Mentosx2

Ograniczeni
 • Postów

  324
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

38 Średnia

2 obserwujących

O Mentosx2

 • Tytuł
  Gaduła
 • Urodziny 07.05.1996 (20 lat)

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. tak widziałem to, tylko mi chodzi o pobieranie obrazka z linku a nie z katalogu.
 2. Witam, piszę z pytaniem czy wie może ktoś jak zrobić skrypcik który sprawdza wagę dwóch obrazków. Czyli coś w stylu $first = "link.com/background.png"; $sec = "link.com/paint.png"; \\ liczy wage obrazkow if($first_size == $sec_size) { echo 'obrazki maja taka sama wage'; } else echo 'maja inna wage'; Wagę najlepiej jakby sprawdzało w kb.
 3. Witam, chciałbym sobie zrobić opcje w PHP przez którą mógłbym sprawdzić czy gracz posiada taki sam awatar na steamie jaki mam ustawiony w skrypcie do ustawienia. Np. ustawiam sobie w skrypcie taki awatar i jeśli ktoś ma taki awatar ustawiony to wtedy przechodzi dalej. Jak mogę coś takiego zrobić ? Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem o co chodzi. Ale myślę że dużo osób będzie wiedziało. Dzięki i pozdrawiam.
 4. dobra już sobie poradziłem, wystarczyło troche poczytać o parseInt i tyle ale dzięki za pomoc
 5. no tak daje wynik ale trzeba wybrać +/- itd i kliknąć = aby dało wynik. demo http://no.5v.pl/
 6. hmm to jest na kliknięcie w button i sprawdzanie, takich kalkulatorów to już widziałem dużo i dlatego jak szukałem takiego jakiego chce, to nie znalazłem dlatego tutaj napisałem. A to nie jest zadanie tylko poprostu się ucze, od czegoś trzeba zaczynać.
 7. nie działa to XD demo: http://no.5v.pl/
 8. w javascriptach jestem zielony, więc za dużo mi to nie mówi jak mam to zrobić.
 9. step ? ;> dałem i nic nie pomogło.
 10. No dobra śmiga, a pytanie jak zrobić aby było można używać np. 0.25, bo z tego co widzę to jest min. 1 musi być.
 11. za pomocą tego kodu: <html> <head> <meta charset="utf-8"> <title></title> <script src="https://ajax.googleapis.com/ajax/libs/jquery/3.1.1/jquery.min.js"></script> <style> button { background: red; border: none; border-radius: 5px; color: white; cursor: pointer; display: block; padding: 10px 15px; } </style> </head> <body> <button>Add input</button> <br> <div style="width:100%"> <input type="number" value="0" autofocus> <br> <input type="number" value="0" autofocus> <br> <br> <input type="text" class="sum" placeholder="Sum" readonly> </div> <script type="text/javascript"> $(document).ready(function() { function sum() { var sum = 0; $('input:not(.sum)').each(function(){ sum += parseInt($(this).val()); }); $('.sum').val(sum); } $(document).on('keyup change', 'input:not(.sum)', function() { setTimeout(sum, 100); }); }); </script> </body> </html>
 12. No to mi działa. a jak zrobić żeby było * ? Np. Np. 2 * 5 = 10
 13. Hmm dodałem ten kod do siebie ale nie działa nie wiem o co chodzi a na tej stronie śmiga. no tak, a jak wykonać aby JS wyświetlił wynik auto bez kliania ? jeśli wpisze w 1 i 2 pole coś.