kornels

Bywalec
 • Postów

  129
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Neutralna

O kornels

 • Tytuł
  Wygadany
 1. To jeszcze istnieje? I co tam trzymasz? ;-) Tam się chyba płaciło kiedyś smsami, co nie? Nigdy wcześniej się w to nie bawiłem. Wolałem normalne, roczne płatności przelewem.
 2. Panel ze zmianą dnsów jest tam mega zakręcony - jeśli sobie sam nie poradzisz, to radzę po prostu kontakt z supportem.
 3. A jakieś argumenty za nim przemawiające? na podstawie tego co napisałeś, raczej trudno ocenić, dlaczego ten serwer jest niby dobry. Masz tam swoje serwisy?
 4. 2 lata w przypadku hostingi to wieczność ;-) A i tak najlepszym sposobem na wybór hostingu jest po prostu przejście przez okres testowy. Wgranie danych z kopii zapasowej DA to tak naprawdę kilka kliknięć. Lata temu tak właśnie trafiliśmy na hekko.
 5. Chyba wypowiedź kolegi to lekka przesada - obrzydliwe spamisko i jeszcze nie na temat. Na pewno na swoich listach bierzcie pod uwagę Hekko - raczej niezawodni. Warto nawet dla porównania tego, co oferują firmy, odpalenia darmowego testu.
 6. Nigdy na Zenobox nie miałem konta, ale raczej jeśli widzę komentarze ludzi w ostatnim czasie to negatywne. Niech się wypowie ktoś, kto aktualnie ma u nich jakiś serwer.
 7. Tak naprawdę jedynie na podstawie testów można oceniać jakość serwera ;-) Nie ma innej drogi. Wszystkie serwery mają darmowe okresy próbne, więc akurat ocena jakości działania serwera nie jest specjalnie wymagająca ;-)
 8. Każdy ma swoje doświadczenia - od dawna nie testowałem nowych hostingów. Po prostu to co mam aktualnie mnie zadowala, jest niezawodne, mało kosztuje. A na nowe testy nawet średnio mam czas i ochotę - kiedyś to człowiek sporo skakał. Teraz nie ma na to czasu.
 9. Ja nic u nich nie mam. Kylosa też nie znam. Od lat nie zmieniałem firmy hostingowej bo też nie widzę takiej potrzeby. Na razie aktualny serwer działa jak należy.
 10. Pewnie nic, ale też pewnie każdy ma jakieś tam swoje sprawdzone, małe hostingi, które są solidne przynajmniej do momentu, kiedy nie zrobi się na nich totalna masówka i ma kto tym wszystkim zarządzać ;-)
 11. Nie ma tak, że wszystkie lapki danej firmy są spoko. Mają lepsze i gorsze modele - trzeba czytać recenzje, a wiadomo, że duże znaczenie ma budżet. Lenovo mam od 4 lat, jest ok. Kilka tygodni temu na podstawie recenzji wybrałem jeszcze tego - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-elitebook-850-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3512/ Na razie wypada w porządku. To mój pierwszy sprzęt HP, a wcześniej różne rzeczy o nich słyszałem. Niekoniecznie pozytywne.
 12. Mocno skrajne opinie na temat tej pukawki - aż dziwne. Czy ci którzy pozytywnie się wypowiadają, aby na pewno kiedykolwiek korzystali z tej usługi? Bo wygląda na to, że raczej nie bardzo...
 13. Wszystkie firmy hostingowe dają sporo wariantów, więc może akurat takich kwestii nie bierzmy pod uwagę przy wybieraniu hostingu, co nie?
 14. Jak wyżej. To nie musi być żadne pismo z kosmosu. Chodzi o podstawowe dane. Zresztą - nazwa powinna ci podesłać tego wzór.