PREMIUM

Haetham

Premium
 • Postów

  886
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  12

Zawartość dodana przez Haetham

 1. Witam, Konto nie używane od minimum roku. Proszę o wycenę: http://steamcommunity.com/id/benioo Masz zamiar napisać, że konto steam nic nie warte przez vac? Nie wypowiadaj się. Pozdrawiam.
 2. 20zł tu i tam to się uzbiera na naiwnych gimbusach
 3. Ale ja nic nie napisałem że popieram to 'zlecenie'. Aczkolwiek z tym nauczycielem to głupio palnął.
 4. Idąc tym tokiem myślenia, jak zadasz pytanie na forum to źle bo gdzieś na ruskich stronach ten temat jest przerabiany.
 5. A skąd mamy wiedzieć jakiego moda?
 6. Po dłuższej zimowej przerwie nasza reprezentacja wraca do gry! 26 marca 2017r. zmierzymy się z reprezentacją Czarnogóry. Wygrana jest potrzebna by utrzymać prowadzenie w grupie. Mecz z Czarnogórą będzie ciężki, warto dodać że ta reprezentacja jest na drugim miejscu ze stratą do nas 3 punktów. Przejdźmy do typowania. Jaki wynik obstawiacie? Ja standardowo, 2:1 dla Polski.
 7. @SeNioR Marzec nadszedł, czekamy na niedzielę.
 8. Co to za bełkot? Ok. 40-50zł
 9. The secret side of me I'll never let you see I keep it caged but I can´t control it So stay away from me, the beast is ugly I feel the rage and I just can´t hold it It´s scratchin on the walls In the closet in the halls It comes awake and I can´t control it Hidin' under the bed In my body in my head Why won´t somebody come and save me from this Make it end I feel it deep within It´s just beneath the skin I must confess that I feel like a monster I hate what I´ve become The nightmare´s just begun I must confess that I feel like a monster I, I feel like a monster I, I feel like a monster My secret side I keep Hid under lock and key I keep it caged but I can´t control it Cause if I let him out He´ll tear me up break me down Why won´t somebody come and save me from this Make it end I feel it deep within It´s just beneath the skin I must confess that I feel like a monster I hate what I´ve become The nightmare´s just begun I must confess that I feel like a monster I feel it deep within It´s just beneath the skin I must confess that I feel like a monster I, I feel like a monster I, I feel like a monster It's hiding in the dark It's teeth are razor sharp There´s no escape for me It want's my soul it want's my heart No one can hear me scream Maybe it's just a dream Maybe it's inside of me Stop this monster I feel it deep within It´s just beneath the skin I must confess that I feel like a monster I hate what I´ve become The nightmare´s just begun I must confess that I feel like a monster I feel it deep within It´s just beneath the skin I must confess that I feel like a monster I'm gonna lose control It's something radical I must confess that I feel like a monster I, I feel like a monster I, I feel like a monster I, I feel like a monster I, I feel like a monster
 10. no to raczej wina nie jest w przeglądarce ewentualnie usuń windowsa
 11. Z przychodów oraz opłaty miesięcznej wywnioskowałem, że dostaniesz jakieś 300-400zł. Aczkolwiek HW nigdy nie grałem, więc się nie znam. Chociaż niby 2nd w rankingu, więc myślę że 500+ (hehe, ale wyszło. PiS w niepewności)
 12. @Krugerz ja to bym standardowo wyczyścił ciasteczka
 13. Bo internet wycofał pozwolenie a internet explorer jest jeszcze w 2016 r xDDDDDDDDDDD
 14. 1. Jestem jak pijany chirurg,trzęsą mi się ręce. Skalpel mi upadł, leży gdzieś w pacjentce. Co? Jak to upadł? Zaraz go poszukam. Patrzę w dół. Co to? Szukam wewnątrz trupa. Tętno spadło do zera, muszę coś poradzić na to. Będę udawał pulsometr, jeśli przyjdzie ordynator. Pik, pik, pik. Mieszko co robisz? Ja? Nic takiego. Nie wiem o co panu chodzi. Jezus Maria! Zabiłem Liszowską. Muszę pozbyć się zwłok, może wypchnę je przez okno. Nie! Tylko nie oknem. We framudze się nie zmieści. Może jednak by wstała, gdybym prądem ją popieścił. A to miała być przecież rutynowa liposukcja. Zamiast tłuszcz jej odessać, zrobiłem z siebie głupka. Tam, gdzie było jej serce, straszy okropna dziura. Tak się kończą sprawy, gdy głowę nosisz w chmurach. Ref. Co się ze mną dzieje? Nie panuje nad sobą. To już nie jest normalne. Potrzebna mi pomoc. Teraz, kiedy się staczam, jest ten czas, by wybaczać. Stoję sam w nocy i krzyczę pomocy!. /x2 2. Jestem jak pijany drwal, z piłą łańcuchową. I zaburzeniem błędnika. Nie panuję nad sobą. Tnę na prawo i lewo, tnę bokami, na oślep. Skąd się tutaj wziął Ibisz? Czemu tnę jego mostek? To jest jakaś pomyłka. To jest sen wariata. Ibisz ma krwotok, ale ciągle dziwnie macha. I robi taki gest, jakby chciał gdzieś zadzwonić. Trzymaj tę piłę Krzysiu. Podam ci telefonik. Nie tak człowieku! Złapałeś złą stroną. Teraz to już nie tobie, to mi potrzebna pomoc. Chcę biec do domu. Do domu, co to znaczy? Nie wiem kim jest człowiek, który z lustra na mnie patrzy. Wiem tylko, że na ziemi leży martwy celebryta. I że o tą operację już nikt go nie zapyta. Może, gdyby lepiej chwytał, byłby pośród nas. Ale gość nic nie chwytał, przyszedł na niego czas. Ref. Co się ze mną dzieje? Nie panuje nad sobą. To już nie jest normalne. Potrzebna mi pomoc. Teraz, kiedy się staczam, jest ten czas, by wybaczać. Stoję sam w nocy i krzyczę pomocy!. /x2 3. Jestem jak pijany raper, z tym, że jestem trzeźwy. Powiedziałem raper? Miałem na myśli rzeźnik. Chcę innych zamęczyć, tak jak siebie sam męczę. Kolekcją dvd ,,Rodziny zastępczej". Plakaty z Olą Szwed mam nawet w łazience. Zawsze, gdy o niej myślę, to aż boli mnie serce. Chętnie bym ją schrupał. Idę do celu po trupach. Więc jej ochrona pada, podłym podstępem otruta. Wnoszę krew na butach. Ślady są na dywanie. Nie uciekaj kochanie. Nic złego ci się nie stanie. Chcę tylko pogadać, może wziąć autograf. No może buziaka, jeśli będziesz taka dobra. Nie uciekaj na balkon, ta balustrada jest słaba! Chciałbym cię widzieć wszędzie, ale nie jak spadasz! Oleńko, głuptasku, to jest dziesiąte piętro. Dobra, spadaj jak chcesz, tylko ląduj miękko. Ref. Co się ze mną dzieje? Nie panuje nad sobą. To już nie jest normalne. Potrzebna mi pomoc. Teraz, kiedy się staczam, jest ten czas, by wybaczać. Stoję sam w nocy i krzyczę pomocy!. /x2
 15. Albo salva jest iluminatem, albo wypowiada się co wtorek i ukrywa posty
 16. Idę samotną drogą Jedyną, jaką kiedykolwiek znałem Nie wiem, dokąd prowadzi Ale jest dla mnie domem i idę sam Idę tą pustą ulicą Na Bulwarze Straconych Marzeń Gdzie miasto śpi A ja jestem jedyny i idę sam Idę sam, idę sam. Idę sam, idę sam... Mój cień jest jedynym idącym obok mnie Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije Czasem chciałbym, żeby ktoś mnie tu znalazł Aż do tego czasu idę sam Aaa, Aaa Aaa, Aaa Aaa, Aaa Aaa... Idę wzdłuż lini Która dzieli mnie gdzieś w moim umyśle Na granicy Krawędzi i tego, gdzie idę sam Czytaj między wierszami O tym, co jest spieprzone i wszystko jest w porządku Sprawdź moje oznaki życia, żeby wiedzieć, że wciąż żyję I idę sam Idę sam, idę sam. Idę sam, Idę sam... Mój cień jest jedynym idącym obok mnie Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije Czasem chciałbym, żeby ktoś mnie tu znalazł Aż do tego czasu idę sam Aaa, Aaa Aaa, Aaa Aaa, Aaa Aaa... Idę sam, idę sam.. Idę tą pustą ulicą Na Bulwarze Straconych Marzeń Kiedy miasto śpi A ja jestem jedyny i idę sam Mój cień jest jedynym idącym obok mnie Moje płytkie serce jest jedyną rzeczą, która bije Czasem chciałbym, żeby ktoś mnie tu znalazł Aż do tego czasu idę sam
 17. Witam, Mam na sprzedaż mysz do laptopa/komputera, zakupiłem trzy sztuki z czego dwie sprzedaje. Cena jednej to 12,99zł kolor czarny. Możliwość sprzedaży obu, oraz wystawienia na allegro! W razie pytań, zapraszam do kontaktu. Specyfikacja: Connection way: kabel USB DPI:1200 dpi Supported system: Windows 98/XP/Vista/7/8 Długość kabla:100cm Super mini rozmiar: 9cm x 5cm x 3cm (L*W*H) Reszta zdjęć w spoilerze.
 18. Cena 10zł sztuka. Obie 15zł
 19. http://pecetowicz.pl/search/
 20. Cebulaczki Polaczki - MordaTeam Wymyśl jakąś lepszą nazwę, bo tylko ośmieszasz polski internet.