Salva

Moderator
 • Postów

  4,323
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  113

Zawartość dodana przez Salva

 1. Ty masz w ogóle pojęcie o czym rozmawiamy czy ten kod masz ściągnięty z neta i próbujesz go zrozumieć? Zastosowałem identyczny kod z pierwszego posta, jedynie go tylko edytowałem. + nie zwraca wyniku do zmiennej a zwraca jeden, duży obiekt, składający się z innych, mniejszych obiektów - wyników pętli while.
 2. W tej wersji nie, ale jak przepiszesz PHP na Node.JS, to tak.
 3. PHP: <?php $sql = "SELECT * FROM `skins` ORDER BY `id` ASC"; $wynik = $db->query($sql); $return = []; while($r = $wynik->fetch()) { $return[] = (object) [ 'weapon_name' => $r['typ'], 'skin_name' => $r['nazwa'], 'rarity' => $r['kolor'], 'steam_image' => $r['img'] ]; } return json_encode((object) $return); ?> JS: $.ajax({ url: 'path/to/file.php', cache: false, dataType: 'json', method: 'POST' }).done(function(response) { console.log($.parseJSON(response)); }).fail(function(xhr) { alert('ERROR!!!'); });
 4. A po co to? Nie lepiej odwołać się AJAXem do PHP i wyrzucić jedynie wynik?
 5. @XwReK albo @Mativve to już wrzucali.
 6. Polskie prawo tutaj nie ma nic wspólnego ze zgłoszoną zawartością. Zgłoszony post w prywatnej wiadomości przestaje być prywatny.
 7. Nie dostałeś blokady za zmianę wyrazu, a za kłótnię - a przynajmniej jej początek - z @Karwoś. @Krugerz, blokadę i warna chciałem ściągnąć chwilę później, no ale przeczytałem dodatkowo kilka rzeczy na PW, więc nie zamierzam cofać ostrzeżenia. Nie pozwolę by mnie obrażano i traktowano jak szmatę przez użytkowników, tylko dlatego, że robię to co robię by podciągnąć wartość forum. Wspomniałem już o rezygnacji jakiś czas temu. Zrób ankietę odnośnie zdjęcia mi praw i wynik wprowadź w życie. Mam dość.
 8. W tym artykule poznasz 7 złych praktyk, których musisz unikać podczas pisania stylów CSS. Obok złych praktyk umieszczone są również ich przeciwieństwa - dobre praktyki. Dzięki temu możesz natychmiast poprawić jakość Twojego kodu. Nadużywanie deklaracji !important Opisywanie stylów w nazwach selektorów Powiązanie selektorów ze strukturą HTML Pisanie długich selektorów Ignorowanie kolejności elementów HTML Ignorowanie specyficzności w kolejności selektorów Używanie stylów inline Źródło i więcej informacji: https://devcorner.pl/zle-praktyki-css-ktorych-musisz-unikac/
 9. No tak, plik wynikowy masz jeden. Nigdzie nie napisałem, ze powstaje taka sama ilość. Natomiast to o czym pisałeś - dzielenie na osobne CSSy, to też logiczne i praktyczne działanie. Tylko trzeba się liczyć z tym, że załadowanie kilkudziesięciu stylów jest wolniejsze niż załadowanie jednego, większego. Dodatkowo na pewno powstanie nadpisanie, co generuje kolejny problem.
 10. Napisałeś własny czat, to po tej podpowiedzi powinieneś już wiedzieć co dalej... Musisz teraz przenieść odczytywanie danych z bazy do jQ i AJAXa, a później to zapętlić. http://tutorialzine.com/2010/10/ajax-web-chat-php-mysql/
 11. Podpowiedź: 'pull request'. //przenoszę do działu z JS.
 12. @TrzyRazyZero może się podejmie tego?
 13. Może się przyda: https://design.tutsplus.com/tutorials/10-ways-to-optimize-an-animated-gif-file--psd-34649
 14. Ale tam jest informacja o zewnętrznych plikach CSS - poza serwerem strony, na którym jesteś. I Google chodziło o umieszczenie takiego "czegoś" (to nie jest styl inline): <style> .blue{color:blue;} </style> w głowie strony, a nie takiego (to jest inline): <div style="color:blue"></div> Poza tym, podzielenie CSSa na te dotyczące modułów i te dotyczące samej strony, to bardzo praktyczny pomysł, ale raczej wykorzystuje się to przy pracy z preprocesorami.
 15. Odnośnie samego stylowania, to style inline są niedopuszczalne. Wyjatkiem są maile - o czym zostało wspomniane - oraz czasami potrzeba ich także użyć przy manipulacji DOMem dokumentu.
 16. Albo dodać do HTMLa osobną klasę, która zmieni kolor, albo pobawić się z ::nth-child w CSSie.
 17. Mam Cię ciągnąć za język czy do porządku przestawisz całą sytuację od początku do końca? Widocznie nie jest, skoro rzuca błędami na prawo i lewo.
 18. Cały serwer skonfigurowałeś poprawnie? Błędy wyrzuca podczas próby odpalenia czego? Masz jakiś CMS? Forum? Jaki silnik?
 19. Co Ty masz za serwer? Jaki system tam postawiłeś? Cały dzień wrzucasz jakieś błędy, a nie podałeś najistotniejszych informacji -.-'
 20. Jak przekazywany jest atrybut do funkcji DoSTH? Te 'd', to jest już element DOMu czy co? Staraj się nazywać zmienne tak, żebyś Ty i inni nie mieli problemu z rozszyfrowaniem.
 21. Wątpię, że za darmo znajdziesz kogoś kto napisze takie coś i odda. Tym bardziej, że takie rozwiązanie to jedynie wąskie grono odbiorców. Może faktycznie byłoby lepiej postawić to na WP i napisać jedynie wtyczkę z takimi funkcjonalnościami?
 22. @Empc. napisz zlecenie, podaj kwotę i czekaj