arces

Support
 • Postów

  73
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

37 Średnia

O arces

 • Tytuł
  FrontEnd
 • Urodziny 06.09.1992 (24 lata)

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Damian
 • Hobby
  Sport (Tenis ziemny, piłka nożna), FrontEnd, Grafika
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
 • Edytor
  Inny
 • Skrypt
  Wordpress

Kontakt

 • Gadu Gadu
  34684385
 1. Projekt prawie idealny. Nie podoba mi się jedynie to, że menu jest w "hamburgerze". Powinno być jak najmniej klikania, żeby się przedostać w inne miejsce. Nawet jeśli to tylko landing page, to powinieneś pamiętać o tym. Najbardziej podoba mi się dobór kolorów oraz czytelność i estetyczność wykonania. Oby tak dalej!
 2. Widziałem też przykłady z inline. Z preprocesorami dzielisz sobie na kilka modułów, ale w końcowym efekcie i tak na FTP leci jeden plik CSS, a nie podzielone na 100 różnych.
 3. Samo google mówi, że czasami warto użyć do tego co napisałem: https://developers.google.com/speed/docs/insights/OptimizeCSSDelivery
 4. Przydałyby się widełki oraz jakaś strona testowa/stara jak to aktualnie wygląda.
 5. Szkoda, że opisał to wszystko tak krótko, bo jednak nic nowego w tym nie ma. Od kilku lat się powtarza ciągle to samo i nie wiem co za cel jest w tym, żeby "nadpisywać" innych. Ostatni punkt to nie tak do końca zgodny jestem, bo jak podał autor do emaili trzeba tak stosować, a po drugie niektóre style po prostu też można wstawić inline, żeby nie blokować renderowania strony + było mniej zapytań do serwera. Widziałem strony, gdzie jest praktycznie każdy komponent/moduł rozpisany na osobny CSS... Ogólnie spoko, że to wrzuciłeś. Komuś na pewno się przyda.
 6. Łatwy do implementacji, w dodatku responsywny i z dużą ilością opcji, żeby dopasować pod siebie. Ja głównie z tego korzystam, jeżeli nie biorę zwykłej karuzeli z Bootstrapa. http://bxslider.com/
 7. Serio? Same kodowanie czasami kosztuje grubo ponad 500, a Ty chcesz motyw Wordpressa? Takie rzeczy to po ponad 1000 minimum. Jak chcesz w takiej cenie szukać to jedynie motyw nie pod indywidualny styl, a jakiś szablon z neta.
 8. W sensie, że zdjęcie jest po prawej stronie? Jeśli o to Ci chodzi, to wystarczy, że przy zdjęciu zmienisz <img src="{$mybb->user['avatar']}" style="float: left; margin-right:5px;"/> na <img src="{$mybb->user['avatar']}" style="float: right; margin-left:5px;"/> Edit: Ew. będzie trzeba także poprawić odstępy napisów od zdjęcia.
 9. Dodałbym w menu, ew. z pozycją fixed przyklejone do prawej strony (jakiś przycisk czy coś w tym stylu). Możesz też ew. utworzyć dodatkową sekcję na stronie z przyciskiem "call to action". Ostatecznie też można jakiś slajd w headerze poświęcić na tę sekcję.
 10. @P0Y3B Musisz zrobić dla ostatniego wiersza taki sam padding jaką szerokość ma zdjęcie (najlepiej podać w px).
 11. Portfolio nie jest jakieś tragiczne, jeśli chodzi o wygląd. Co prawda odstaje od dzisiejszych standardów, ale jeżeli chcesz sprzedawać coś to radziłbym popatrzeć co jest trendy. Aktualnie nikt by nawet na to nie spojrzał, jeżeli miałoby być do kupienia. Header jeszcze wygląda w porządku, nawet dosyć ciekawie, ale później jest coraz gorzej. Dodaj może jeszcze trochę elementów, czy hoverów, aby urozmaicić szablon. P.S. A ceny, które wyżej dostałeś to nawet odpalać kompa by mi się nie chciało... Szanujmy się, ale kodowanie to też praca. Już widzę jak robicie za 10 zł za kilka godzin pracy panowie.
 12. Szukasz kodera na pełen etat, czy "po godzinach"? Byłbym chętny na FrontEnd, jeżeli wchodzi freelancerka.
 13. To przecież @Salva tłumaczy Ci jak zrobić... Dał Ci pełno linków, gdzie jest to wyjaśnione na tej samej zasadzie, Ty po prostu nie chcesz wysyłać maila, a przekazać wartości na kolejną stronę. P.S. Nie znasz języka, nie potrafisz zrobić sam - zleć to komuś. Mimo wszystko te tutoriale co Ci podesłał @Salva powinny spokojnie wystarczyć, aby to zrobić samemu. Jak przeczytasz dokładnie i choćby załapiesz jak to działa tak ogólnie to sobie poradzisz. Jak chcesz koniecznie sam to zrobić, to kopiuj wklej nigdy nie wystarczy...
 14. Pewnie nikt, tylko chodzi o sam fakt, że to jest zbudowane "na odwal" i zawsze będzie miał z tym problemy.
 15. To mu nic nie da, bo ten formularz jest zbudowany niepoprawnie. To co mu podałeś aktualnie wyśrodkuje całą zawartość kontenera, a ma tam też inne elementy.