CreWix

Bywalec
 • Postów

  204
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

CreWix wygrał w dniu 12 Październik 2016

CreWix posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

182 Ekstra

3 obserwujących

O CreWix

 • Tytuł
  CreWix
 • Urodziny 26 Styczeń

Dodatkowe informacje

 • Imię
  CreWix
 • Lokalizacja
  A czy to ważne?
 • Hobby
  Zazwyczaj mówiono "materialista", a ja po prostu jestem człowiekiem interesu. Staram się robić wszystko, na czym można zarobić, a jednak się nie narobić.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  GIMP
 • Edytor
  Notepad++

Kontakt

 1. Odświeżam ogłoszenie! Przyjmę zlecenia, bądź wejdę w stałą współpracę.
 2. @pBartnik ,@chrumcio - Zmiany, zmiany.. Zmiana strony, domeny itd.
 3. Witam, z chęcią wejdę w stałą współpracę. Zajmuje się kodowaniem stron www, moja była strona z portfolio creatiweb.pl - Niestety przestałem działać na własną rękę, z wielu różnych przyczyn. Z tego powodu "szukam pracy" na dłuższy czas. Jestem w stanie wykonać: Kompleksowe tworzenie forum wraz z szablonem oparte o skrypt MyBB Wizytówki, portfolio, blogi oparte o różnego rodzaju skrypty (np. Batflat) Opanowałem podczas swojej pracy HTML, CSS, JS (przystosowanie gotowych rozwiązań), Bootstrap, RWD. Skrypty na których wykonywałem swoje prace: MyBB LekkiCMS Batflat Wordpress WizyTówka Więcej informacji udzielę po skontaktowaniu się PW, ewentualnie GG: 50912000 Jeśli będzie życzenie, wyślę podgląd do wszystkich swoich wykonanych prac.
 4. Hahaha, no niezła wtopa ;p Świetnie, a ja już mówię sobie, upadek totalny!
 5. No to powiem szczerze, że jestem w szoku, że takie coś ma w ogóle miejsce. Mam nadzieję że forum nie upadnie, bo jest jednym z nielicznych, które posiada taki staż na internecie i jest takim źródłem informacji. Trzymam kciuki za nowego administratora!
 6. Wystarczy zmienić wersję PHP na najnowszą i lekki rusza, problem z głowy Lecz również polecam zastosowanie Batflat'a, jest jeszcze bardziej funkcjonalny ;P
 7. Witam, wrzucam na wycenę totalną prostotę którą robiłem sporo czasu temu, zastanawia mnie, czy jeśli bym to dokończył, wprowadził ewentualne zmiany byłoby tym zainteresowanie. Proszę tutaj demo screen strony głównej aktualnie:
 8. Postanowiłem napisać opinię o użytkowniku. Jeden wielki pozytyw. @XwReK jest osobą wyrozumiałą, ludzką i jak najbardziej godną polecenia! Mimo zaszłych sytuacji między mną a XwRek, bardzo skomplikowaną, starał się być wyrozumiałym i elastycznym jeśli chodzi o zlecenie - Za co bardzo mu dziękuję, jednocześnie przepraszam za tak wielki kłopot i skomplikowanie spraw. Nie będę się tutaj bardziej rozpisywał. Jeszcze raz, jeden wielki Pozytyw! Osoba godna zaufania
 9. Zapraszam do kontaktu GG: 50912000 bądź mail: kontkat@creatiweb.pl
 10. Niestety, przyjmuję negatyw na klatę (osłabiony organizm). Co na to mogę powiedzieć, tak owszem.. Zawaliłem sprawę, gdy przeprowadzka, szkoła i zmiany skórne nowotworowe trochę mnie wykończyły.. Walczę z tym jak mogę i po trochu koduję szablon, lecz ciężko idzie... Wiadomo, sprawy ważne a jednak zdrowie. Przepraszam najmocniej zleceniodawce, znamy się już trochę czasu i jeszcze żadnego Klienta nie zawiodłem, lecz przypadł na ten pierwszy raz.. Zbyt skomplikowało się życie by więcej pisać..
 11. Zapraszam na pw, możemy uzgodnić konkrety, pozdrawiam.
 12. Zastanawiam się z ilu projektów to jest posklejane, bo nic do siebie nie pasuje... Jedne statystyki na szerokość działu, kolejne na szerokość całego forum? - Gdzie logika? Logo/Header - wgl nie pasuje do niczego.. Popracuj nad szczegółami, które są serio ważne
 13. "Miszmasz" - Dzikie węże i siekane glizdy, nic ciekawego. Bałagan, zero przejrzystości i czytelności projektu. Nieładne elementy z dziwnym gradientem, nie podoba mi się.
 14. @Salva Zgadza się, ale zazwyczaj działa to rozwiązanie, bynajmniej ja tak zastosowałem