FrageN

Bywalec
 • Postów

  252
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

85 Niezła

O FrageN

 • Tytuł
  Wygadany
 • Urodziny 17.11.1990 (26 lat)

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Konrad
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. https://www.youtube.com/watch?v=vI9lCBNXoNw Znalazłem tylko takie coś i do tego koleś ma o wiele lepszy procesor od twojego dlatego nie ma takich spadków. Wymień komputer
 2. <?php $pierwszyrekord=$_POST['pierwszyrekord']; ... ... echo "1".$pierwszyrekord; echo "<br>"; echo "2".$drugirekord; echo "<br>"; echo "3".$trzecirekord; ?> ???????
 3. https://community.mybb.com/mods.php?action=view&pid=329
 4. Możesz spróbować,przecież i tak nic nie tracisz trochę pociągnie ale czy wytrzyma tego nikt Ci nie powie
 5. Zamiast pisać na forum takie rzeczy to byś otworzył IDE i już w tym czasie kodował
 6. Nie wiem co rozumiesz przez język FrontEnd ale teraz jest duży hype na JS (angular,react,typescript,milion innych frameworków..) Wybierz sobie takie coś co Ci się będzie przyjemnie uczyć,język nie ma znaczenia.
 7. Tutaj jest całkiem fajny kurs https://www.youtube.com/playlist?list=PL3yDCQ6GKeEz8Sa7cLHK6b56DfKuXjWWX A miałeś styczność z Javą ? bo bez tego to raczej trochę będzie ciężko a raczej mija się to z celem..
 8. GTX 1080 TI > GTX 1080 Gry ciężko mają wykorzystać potencjał SLI. Lepsza jedna pojedyncza mocniejsza karta.
 9. Nach nie rozumiesz jednej rzeczy , po co Ci karta graficzna która da Ci te 300 fps skoro procesor to overkill i tego nie utrzyma stałych 300 ? Szczerze za ten budżet kupił bym sobię najpierw jakąś i5+płyta później trochę dołożył i kupił nawet jakąś średniawą grafikę. Efekt będzie lepszy ale jak tam chcesz
 10. Żeby mieć te 300 fps to byś musiał wymienić procesor (podstawkę całą) czyli płyta+procesor a grafika na drugim miejscu .
 11. Równie dobrze jak nie masz żadnej maty czy czegoś to przed grzebaniem dotknij sobie czegoś metalowego nie wiem nóźki od krzesła,stolika jakiegoś metalowego to wyładujesz ładunki. Zresztą te maty to są ,ale ich się nie używa. Na egzaminie tak miałem mata była i egzaminator się pytał tylko czy wiemy jak jej używać,wszyscy że tak i robiliśmy normalnie a nie tam jakieś maty ,ale jak się tak boisz mocno to mowię Ci doktnij się czegoś metalowego i po sprawie .
 12. o boże nie spojrzałem na procesor nawet no fakt instalować na tym win 10 to overkill o jakich ty wgl fpsach mówiłeś hahaha
 13. Za mało ramu masz, ja mam 8 i czuję niedosyt a ty masz ledwie 3 ,dokup zresztą co ty w ogóle piszesz i5 i ddr2?
 14. @Sh4zzy po co mu chłodzenie do procesora jak nie będzie podkręcał i ma zablokowany procesor ? boxowe jest cichutkie 70 zł można dołożyć do czegoś.
 15. No Smart fajna opcja,manta jest tania ale ja bym jej nie kupywał wolał bym dołożyć i kupić jakiegoś lg/sonego.