kornels

Bywalec
 • Postów

  129
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kornels

 1. To jeszcze istnieje? I co tam trzymasz? ;-) Tam się chyba płaciło kiedyś smsami, co nie? Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem. Wolałem normalne, roczne płatności przelewem.
 2. Panel ze zmianą dnsów jest tam mega zakręcony - jeśli sobie sam nie poradzisz, to radzę po prostu kontakt z supportem.
 3. A jakieś argumenty za nim przemawiające? na podstawie tego co napisałeś, raczej trudno ocenić, dlaczego ten serwer jest niby dobry. Masz tam swoje serwisy?
 4. 2 lata w przypadku hostingi to wieczność ;-) A i tak najlepszym sposobem na wybór hostingu jest po prostu przejście przez okres testowy. Wgranie danych z kopii zapasowej DA to tak naprawdę kilka kliknięć. Lata temu tak właśnie trafiliśmy na hekko.
 5. Chyba wypowiedź kolegi to lekka przesada - obrzydliwe spamisko i jeszcze nie na temat. Na pewno na swoich listach bierzcie pod uwagę Hekko - raczej niezawodni. Warto nawet dla porównania tego, co oferują firmy, odpalenia darmowego testu.
 6. Nigdy na Zenobox nie miałem konta, ale raczej jeśli widzę komentarze ludzi w ostatnim czasie to negatywne. Niech się wypowie ktoś, kto aktualnie ma u nich jakiś serwer.
 7. Tak naprawdę jedynie na podstawie testów można oceniać jakość serwera ;-) Nie ma innej drogi. Wszystkie serwery mają darmowe okresy próbne, więc akurat ocena jakości działania serwera nie jest specjalnie wymagająca ;-)
 8. Każdy ma swoje doświadczenia - od dawna nie testowałem nowych hostingów. Po prostu to co mam aktualnie mnie zadowala, jest niezawodne, mało kosztuje. A na nowe testy nawet średnio mam czas i ochotę - kiedyś to człowiek sporo skakał. Teraz nie ma na to czasu.
 9. Ja nic u nich nie mam. Kylosa też nie znam. Od lat nie zmieniałem firmy hostingowej bo też nie widzę takiej potrzeby. Na razie aktualny serwer działa jak należy.
 10. Pewnie nic, ale też pewnie każdy ma jakieś tam swoje sprawdzone, małe hostingi, które są solidne przynajmniej do momentu, kiedy nie zrobi się na nich totalna masówka i ma kto tym wszystkim zarządzać ;-)
 11. Nie ma tak, że wszystkie lapki danej firmy są spoko. Mają lepsze i gorsze modele - trzeba czytać recenzje, a wiadomo, że duże znaczenie ma budżet. Lenovo mam od 4 lat, jest ok. Kilka tygodni temu na podstawie recenzji wybrałem jeszcze tego - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-elitebook-850-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3512/ Na razie wypada w porządku. To mój pierwszy sprzęt HP, a wcześniej różne rzeczy o nich słyszałem. Niekoniecznie pozytywne.
 12. Mocno skrajne opinie na temat tej pukawki - aż dziwne. Czy ci którzy pozytywnie się wypowiadają, aby na pewno kiedykolwiek korzystali z tej usługi? Bo wygląda na to, że raczej nie bardzo...
 13. Wszystkie firmy hostingowe dają sporo wariantów, więc może akurat takich kwestii nie bierzmy pod uwagę przy wybieraniu hostingu, co nie?
 14. Jak wyżej. To nie musi być żadne pismo z kosmosu. Chodzi o podstawowe dane. Zresztą - nazwa powinna ci podesłać tego wzór.
 15. Hehe... to może opłać na 2 miesiące, pewnie z 5 zeta wyjdzie ;-) A szkoła faktycznie niezły oryginał. Pewnie nikt nie chce sięgać do własnej kieszeni ;-)
 16. Mowa o hostingu, a nie vpsie... A czy darmowy test vpsa to taki pozytyw? To nie sprawia, że spamerzy ich atakują? Pukawki nie znam. Ile i za co płacisz?
 17. Yyy... nie wiem, nie korzystam, sprawdzę później. Ale podejrzewam że wszystko jest dostępne - kwestia budżetu.
 18. Jestem tam od 8 lat. Jeśli coś się dzieje, to tylko tyle że ceny idą w dół. Nic ponadto.
 19. Keex - podałem ile się płaci w kolejnym roku. Nie 100 zł, tylko 54 zł - już brutto. Wiadomo, że tak by się średnio opłacało - a jednak w takim zestawie wychodzi to najtaniej.
 20. magda - opuściłem ich jakiś czas temu ze względu na kiepski panel zarządzania. Z tymi papierami też były problemy, ale ja na szczęście rzadko musiałem to robić. Raczej nie handluję stronami - prędzej zostawiam nieużywane domeny.
 21. Bobie - kwota netto czy brutto? Zakładam, że netto - podawaj zawsze brutto, bo tak ludzie się w błąd wprowadzają. Realnie najlepsze stawki za domenę PL to do 60 zł brutto. Powyżej tej kwoty uważam, że szkoda czas.
 22. Objaśnij to masz namyśli z tymi stałymi cenami. Dla mnie płatność za PL 0 zł + 54 zł to lepszy układ. Ale może czegoś nie rozumiem?
 23. 80 zł za przedłużenie domeny to wcale nie jest dobra stawka. To moim zdaniem przesadzona kwota. Za PL powinno się zapłacić max 60 zl - nie więcej.
 24. Ale z jakiegoś konkretnego powodu? Parametry? Bo akurat w stosunku do tego, na czym siedzę jest droższe i ma słabsze pakiety. A testowaliście inne serwery w stosunku do tego? Uwierz mi, że warto, bo można płacić mniej, a mieć coś solidnego.