo lepiej i nie szalej tak z cieniami
 45. 4 polubienia
  Dajcie im grabki i łopatki do tej piaskownicy.
 46. 4 polubienia
 47. 4 polubienia
  Allegro sobie zażartowało ? Nowa wersja ma się znajdować niby pod https://allegro.pl/nowe-lepsze :)
 48. 4 polubienia
  Nie powinieneś zakładać tego tematu. Masz jasno wszystko wyjaśnione, skoro nie rozumiesz to trzeba cofnąć się w rozwoju.
 49. 4 polubienia
  W skrócie szukasz cepa, który za darmo odwali robociznę
 50. 4 polubienia
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00