naXe

Bywalec
 • Postów

  392
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

naXe wygrał w dniu 9 Marzec

naXe posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

215 Znakomita

O naXe

 • Tytuł
  🐜🐜🐜🐜🐜
 • Urodziny 15 Luty

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Darek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  Invision Power Suite

Kontakt

 1. Przed echo dodaj: global $mccms_title;
 2. UC Browser Na telefonach też niszczy konkurencyjne przeglądarki.
 3. Opaski antystatyczne na nadgarstkach są potrzebne tylko wtedy, gdy prace wykonuje się na siedząco, w przeciwnym razie wystarczą tylko opaski na stopach. Polecam zapoznanie się z ochroną ESD
 4. Jak nie ma takiej możliwości to zostaje tylko jedynie napisanie wtyczki.
 5. Nie ma licencji na starsze i nowsze wersje... IP.Board 3.x nie jest już dostępne do pobrania, ponieważ nie jest już wspierane. Licencja jest NA ZAWSZE, aktywna licencja pozwala na korzystanie z aplikacji Chat, monitoringu spamu oraz pobieranie aktualizacji IPS Community Suite i wsparcie IPS. Pliki z IPS Marketplace można pobierać zawsze bez względu na to czy licencja jest aktywna czy nie. Koszt nowej licencji to $200 zł ( 818 zł ) a odnowienia $25 ( 102 zł ). Koszt w naszej walucie może się w każdej chwili zmienić, na dzień dzisiejszy dolar kosztuje 4.09 zł.
 6. <input type="text" name="kodsms" maxlength="8" style="width:70%;"> to uniemożliwi wpisanie tekstu dłuższego niż 8 znaków, dodatkowo usuń kod sprawdzający poprawność adresu e-mail, a pole do wpisywania adresu e-mail zamień na: <input type="email" name="email" style="width:70%;"> tak samo ten kod: <input type="tel" name="telefon" style="width:70%;"> Zaprzyjaźnij się z HTML5 oraz rodzajami pól ( https://www.w3schools.com/html/html_form_input_types.asp )
 7. Hah, w moim poście podałem 3 modele telefonów, zacytowałeś całą treść nie pisząc do, którego się odnosisz. A z Samsunga Galaxy S5 korzystałem przez 2 lata na oryginalnej baterii i przy zwykłym użytkowaniu + słuchaniu muzyki przez bluetooth przez 8h na 7 dni w tygodniu bateria wytrzymywała z 3-4 dni. Oczywiście bez żadnych śmieciowych aplikacji tj. snapchat, instagram, messenger itd. w tle, które są prądożerne oraz podświetleniu ekranu do ok. 60%. Czasem wystarczy telefon dobrze ustawić, a bateria będzie dłużej 'żyła'. Ale są tacy, którzy nie myślą i wypisują bzdury o danym modelu.
 8. Rok używania, a model Mi Mix został wydany w IV kwartale (październik-grudzień) 2016, a Mi Mix w II kwartale (kwiecień-czerwiec) 2016
 9. Dlaczego nie Xiaomi? Mam Xiaomi Mi Mix i bateria o pojemności 4400 mah przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje ze 2-4 dni. Posiadam też Xiaomi Mi Max, tam jest bateria o pojemności 4850 mah i wypada trochę lepiej. Dobrą baterię też ma Samsung Galaxy S5 (nie wiem jak nowsze modele), mimo że pojemność jest mniejsza o prawie połowę od Mi Max, to wytrzymuje też długo.
 10. No tak, sorki
 11. Również mam te pliki wraz ze swoimi poprawkami Więc nie myśl, że jesteś wyjątkowy, bo masz te pliki
 12. 3 miesiące i raczej zaufany, tylko tam kupuję
 13. https://www.tinydeal.com/original-xiaomi-capsule-piston-air-45°-angle-in-ear-earphone-w-mic-p-160151.html Tutaj jest najszybsza dostawa, miałem słuchawki po 4 dniach od zamówienia.