ShanonWEB

Support
 • Postów

  1285
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

ShanonWEB wygrał w dniu 9 Luty

ShanonWEB posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

690 Nadzwyczajna

5 obserwujących

O ShanonWEB

 • Tytuł
  Guru

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  mybb, phpbb2 by przemo
 1. @Split I jaki styl przypadł Ci do gustu? Jakie kupiłeś?
 2. w sensie, że: <div class="klasa"> <?php include 'header.php';?> </div> ?
 3. Strona na starcie wygląda jak pobojowisko, także nie wiem czy jest ktoś tutaj odważny by główkować co autor przeróbek miał na myśli, ale powodzenia ;). Na początek wstawiłbym zawartość szablonu, o którym napisał Salva.
 4. Proponuję poszukać na mniej i bardziej znanych portalach. Takie jak: olx, allegro(w tym licytacje), sprzedajemy lub/i lombardy w swoim mieście, okolicach. Zgodzę się, że nie kupimy za tę cenę najwyższej wersji, ale można też za jakieś 100-200zł dać do przerobienia i z 16gb zrobić 32gb. Jeśli nie - możesz kupić iphone 6s, bez s.
 5. zamiast wpisywać w host "localhost" wpisz ip serwera vps, gdzie masz zainstalowane mysql. Wcześniej na serwerze dopuść ip z pierwszego. https://linuxiarz.pl/837/zdalne-polaczenie-z-baza-mysql/
 6. A gdzie produkują ubrania znanych i lubianych marek? Bingo! Kupuj na ali, bo przecież to to samo, ale taniej.... P.S Wydech akrapovic w Polsce to koszt rzędu 3000zł, ale na ali jest za TYLKO $20. Okazja! iphone 6s spokojnie jak dobrze poszuka to znajdzie za 1000zł, no może 1100zł, ale jednak proponuję samsung galaxy g6 lub lg g4. Parametrami może i ksiaomi jest gicior, ale nie ma za to aparatu godnego polecenia, także taki pośredni (normalne uzytkowanie + przegladarka, messenger), jeśli chodzi o parametry i aparat to lg g4, s6, według mnie.
 7. samsung galaxy s6
 8. Mogę prosić o zobrazowanie? Wpisanie w google "ipb download" nie wiele mi daje, ponieważ w większości są to obrazki str. głównej. http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=288 http://mybbhacks.zingaburga.com/showthread.php?tid=293
 9. Wystarczy w regulaminie odpowiedni zapis i jest zwolniony, jeśli "cwaniak" zmieni celowo wiek :).
 10. Generalnie to przy zleceniu takiemu grafikowi należy poprosić o umowę, w której jest zapis, że projekt został przygotowany w legalnej wersji photoshop, że posiada się licencję, a nie na piracie jedzie. Miej to na uwadze ;). @KarwośJaki błąd się wyświetla?
 11. Jego ostatnie tematy obracają się w stylu: autorskie, ale gotowe i za darmo, także raczej na serio to bierze
 12. Adidas Neo lub Nike Tanjun
 13. Jest w DL, chciałbyś oddać za darmo czy post napisany "tak o"?
 14. @mefisteoo pokaż index.php lub category.php. (zależy gdzie chcesz, aby wyświetlały się "pełne" wpisy)
 15. na www.zulily.com masz zwykłe i lustrzane.