Graficznie

Pecetowicz
 • Postów

  9
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O Graficznie

 • Tytuł
  Nowy

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Marcin
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Inny
 • Edytor
  Inny
 • Skrypt
  IPS
 1. Ani to strzelanka ani survival, ale Steep bardzo mi się podoba.
 2. Właśnie zobaczyłem u siebie o tym i postanowiłem interweniować, i ja chce odpowiedzi na moje pytanie. Jak taka osoba może mieć tyle reputacji, premium i sponsora jak ciągle coś kradnie. Coś powinno się zadziać od tej strony, bo to przechodzi ludzkie pojęcie.
 3. Tylko że ten szablon jest do kupna na invisionpower.com pod nazwą Surface Dark i ja nie wiem o co kłótnia, a to oficjalna jego strona velion.net Nie jest to prywatny szablon graficznie, bo został zakupiony w sklepiku inivsionpower i tutaj nie ma plagiatu w moją stronę a raczej twórców.
 4. Komputer wyczyszczony i pasta zmieniona, jest malutka różnica w wydajności, temperatur jeszcze nie sprawdzałem bo nie miałem okazji, a co jest też ważne działa ciszej. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.
 5. Temperaturę sprawdzałem tylko gdy chciałem sprawdzić co jest najbardziej pożerane przez gry, a przy tym sprawdzałem temperaturę. Takowa temperatura to tak jak mówiłem tylko w wymagających grach, a już rzadko gram więc i tak starczy to co jest, pastę się wymieni i przeczyści sprężonym powietrzem i będzie cacy.
 6. Temperatury to 30-40*C na pulpicie, przeglądarce, itd. można powiedzieć że w stanie spoczynku, ale natomiast gdy włączę GTA V to zużycie sięga 100% i wtedy jest 70-80*C. No to kupie pastę i wymienię na dniach, macie jakieś swoje sprawdzone pasty? Lepiej brać z dodatkiem złota czy jakąś tańszą? (to ze złotem to nie wiem, nie znam się, pasty nigdy nie wymieniałem w przeciwieństwie do innych podzespołów)
 7. Witam, Chciałem się spytać jak wielki wpływ ma wymienianie pasty termoprzewodzącej na wydajność procesora. Komputer ma już 3 lata, ale nie wymieniałem w nim pasty, ani razu mimo że wiem, że zaleca się raz na 1-2 lata. Procesor to i5 3470 3.2GHz domyślnie, podkręcony do 3.4GHz
 8. Nie ogarniam tej afery z śledzeniem. Każda strona, przeglądarka, wyszukiwarka zbiera o was dane i Bóg wie co jeszcze. Są czasy gdzie w internecie nic się nie ukryje o nas, nawet sami o sobie piszemy na fb w opisie użytkownika czy postach i każdy ma te informacje o tobie, a jeden człowiek się uparł że Windows śledzi wszystko i dramat, a o Google nie wspominając. A Windows 10 to udany system i nie zamierzam wracać na poprzednie
 9. Miałem Samsung Galaxy s3 mini - nie polecam Mam: Sony xperia z3+ i polecam