Zeph

Bywalec
 • Postów

  205
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Przyzwoita

O Zeph

 • Tytuł
  Wygadany

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  IPB
 1. Wgrałem inną wersję i już wszystko śmiga, do zamknięcia.
 2. Nie rozumiem za bardzo. Kod: <span style="color: #FF0000; text-shadow: 1px 1px 12px #FF0000;"><i class="fa fa-star" aria-hidden="true"></i> Co mam dać w prefix a co w surfiks?
 3. Jakby to powiedzieć, ikona jest w fontawesome więc jest to jeden cały kod razem ze świeceniem rangi. Zaraz tylko muszę otworzyć jak coś skończę, tutaj podam link jak zeedytuje post.
 4. Pod dodaniu ikon grupom, aplikacja zyskała buga: Przeinstalowanie nic nie pomaga, proszę o pomoc.
 5. Z naszej strony możemy zaoferować: Forum z silnikiem IPB. Miły dla oka, przejrzysty styl. Własne działy, miejsce w tabeli. Możliwość wyboru własnego moderatora. Rangi i wiele wiele więcej. Kontakt z Administratorem: PW lub GG: 52971690 Wolne stanowisko: Osoby z serwerami. Ilość wolnych miejsc: Nieograniczona. Informacje dot. stanowiska: Poszukujemy ludzi z serwerami cs.
 6. No właśnie szukam w tłumaczeniach szablonu w Panelu i Profilu Użytkownika tego wyrażenia lecz nie ma.
 7. Jest może jakiś myk aby w szybki sposób spolszczyć dane słowo w IPB? Na przykład to:
 8. Czyli to nie są ich autorskie i jak chcę to mogę z nich skorzystać? Bo to wnioskuje właśnie.
 9. Znalazłem temat z dużą ilością ikonek które pasują ale niestety nie ma linku
 10. Szukam szukam od mybb też i nic, a też nie będę brał tych z ss bo jakieś prawa tam mają z tego co widzę ;p
 11. Poszukuję ikonek do działów jak np. takie: Można takie coś znaleźć czy tylko na zamówienie u grafika?
 12. Mu chyba chodzi o jakieś portfolio tylko coś w styl skryptu aby dodawać te pracę.
 13. Mam tabelke napisaną w html: http://wklej.to/uydqY A wygląd jednego przycisku wygląda tak: http://screenshot.sh/m7WBxviF1FGWW Jak przesunąć go o kilka px w prawo? Dopiero zaczynam naukę html i nic mi nie świta ;p Problem rozwiązany wystarczyło zamienić: <p align="left"><a href="Link do demek" na: <p align="center"><a href="Link do demek" Do zamknięcia ;p
 14. Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to, że jeżeli wpiszę nick w poście to automatycznie po kliknięciu skieruje mnie do jego profilu. Jest taki sposób tylko, że trzeba robić to tak: [.member=nick.] bla bla. (dałem kropki bo mi tutaj formatuje) To nie jest raczej związane z edycją kodu.
 15. Poszukuję tak zwanego hyperlinku do profilu na 3.4.x aby można było zamieścić np w poście albo opisie działu. Szukałem i znalazłem: Nick ma taki sam format jak normalnie a po kliknięciu zostajemy przekierowani do profilu. Jest może do tego jakiś hook aby coś takiego uzyskać czy trzeba sobie radzić poprzez wpisanie kodu?