Kompetentny

Bywalec
 • Postów

  131
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Kompetentny wygrał w dniu 15 Marzec

Kompetentny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

107 Dobra

O Kompetentny

 • Tytuł
  1shot2kill
 • Urodziny 24.02.1995 (22 lata)

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Krystian
 • Lokalizacja
  Częstochowa
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 1. A mi się to bardzo podoba, wreszcie jakiś żywiołowy projekt. Jedyne co bym poprawiło to te tło za belkami i działami, bo za bardzo się zlewa. Poza tym dla mnie bomba.
 2. Teraz to aspirant a wcześniej "pies", JP JP NA 100%
 3. No ale czyja to wina, napisałeś w temacie, że poszukujesz zaufanej osoby i co? Kto go w ogóle zna? Aż tak Ci się spieszyło?
 4. No fakt, to po co ja wam serwis promuję w takim razie jak w waszych oczach jestem nic nieznaczącym userem, którego się ma gdzieś, bo jestem z CSa. Chyba @SeNioR mi nie o wszystkim powiedział, ale mniejsza. Temat wyczerpany, więc chyba do zamknięcia, bo offtop za duży się robi.
 5. No ja rozumiem, że niekiedy ktoś zrobi offtopic czy coś, ale to według mnie nie powinno być od razu zakrywane, to też jest elementem "życia" forum. Nie wiem jaki jest wasz cel ale ewidentnie chcecie doprowadzić do sytuacji, gdzie dziennie na forum będzie napisanych 10 czy 20 postów a zapominamy o kluczowym słowie, że to jest forum. To tyle ode mnie, w sumie to i tak nic nie znaczy, bo mam swoje forum i jest To nie było miłe, ale to tylko internet.
 6. Chyba nie przeczytałeś mojej wypowiedzi ze zrozumieniem.
 7. To po co zmieniłeś wątek i wjechałeś na moje forum? Poza tym nie wiedziałem, że tu za własne zdanie dostaje się kubeł zimnej wody, hah, pozdrawiam.
 8. 100 zł, bo serwer jest konkretnie boostowany z racji tego, iż jest nowy. Poczekajmy za jakiś czas z wyceną.
 9. @Erasmux Zostawać czyli nie powinny być ukrywane.
 10. Przyznam, że też mnie to irytuje, jeśli posty nie są wulgarne lub nieprzesadzone to powinny zostawać.
 11. Jak masz sprzedawać to krzycz z 700 zł, bo zrobienie takiego serwera wymaga pieniędzy jak i czasu, chyba, że się nie szanujesz to sprzedaj za 500.
 12. @PrO I DiAbLiCa Świętami się nie zasłaniaj, bo one akurat są plusem dla nas właścicieli, bo jest duży skok w zapełnieniu serwerów. Za całość nikt raczej nie wyłoży więcej niż 2k, bo nie jest to jakiś ekstra projekt, sprzedając pojedynczo może wyciśniesz ponad 3k, choć nie sądzę, by niektóre serwery znalazły kupców.
 13. Kupiłem logo, zapłaciłem pierwszy i wszystko przebiegło pomyślnie. Kontakt wzorowy, polecam bardzo serdecznie.
 14. @Erasmux No niestety, jaki by nie powstał to nie dogodzi on wszystkim
 15. @Erasmux Po to właśnie jest propozycja 2 stylu - ciemniejszego. Jedni wolą ciemny, drugi jasny dlatego będzie wybór.