PREMIUM

Grupa Zendero

Premium
 • Postów

  294
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Grupa Zendero wygrał w dniu 8 Listopad 2016

Grupa Zendero posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

262 Wspaniała

6 obserwujących

O Grupa Zendero

 • Tytuł
  KeeX.pl

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Mateusz
 • Lokalizacja
  Zamość
 • Zawód
  Biznesmen (nie pracuję w zawodzie)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Edytor
  Inny

Kontakt

 1. Ponieważ jestem fanem szeroko pojętych zagadnień militarnych, tudzież bardziej taktycznych - polecę buty typu trekking. Posiadam ten model na stanie i są okej, tylko mam inny wariant kolorystyczny - bardziej pasujący do kamuflażu . Generalnie są lekkie, przewiewne, nie spodziewałem się, że Adidas zrobi taką dobrą robotę (sorry, ale w odzieży taktycznej itd. królują jednak inne marki). http://allegro.pl/buty-adidas-terrex-ax2r-bb1980-i6732738278.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=plasma_adidas_perf
 2. Uwaga! Garść świeżych informacji... po więcej zapraszamy do subskrypcji :)!
 3. Ogłoszenie nieaktualne.
 4. Po raz kolejny jestem zadowolony z usługi @Mativve Współpraca przebiegła wzorowo - szybko, profesjonalnie, uczciwie !
 5. Co wykonać: logo firmowe Informacje dodatkowe: po kontakcie; proste logo, podam swoją koncepcję Sposób płatności: przelew / paypal / doładowanie Cena: do uzgodnienia Kontakt: pw
 6. Kosztuje 39zł https://d1php.pl/skrypt-php/2/skrypt-serwisu-ogloszen-responsywny
 7. Na bank to: http://ogloszenia.d1php.pl/ @Sajon
 8. Ewentualnie, jeśli nie zadziała. Rozumiem, że chcesz mieć forum i plik index.html jako wyświetlany pod domeną? Przenieś forum do folderu /forum, a index.html zostaw w katalogu głównym i tyle. Chyba w miarę proste rozwiązanie. Jeśli jednak się mylę lub coś źle zrozumiałem to nie krzyczeć, całą noc żem nie spał.
 9. Mam duży plik graficzny .tif, który będzie trzeba wykorzystać oraz przykładową pracę, którą będziemy się wzorować Sposób płatności: Przelew/PayPal Cena: do negocjacji Kontakt: PW
 10. Jak najbardziej polecam do zleceń webdeveloperskich. Wszystko cacy i ekspresowo, zgodnie ze specyfikacją. Szczegółów i efektów pracy przedstawić jednak nie mogę, bo jest to póki co projekt z kategorii "tajne/poufne".
 11. Internet radiowy, takie rzeczy to normalka. Głupi deszcz i już muli .
 12. Tak swoją drogą... firma marketingowa powinna cechować się kreatywnością w działaniach, a na starcie oczekujesz że ktoś Cię wyręczy w tak ważnej rzeczy jak stworzenie nazwy marki? W zasadzie to powinna do czegoś nawiązywać, nie być tylko "inglisz pro".
 13. Sprostuję tylko, że w tym roku jest to bliżej 500zł (bez kilku piwek). Jak wspomniał @kuci ciekawa alternatywa to AIP (Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości). Płacisz 300zł miesięcznie. https://inkubatory.pl/
 14. A próbowałeś zaplanować backup jako "teraz" (bez cron)? Być może doda backup do kolejki i stworzy go w tych godzinach. Próbowałeś też rozwiązania l3szcza?
 15. W sekcji backupu DirectAdmin ma ustawiona opcję zadań cron dla backupu. Jeśli nie jest wyłączona to raczej nie zablokują.