EvilD

Pecetowicz
 • Postów

  12
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

EvilD wygrał w dniu 19 Kwiecień

EvilD posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

13 Neutralna

2 obserwujących

O EvilD

 • Tytuł
  Żółtodziób
 • Urodziny 15.04.1998 (19 lat)

Dodatkowe informacje

 • Lokalizacja
  Tarnów
 • Zawód
  Uczeń
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
  Adobe Illustrator
  CorelDraw
 • Edytor
  Notepad++
  Code::Blocks
  Visual C++
  Inny

Kontakt

 • Gadu Gadu
  45461865
 1. @Erasmux Nie chce nic mówić bo też patrzyłem za gotowymi zestawieniami, ale to jest z przed roku dokładnie (2016-01-28) i nie uwzględnia gtx 10xx, RX 4xx, RX 5xx Przy okazji każda jest w wersji 2GB
 2. Cześć, Szukam dobrej karty graficznej do 700zł. Zależy mi na Dx12 i 4GB pamięci. Nie koniecznie musi być nowa. Zastanawiam się na 1050 Ti, lecz poszukuję innych konkurencyjnych kart w tej cenie, żeby wybrać i później nie żałować.
 3. Dlaczego 1:1? Klient może złożyć wile zamówień. Może zamówić wiele szablonów. Z jednego projektu może być wiele szablonów (np.: różne wersje kolorystyczne) Projektant może mieć wiele projektów. Chyba, że ja to źle rozumiem?
 4. Do klienta możesz dorzucić dane personalne ( adres itd. ), można by też nick. Do zamówień możesz dorzucić datę zakupu lub coś podobnego. Do projekty możesz dorzucić datę rozpoczęcia sprzedażny/ukończenia pracy nad projektem. Niby kosmetyczne, a troszkę zapełni tabelki .
 5. Ja tam zawsze korzystałem z boo.pl. Zawsze byłem zadowolony, wszystko działa szybko sprawnie i jest stosunkowo tani
 6. Pierwsze co rzuca się w oczy to efekt bardzo fajnej poświaty . Jedynie nie pasują mi te zielone flary na postaci w headerze i panel boczny wygląda na rozciągnięty w bok przez efekty. A poza tym bomba 9/10
 7. Full profeska
 8. Czy to rzeczywiście jest jego lay czy jakiś przerobiony w to nie wnikam. Jak dla mnie za duża sieczka od tych światełek. Poza tym legenda mi jakoś nie pasuje ;/ Moja ocena to 7.5/10, może 8/10.
 9. Layout, naprawdę spoko. Jedynie coś co mi się nie podoba to: - zbyt duża poświata belek - panel boczny jakoś średnio pasuje (belki) - header jakoś mi nie pasuje - prosty, standardowy układ jak 95% takich stron Jest to moja subiektywna opinia. Ogólnie 7/10
 10. Odnośnie postu wyżej. Kolega deklaruje tablice 10 elementową ( double srednia[10]; ), teoretycznie wszystko jest ok, ale problem pojawi się, gdy wprowadzimy liczbę uczniów większą niż 10, wtedy program się wysypie. Intuicyjnie do głowy przychodzi pomysł by zadeklarować to w ten sposób: double srednia[uczniowie]; Ale taka praktyka jest nie dozwolona! (Z tego co pamiętam to DEV C++ umożliwiał takie coś , ale to jest poważny błąd!). Można by też zadeklarować większą tablice np.: 50 elementową, ale wtedy, gdy wprowadzimy tylko 10 uczniów to kolejne 40 miejsc tablicy i tak zapcha nam pamięć RAM (Są to bardzo małe wielkości, ale jednak trzeba myśleć o optymalizacji ). Ja proponuję zastosować wektory, nie musimy się wtedy martwić o wielkość naszej tablicy, a ogranicza nasz wtedy zmienna uczniowie, która w programie niżej może pomieścić do 65 535 uczniów. (Zakładam wstępnie, że nie planujesz wprowadzać większej ilości, jeżeli tak to wystarczy zmienić na int, long lub long long). A kod powinien wyglądać tak: #include <iostream> #include <vector> // Deklaruje dodatkową bibliotekę, która jest potrzebna do użycia wektora. using namespace std; int main() { unsigned short uczniowie = 0; // Deklaruję zmienną typu unsigned, czyli dodatnia (nie będziemy wprowadzać ujemnej liczby uczniów). // Dodatkowo typ short, nie potrzebujemy więcej chyba, że planujesz wprowadzać więcej niż 65tyś uczniów. // Zeruje zmianną ( dobry nawyk ) vector < float > srednia; // Deklaruję wektor, typu float jest on mniejszy od double, a przy średniej nie potrzebujemy mieć tak wielkiej precyzji jak w double. float wartoscSredniej = 0; // Tworze zmienną pomocniczą, która posłuży mi do przenoszenia wprowadzonych danych do wektora. cout << "Wprowadz liczbe uczniow: " << endl; cin >> uczniowie; for (int i = 0; i < uczniowie; i++) { cout << "Wprowadz srednia ucznia o numerze " << i+1 << ": "; cin >> wartoscSredniej; srednia.push_back( wartoscSredniej ); // Zapisuje wprowdzona wartosc do kolejnego miejsca w wektorze } for (int i = 0; i < srednia.size(); i++) { // srednia.size() - Pobieram rozmiar wektora. W tym wypadku powinno być to samo (srednia.size() = uczniowie). cout << "Srednia ucznia o nr " << i+1 << " to: " << srednia[i] << endl; // Wyświetlam jak ze zwykłej tablicy. } return 0; } Zrealizowałem tylko wprowadzanie i wyświetlanie Wprowadzanie poszczególnych ocen pozostawiam tobie. Myślę, że w przyszłości można program rozwinąć o menu, zapis i odczyt danych z pliku, wyrzucenie kodu do funkcji, zewnętrznych plików itd. Jeżeli popełniłem jakiś błąd to niech ktoś da znać . Jak coś jest nie jasne to służę pomocą.