ShanonWEB

Support
 • Postów

  1,229
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  19

ShanonWEB wygrał w dniu 9 Luty

ShanonWEB posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

660 Nadzwyczajna

4 obserwujących

O ShanonWEB

 • Tytuł
  Guru

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  mybb, phpbb2 by przemo
 1. Znajdź: <div id="container"> <div id="nav"> <ol> <li><img src="img/logo.png" alt="Logo"></li> <li><a href="#">Strona Główna</a></li> <li><a href="#">Oglądaj</a></li> <li></li> <li class="right"><a href="#">Zaloguj</a></li> <li><a href="#">Zarejestruj</a></li> </ol> </div> zmień na: <div id="container"> <img src="img/logo.png" alt="Logo"> <div id="nav"> <ol> <li></li> <li><a href="#">Strona Główna</a></li> <li><a href="#">Oglądaj</a></li> <li></li> <li class="right"><a href="#">Zaloguj</a></li> <li><a href="#">Zarejestruj</a></li> </ol> </div>
 2. Takie coś to może się stać jak, np. ładowarka była do aparatu, a podłączyłeś ją do telefonu, bo miała takie samo wejście. Spaliła się, miała inny prąd.
 3. Kupcie telefon za 20zł i nie będzie problemów z szybko wyczerpującą się baterią. Teraz odpowiedź do tematu - jeśli jest oryginalna to nic się nie stanie, jeśli podróbka to bardzo mocno grzeją baterię, więc nie. Mają zły prąd.
 4. Program do kompresji plików rar.
 5. Pytanie jak zadanie - wydawałoby się banalne, ale nie rozumiem co napisałeś. Mógłbyś wolniej pisać?
 6. Pokaż zawartość site.sh. chmod +x site.sh ./site.sh
 7. Zobacz jaki ładny poradnik, "słowo w słowo": http://stackoverflow.com/questions/15965376/how-to-configure-xampp-to-send-mail-from-localhost
 8. Czuje się jakbym czytał hackme Było od razu zamknąć temat
 9. Studenci mocną tną koszta, bo w większej części nie liczą prądu i kilku innych aspektów, błąd. Przyznam, że powinien się zgłosić tutaj sam właściciel, bo albo chcesz zarobić z tego % albo taki niepoważny jest ten zleceniodawca. P.S Mam fajny plan na to już w głowie, ale nie za tę cenę.
 10. Można się na tym wypromować
 11. Dotyczyć ma to całej Wawy czy tylko danego boiska?
 12. Spoko, jak będziesz miał problem to napisz w odpowiednim dziale.
 13. Nie tyle co nielegalne, ale syf od razu instaluje..legalnie.