Danny193

Pecetowicz
 • Postów

  13
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Danny193

 • Tytuł
  Żółtodziób

Dodatkowe informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Gadu Gadu
  45854581
 1. Do zamknięcia, usunąlem i zainstalowałem od nowa sterownika dźwięku. Dzięki za chęci, lecą +
 2. Opisywałem - dziś kupiłem nowe mikro z manty - nic nie daje.
 3. Niestety, ustawianie głośności mikrofonu, zmiany wszelakie w steam, nie steam nie pomogły. Jakieś inne rady może?
 4. Siemano. Posiadam problem z mikrofonem. Posiadam laptopa lenovo g50-30, dwuletniego - od zainstalowania windowsa 10 nie chodził mi mikrofon coś... Pomyślałem, jako iż problem leży, że mógł się zepsuć od środka, no to zakupiłem nowy... Oczywiście dalej to samo - w systemie mikrofon działa, gdy daje nasłuchiwanie cycuś blancuś. Aczkolwiek w rejestratorze internetowym, CS:GO, Skype, TS3 (...) mikrofon szumi i nie słychać mej osoby praktycznie tylko duży ton głosowy + niewyraźny w nic... Poniżej załączam próbkę głosu z mikrofonu zapisanego na rejestratorze / grze ogólnie. W systemie działa idealnie, aczkolwiek w programach / grach wcale. Jakieś rady? rec_1s.mp3
 5. Cześć. Zrobiłby mi ktoś ciekawy projekt tatuażu? Chodzi mi o wilka, gdzie w całości wykonany jest na wzór lewej strony tego podanego niżej.
 6. Nic nie daje, aczkolwiek na firefox mi działa normalnie. Jest ktoś w stanie wspomóc mi z wstawieniem wtyczki facebook? Ze względu na to, że uczę się tego silnika to mało go ogarniam, prędzej lata siedziałem w innych.
 7. Czyli to błędy przez operę?
 8. Eprotect.xaa.pl Testowo wgralem.
 9. Temat inny silnik, szukałem czegoś pod WordPressa i wzięło się. WebSpell to jest i tak wychodzi mordo.
 10. Cześć. Mam problemy z WebSpell'em. Po wgraniu plików szablonu css, images, js, templates itp. do FTP > Public_HTML, nie wczytuje mi szablonu.
 11. Wolne stanowisko: Redaktor / Grafik. Ilość wolnych miejsc: 2x redaktor / 1x grafik. Informacje dot. stanowiska: Redagowanie, zbieranie informacji na temat e-sportu w świecie różnego typu gier. W przyszłości możliwych wiele udogodnień. Kontakt: PW.
 12. Cześć. Od pewnego czasu posiadam telefon Huawei P8 Lite, do tej pory po za przegrzaniami nie było problemów z nim, aczkolwiek po zrobieniu aktualizacji EMUI na wersję bodajże 4.0 sieć komórkowa nie może się połączyć. Telefon się zaktualizował, uruchomił ponownie oraz sieć nie działa, z kartą nie ma problemów, przed aktualizacją działał internet. Jak piszę, po aktualizacji sieć zanikła całkowicie, nie mogę się połączyć z internetem, WI-FI działa bez zarzutu - jakieś rady od osób znających podobny problem, osób które takowy miały?
 13. Polecam, dałem pierwszy bez obaw w ciągu paru sekund kasa za zamówienie wpłynęła na PayPal. Obeszło się szybko bez allegro, także polecam.