Linux

Pecetowicz
 • Postów

  5
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O Linux

 • Tytuł
  Pan Pomocny

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Edytor
  Notepad++
  Inny
 1. Spaliło by się urządzenie a nie sama ładowarka. Ładowarka to tylko przetwornik napięcia wejściowego, ulec awarii może tylko na skutek zużycia (xy godzin) jak każde inne urządzenie. To jak często i długo jest wykorzystywana nie ma najmniejszego znaczenia. Ps: Jeżeli tak często ładujesz telefon to bardziej należy martwić się o ogniwa w baterii które szybko ulegną nieodwracalnemu wyczerpaniu.
 2. - W paczce znajduję się ponad 65 wysoce rozbudowanych pluginów nowego coda. Wszystkie pluginy posiadają rzecz jasna kody źródłowe i do poprawnego działania nie wymagają wykupienia dalszej licencji! - Nowy cod mod podzielony jest na części. Główny jej silnik znajduję się w jednym pliku zaś klasy, przedmioty czy inne dodatki zostały rozbite na osobne pluginy. Takie rozwiązanie powoduje znaczne uproszczenie w wypadku ewentualnej dalszej eksploatacji. Dodatkowo na bieżąco staram się wydawać ogólnodostępne poradniki dzięki którym dowiesz się jak w bardzo prosty sposób, krok po kroku edytować poszczególny plik czy też zrobić coś na własną rękę. - Moce specjalne klas oraz przedmiotów, nie różnią się praktycznie niczym od cod modyfikacji wydanej do gry Cs 1.6. Specjalności znajdujące się w paczce Mn. To: apteczki, rakiety, miny, zdalnie detonowane ładunki, lina dzięki której możemy się wspinać, autodestrukcja, bh, dodatki bazujące na obrażeniach czy także wallhack który dostępny jest zarówno dla admina w formie esp jak i osoby posiadającej przedmiot. - Jest to najbardziej rozbudowana modyfikacja tego typu dostępna obecnie dla gry cs:go. Paczka została przystosowana do działania na najnowszej wersji sourcemod (1.9.0). Cena: 150zł Płatność: Przelew, bądź payu allegro Kontakt: http://steamcommunity.com/id/linux2006 Zdjęcia: https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/82595628822573751/5764D29FD31C27CE800BDE5DAEF500E566CD09D7/
 3. Korzystałem przez jakiś krótki czas, ogólnie pozostawili po sobie dobre wrażenie. Hosting godny polecenia.
 4. Wszystko tak naprawdę zależy od tego ile jest ci ktoś w stanie za to dać. Serwery csgo nie trudno jest wybić, praktycznie same się reklamują przez grupy steam tak więc głównym czynnikiem wpływającym na wartość serwera jest jego staż oraz dodatki zawarte na nim. Myślę, że na ponad 100zł możesz liczyć.