Patryks

Bywalec
 • Postów

  93
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Patryks

 1. Moim zdaniem to nadal nie jest to... Co do pracy autora. Faktycznie brakuje szczegółów,ta kropeczka w oku,zęby. To wszystko daje pracy charakter.
 2. Niczego się nie czepiam. Super praca.
 3. Ogólnie strona jest warta sporo,lecz kto ci tyle da? Może 2k od kogoś wyciągniesz. Pamiętajmy,że jest to sieć serwerów.m
 4. Ok. 350-450zł
 5. 50zł i to naciągane. Konto vac...
 6. Wszystko krzywo. Taki layout był już widziany nie raz ;_; Logo wygląda jak z cooltext. Więcej napisali ci koledzy.
 7. Było już coś pisane na temat pobierania z Sowiczów i innych.... Fa Fa Icons polecam.
 8. Kolega wyżej napisał ci co zrobić z "Otwórz w nowym oknie" więc to pomine Jak usuniesz border to i obramowanie zniknie. "Zbadaj element" polecam lub daj link do forum ,)
 9. Kolor do zmiany. Trochę za duże elementy na moje oko. Czcionka w nawigacja mi się nie podoba Ogółem projekt prosty .
 10. Szczerze nie pasuje mi kolorystyka. Widać tu taką "tęcze" - jest ich za dużo Ale projekt fajny ,coś nowego.
 11. Super sprawa. Do niczego nie mogę się przyczepić.
 12. A mi się podoba. Szczerze to widziałbym go tutaj Przekonuje mnie header oraz kolorystyka. Nie wiem co macie do panelu bocznego bo jest spoko.
 13. Świetna praca Osobiście popracowałbyn tylko nad nawigacją ,lecz i tak Super robota.
 14. Naprawdę świetny layout :0 Szanuje. 10/10
 15. @Dominik. po ci w tym wypadku link ? @STOPseba Wystarczy zmienić kolor czcionki na czarny. Jeżeli nie wiesz czego szukać w CSS pomoże Zbadaj Element. (Poradnik używnia - google)
 16. Patrząc na steam,bo chyba tam będziesz je sprzedawał?.. Wydaje mi się,że cena tych kapsuł będzie powoli wzrastać lecz nie dobije "ogromnej" wartości. Ja bym również zakupił z dziesięć
 17. Samsung Grand Prime
 18. Szablon mi się bardzo podoba. Te rozwiązanie z procentami świetne moim zdaniem. Tylko stopka taka uboga
 19. Pierwsza sprawa to środki. Jeżeli jesteś pewny,że będzie Ciebie stać na utrzymanie forum ruszamy dalej (jeżeli nie to Sobie lepiej daruj). Następna sprawą jest wybór tematyki - to co ciebie interesuje i w czym jesteś dobry. Potem jest silnik,darmowy czy płatny? Płatny: IPS,IPB - musisz się liczyć z kosztami,Darmowy: MyBB,Przemo. Gdy wybierzesz silnik przystąp do nauki. Musisz znać podstawy typu edycja loga,zmienienie języka w ACP (to są podstawy,podstaw). Nie zapomnij również o zgranej ekipie bo to jest najważniejsze Bez "kolegów" nic nie zrobisz. Ale pamiętaj! Zadaj sobie kilka razy pytanie "Czy na to mnie stać?" bo nie ma sensu zakładać forum myślą "Coś się wymyśli za miesiąc". Naprawdę licz się z kosztami (utrzymanie forum,kupienie stylu - sam nie zrobisz,za darmo też nie zrobią,jeżeli sieć to servery itp. itd.) Reszta to po prostu kwestia czasu - nauka,jest mase poradników w internecie. P.S tak ode mnie. Teraz jest mase for i ciężko rozkręcić własne.
 20. Od szukania głowa nie boli https://mods.mybb.com/view/world-of-warcraft
 21. Również nie widzę niczego ciekawego w stylu rpg. Ale jest ładnie i nic więcej.
 22. seocatalogs.com mi się podoba,trafny
 23. Na pierwszą prace jest ładnie.
 24. Dla mnie jest to raczej portfolio.. (wyjdzie,że się czepiam) Praca nie jest na najwyższym poziomie to fakt,widzę kilka błędów m.in. czcionka jest za duża. Ale nie jest też na najniższym poziomie :0 Po twoim długim opisie przestraszyłem się.... Rób dalej osiągniesz więcej.
 25. Mi się tam podoba. Preferuje raczej ciemne style także ja problemu nie widzę. Niestety jak obecnie w każdym portfolio nie widzę tutaj niczego nowego/świeżego. Ale layout ładny