naXe

Bywalec
 • Postów

  395
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

naXe wygrał w dniu 9 Marzec

naXe posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

220 Znakomita

1 obserwujący

O naXe

 • Tytuł
  🐜🐜🐜🐜🐜
 • Urodziny 15 Luty

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Darek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  Invision Power Suite

Kontakt

 1. Xiaomi Mi Mix - mam i polecam
 2. BlitzWolf® BW-F4 będzie najlepszym wyborem. Używam go w dużej hali, 2 głośniki stereo + dobry bass, dźwięk bardzo czysty i wyraźny.
 3. Przed echo dodaj: global $mccms_title;
 4. UC Browser Na telefonach też niszczy konkurencyjne przeglądarki.
 5. Opaski antystatyczne na nadgarstkach są potrzebne tylko wtedy, gdy prace wykonuje się na siedząco, w przeciwnym razie wystarczą tylko opaski na stopach. Polecam zapoznanie się z ochroną ESD
 6. Jak nie ma takiej możliwości to zostaje tylko jedynie napisanie wtyczki.
 7. Nie ma licencji na starsze i nowsze wersje... IP.Board 3.x nie jest już dostępne do pobrania, ponieważ nie jest już wspierane. Licencja jest NA ZAWSZE, aktywna licencja pozwala na korzystanie z aplikacji Chat, monitoringu spamu oraz pobieranie aktualizacji IPS Community Suite i wsparcie IPS. Pliki z IPS Marketplace można pobierać zawsze bez względu na to czy licencja jest aktywna czy nie. Koszt nowej licencji to $200 zł ( 818 zł ) a odnowienia $25 ( 102 zł ). Koszt w naszej walucie może się w każdej chwili zmienić, na dzień dzisiejszy dolar kosztuje 4.09 zł.
 8. <input type="text" name="kodsms" maxlength="8" style="width:70%;"> to uniemożliwi wpisanie tekstu dłuższego niż 8 znaków, dodatkowo usuń kod sprawdzający poprawność adresu e-mail, a pole do wpisywania adresu e-mail zamień na: <input type="email" name="email" style="width:70%;"> tak samo ten kod: <input type="tel" name="telefon" style="width:70%;"> Zaprzyjaźnij się z HTML5 oraz rodzajami pól ( https://www.w3schools.com/html/html_form_input_types.asp )
 9. Hah, w moim poście podałem 3 modele telefonów, zacytowałeś całą treść nie pisząc do, którego się odnosisz. A z Samsunga Galaxy S5 korzystałem przez 2 lata na oryginalnej baterii i przy zwykłym użytkowaniu + słuchaniu muzyki przez bluetooth przez 8h na 7 dni w tygodniu bateria wytrzymywała z 3-4 dni. Oczywiście bez żadnych śmieciowych aplikacji tj. snapchat, instagram, messenger itd. w tle, które są prądożerne oraz podświetleniu ekranu do ok. 60%. Czasem wystarczy telefon dobrze ustawić, a bateria będzie dłużej 'żyła'. Ale są tacy, którzy nie myślą i wypisują bzdury o danym modelu.
 10. Rok używania, a model Mi Mix został wydany w IV kwartale (październik-grudzień) 2016, a Mi Mix w II kwartale (kwiecień-czerwiec) 2016
 11. Dlaczego nie Xiaomi? Mam Xiaomi Mi Mix i bateria o pojemności 4400 mah przy normalnym użytkowaniu wytrzymuje ze 2-4 dni. Posiadam też Xiaomi Mi Max, tam jest bateria o pojemności 4850 mah i wypada trochę lepiej. Dobrą baterię też ma Samsung Galaxy S5 (nie wiem jak nowsze modele), mimo że pojemność jest mniejsza o prawie połowę od Mi Max, to wytrzymuje też długo.
 12. No tak, sorki