CreWix

Bywalec
 • Postów

  199
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

CreWix wygrał w dniu 12 Październik 2016

CreWix posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

176 Ekstra

3 obserwujących

O CreWix

 • Tytuł
  CreWix
 • Urodziny 26 Styczeń

Dodatkowe informacje

 • Imię
  CreWix
 • Lokalizacja
  A czy to ważne?
 • Hobby
  Zazwyczaj mówiono "materialista", a ja po prostu jestem człowiekiem interesu. Staram się robić wszystko, na czym można zarobić, a jednak się nie narobić.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  MyBB, Batflat

Kontakt

 1. Hahaha, no niezła wtopa ;p Świetnie, a ja już mówię sobie, upadek totalny!
 2. No to powiem szczerze, że jestem w szoku, że takie coś ma w ogóle miejsce. Mam nadzieję że forum nie upadnie, bo jest jednym z nielicznych, które posiada taki staż na internecie i jest takim źródłem informacji. Trzymam kciuki za nowego administratora!
 3. Wystarczy zmienić wersję PHP na najnowszą i lekki rusza, problem z głowy Lecz również polecam zastosowanie Batflat'a, jest jeszcze bardziej funkcjonalny ;P
 4. Witam, wrzucam na wycenę totalną prostotę którą robiłem sporo czasu temu, zastanawia mnie, czy jeśli bym to dokończył, wprowadził ewentualne zmiany byłoby tym zainteresowanie. Proszę tutaj demo screen strony głównej aktualnie:
 5. Postanowiłem napisać opinię o użytkowniku. Jeden wielki pozytyw. @XwReK jest osobą wyrozumiałą, ludzką i jak najbardziej godną polecenia! Mimo zaszłych sytuacji między mną a XwRek, bardzo skomplikowaną, starał się być wyrozumiałym i elastycznym jeśli chodzi o zlecenie - Za co bardzo mu dziękuję, jednocześnie przepraszam za tak wielki kłopot i skomplikowanie spraw. Nie będę się tutaj bardziej rozpisywał. Jeszcze raz, jeden wielki Pozytyw! Osoba godna zaufania
 6. Zapraszam do kontaktu GG: 50912000 bądź mail: kontkat@creatiweb.pl
 7. Niestety, przyjmuję negatyw na klatę (osłabiony organizm). Co na to mogę powiedzieć, tak owszem.. Zawaliłem sprawę, gdy przeprowadzka, szkoła i zmiany skórne nowotworowe trochę mnie wykończyły.. Walczę z tym jak mogę i po trochu koduję szablon, lecz ciężko idzie... Wiadomo, sprawy ważne a jednak zdrowie. Przepraszam najmocniej zleceniodawce, znamy się już trochę czasu i jeszcze żadnego Klienta nie zawiodłem, lecz przypadł na ten pierwszy raz.. Zbyt skomplikowało się życie by więcej pisać..
 8. Zapraszam na pw, możemy uzgodnić konkrety, pozdrawiam.
 9. Zastanawiam się z ilu projektów to jest posklejane, bo nic do siebie nie pasuje... Jedne statystyki na szerokość działu, kolejne na szerokość całego forum? - Gdzie logika? Logo/Header - wgl nie pasuje do niczego.. Popracuj nad szczegółami, które są serio ważne
 10. "Miszmasz" - Dzikie węże i siekane glizdy, nic ciekawego. Bałagan, zero przejrzystości i czytelności projektu. Nieładne elementy z dziwnym gradientem, nie podoba mi się.
 11. @Salva Zgadza się, ale zazwyczaj działa to rozwiązanie, bynajmniej ja tak zastosowałem
 12. Stwórz index.html takiej przedstrony, będzie jako pierwsze ładowało, po zmianie na index.php przejdziesz na forum
 13. Jak się nie dopierdzielą o kopie to o głupi detal, który się pojawił No ale powiem szczerze, że jednak jest coś innego niż ciągłe te same rzeczy. Podoba mi się taki pomysł Ćwicz dalej, rób to co do Ciebie należy a będzie coraz lepiej Lecz pomysł z tymi chmurami bardziej bym zastosował pod jakiś "hosting zdjęć" - Pomyśl o tym i zrealizuj coś Ciekawego ^^
 14. Powinien być dumny że dodał coś do życia internetów, a nie negować to na każdym kroku bo ktoś sobie opinie zrobił
 15. No pierwszy rzut oka. Całkiem okej, lecz niektóre animacje mnie irytują.. Ten pasek na dole, ładowanie strony, dla mnie zbędne, ale to już kwestia podejścia. Czasem też tak robię, ale rzadko, lecz <header style="min-height: 300px;"> - Mógłbyś dać to w css normalnie i też byłoby dobrze https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http%3A%2F%2Fpbartnik.pl%2Fstrona-glowna&tab=mobile Patrząc w kod, nie będąc super programistą/koderem (różnie zwą) nie jest najgorzej. Nie widzę menu, które powinno być na mobilnej wersji. Tło jest strasznie zbędne w 'header' i niewidoczne w twoim przypadku, nie wiem kompletnie po co ono, jeśli go w sumie nie widać - to samo z tą dużą ilością wolnego miejsca..