konsultant

Support
 • Postów

  52
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

konsultant wygrał w dniu 5 Kwiecień

konsultant posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

40 Średnia

O konsultant

 • Tytuł
  IT Sec
 • Urodziny 15 Maj

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Adrian
 • Lokalizacja
  localhost
 • Zawód
  Sysadmin/Pentester
 • Hobby
  Jeździectwo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor
  Sublime Text
  Inny
 • Skrypt
  IPBoard,vBulletin,myBB,phpBB,punBB

Kontakt

 1. Rób to co sprawia Ci przyjemność. Na siłę niczego się nie nauczysz. Wszystko jest opłacalne jak będziesz to dobrze wykonywał.
 2. @Mr Joker Zależy kto jaką pracę wykonuje :-)
 3. Wolne stanowisko: Administrator/WspółzałożycielIlość wolnych miejsc: 1Informacje dot. stanowiska: Poszukuje osoby dojrzałej oraz trzeźwo myślącej. Doświadczonej w sektorze programowania lub bezpieczeństwa it- chętnej do założenia forum tematycznego + portalu. Myślę że więcej nie trzeba pisać. Więcej informacji w kontakcieKontakt z Administratorem: hello@itwithlove.pl gadu{59063589}
 4. Ty i Ci twoi rumuński technicy i umowy o wynagrodzenie
 5. Usuń nową, zastąp starą.
 6. Do przeniesienia domeny na OVH musisz stworzyć strefę DNS dla niej w panelu; Otwierasz panel OVH Przechodzisz do zakładki WWW Otwierasz z listy pozycję Domeny a następnie Dodaj strefę DNS Wypełniasz wszystkie pola(poradnik ovh odnośnie tych pól- https://www.ovh.pl/g2229.utworzenie_strefy_dns_dla_zewnetrznej_domeny Po wylosowanych serwerach DNS(cała operacja trwa do 30minut)(znajdziesz je w zakładce Domeny/twojadomena.xxx) podajesz je w panelu u obecnego usługodawcy w zakładce "Zaawansowana konfiguracja DNS)" Następnie przechodzisz znów na OVH przechodzisz na do zakładki swojej domeny i zmieniasz plole 'Typ' dokładnie 'A' na adres ip twojego serwera VPS. Czekasz na propagacje i gotowe(trwa to od 24 do 72godzin zazawyczaj). W celu łatwego dodania np. kont FTP czy innej konfiguracji polecam zainstalować darmowy panel np. VestaCP
 7. Użyj poradnika wyżej jeszcze raz, podczas instalacji wybierz USB3.0. Jeżeli nie pomoże w artykule jeden użytkownik dodał jeszcze takie rozwiązanie: 1) Create a W7 bootable USB 2) Download the Gigabyte Windows Image Tool: http://download.gigabyte.eu/FileList/Utility/mb_utility_windowsimagetool.zip 3) Before unzipping/extracting …..rightclick the .ZIP file – Properties – UNBLOCK (otherwise it will fail to add drivers to windows image 4) Open the Tool, No source, Destination Path of the USB Drive, Mark Add UDB Drivers.. Wszyscy użytkownicy piszą że to działa, dlatego spróbuj jeszcze raz.
 8. Podczas instalacji działała Tobie klawiatura i mysz? Użyłeś portu USB3 czy USB2 podczas instalacji systemu(jeżeli do niej doszło)?
 9. http://codeabitwiser.com/2014/03/how-to-install-windows-7-with-only-usb-3-0-ports/
 10. Windows 8 and 10 currently do not have any issues for a fresh OS installation via xHCI controller, but Windows 7 does not natively support xHCI controller and relies on manual installation of the Intel's xHCI driver. https://www.zotac.com/us/faq/how-install-windows-7-zbox-mini-pcs-intel-braswell-or-skylake Spróbuj włączyć w biosie xHCI hand-off
 11. On chce gre a daje swój projekt(prawdopodobnie). Ponieważ są to jego prace
 12. 1.Napis(z gradientem) 2.Warstwa napisu skopiowana i wsadzona pod spód, rozicągnieta i bardzo zmniejszone krycie 3.Postawiony pędzel 'splash' w kolorze napisu i w środku napis ".PL"
 13. Prezentuje się bardzo ładnie. Lepiej wyglądałoby zdjęcie mapy modu. No i kiepska jakość.
 14. Aplikacja działa bez zarzutów, hmm. Jakieś error logi z panelu?
 15. Niestety ciężko znaleźć link do tak starej modyfikacji. Jakbyś miał phpBB3 byłoby łatwiej są dostępne też takie modyfikacje.