SeNioR

Administrator
 • Postów

  14,096
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  165

Zawartość dodana przez SeNioR

 1. PW naprawione dla @Kamil Mastej @MateoFF @King Jak ktoś ma problem z odczytaniem prywatnych wiadomości niech napisze.
 2. Błędy występujące na forum Błędy na stronie to norma. Błędy mogą być różne, czasami jest to wina samego hostingu, czasami jest to nasza sprawka lub wina skryptu. Nic nie jest idealne. Nasz skrypt jest jednak regularnie aktualizowany i poprawiany pod kątem błędów przeważnie co dwa miesiące. (Wtedy pojawiają się nowe aktualizacje). Jeżeli zauważyłeś/aś jakiś niepokojący błąd na forum, zgłoś to nam. Będziemy starali się go naprawić.
 3. Twój wkład to napis ? Bo nie wiem co mam ocenić
 4. Najmniejszym ostrzeżeniem może być 0. Nie ma możliwości, mnie też tego brakuje, trzeba napisać prośbę w https://invisionpower.com/forums/forum/506-customization-requests/ może ktoś się podejmie stworzenia wtyczki.
 5. Jak na miniaturkę to jest ok ale tak jak w przypadku bannera nic się tutaj nie wyróżnia, brakuje tutaj twojej twórczości i pomysłowości. Napisów na dole nie będzie widać więc radziłbym je usunąć.
 6. Trochę za prosty, nie ma tutaj za wiele do oceniania. Nie wiem po co w tle jest zanikający stary banner kanału Jak mam oceniać to 4/10
 7. Często zdarza nam się, przy rejestracji wybrać losowy, bylejaki nick który później wygląda niezbyt fajnie. Możliwość nieograniczonej zmiany nicku mają użytkownicy posiadający Konto Premium oraz ekipa serwisu czyli Moderatorzy. Dajemy jednak wam szansę na jednorazową zmianę nicku. Przed wybraniem nowego nicku, zastanów się dobrze bo masz tylko jedną próbę. Pamiętaj aby twój nick nie był obraźliwy i nie był adresem strony www. Kiedy mój nick zostanie zmieniony? Nick zmienia administrator indywidualnie, przeważnie trwa to nie dłużej niż 48 godzin. Co mam zrobić? Napisz podanie według poniższego wzoru. Nowy nick:
 8. @Erasmux Gdzie tu jest błąd? @Haetham Poprawione @MateoFF Zobacz teraz
 9. Działa. @smix Ile już zarobiłeś? Tutaj jest ten program: https://newage-bank.com/ Opis ze strony: Program istnieje od 3 tygodni i zapowiada się na coś naprawdę niesamowitego. Na szybko wytłumaczę Ci na czym to polega Kpujemy tak zwane wirtualne karty, mamy dostępnych 8 rodzai takich kart od 20 zł do 40000 zł ! System działania jest bardzo prosty. 1. Rejestrujemy się w programie - link znajdziesz w menu obok. 2. Robisz wpłatę w BTC i czekasz około 30 minut aż pojawi się na Twoim koncie. 3. Kupujesz karty, maksymalnie możesz ich mieć 7 na raz 4. Patrzysz jak co sekundę nalicza Ci sie prowizja 5. Po 15 dniach masz pełen zwrot inwestycji 6. Kolejne 15 dni to już czysty zysk ! 7. Wypłaty możesz realizować codziennie ! 8. Wypłaty są realizowane instant ! Więc na co czekasz ? Zacznij zarabiać już teraz. Osobiście sprawdziłem czy wypłaca i tak wszystko działa jak należy !! Program sprawdziłem osobiście i wypłaca ! Zapraszam do rejestracji Poniżej znajdziesz również opisane wszystkie dostępne karty jakie możesz kupić. UWAGA UWAGA !! Każda osoba zarejestrowana z mojego linku otrzyma własną stronę do promocj porgramu na swój adres mailowy !
 10. Przerób coś z tego: https://zadane.pl/zadanie/10818869 https://zadane.pl/zadanie/3968483 https://zadane.pl/zadanie/5415727 https://zadane.pl/zadanie/11788151 Lieber Nick, vielen Dank für Deinen Brief. Deine Stadt ist sehr schön. Ich wohne in einer Kleinstadt.Meine Stadt ist leider nicht schön.Hier gibt es kein Einkaufszentrum und kein Theater.Leider ist hier nicht viel los.Nur im Sommer kommen hier viele Touristen.Dann ist mir nicht langweilig.Im Stadzentrum gibt es ein Kino.Ich gehe dort sehr gern mit meinen Freunden.Ich schicke dir ein paar Fotos von meiner Stadt.Sag mir ehrlich was denkst du?Gefällt sie dir?Ich warte auf deine Antwort Viele Grüße dein Dominik
 11. No to w takim razie skoro działała to musi być coś z kartą.. może GPU szlak trafił. Sprawdź czy karta działa na innym sprzęcie. Karta jest wykrywalna w menadżerze urządzeń ? Zaktualizuj sterowniki od karty.
 12. Musisz mieć taką tabelę. Wejdź w bazę danych zakładka SQL wklej kwerendę i wykonaj. Perfiks w kwerendzie powinien być taki jaki podawałeś przy instalacji czyli UPDATE `mybb18_users` SET `classicpostbit` = '1'
 13. Po niewyjaśnionej śmierci Michaela Scofielda, okazuje się że Michael jednak żyje. Odsiaduje wyrok w więzieniu Yemen. Z pomocą przyjaciół Michael planuje wielką ucieczkę. Seven years later, thanks to an information provided by T-Bag, Lincoln and Sara discover that Michael, believed dead in 2005, is still alive and, because of ISIS, imprisoned in Ogygia, a prison in Yemen, so they, with the help of Sucre and C-Note, plan an escape to get him out of prison and also out from the country itself. Obsada: Wentworth Miller - Michael Scofield Dominic Purcell - Lincoln Burrows Robert Knepper - Theodore "T-Bag" Bagwell Amaury Nolasco - Fernando Sucre Sarah Wayne Callies - Dr Sara Tancredi Rockmond Dunbar - Benjamin Miles "C-Note" Franklin Augustus Prew - Whip Rick Yune - Ja
 14. 11 listopada 2016 roku, nasi zmierzą się z Rumunią. Będzie to trzeci i ostatni mecz naszych w Eliminacjach Mistrzostw Świata 2018 w tym roku. Obstawiam że wygramy 2:1 Terminarz: 1. kolejka (4 września 2016): Kazachstan - Polska (godz. 18:00), Dania - Armenia, Rumunia - Czarnogóra REMIS 2. kolejka (8 października 2016): Polska - Dania (godz. 20:45), Armenia - Rumunia, Czarnogóra - Kazachstan WYGRANA 3. kolejka (11 października 2016): Polska - Armenia (godz. 20:45), Kazachstan - Rumunia, Dania - Czarnogóra WYGRANA 4. kolejka (11 listopada 2016): Rumunia - Polska (godz. 20:45), Armenia - Czarnogóra, Dania - Kazachstan WYGRANA 5. kolejka (26 marca 2017): Czarnogóra - Polska (godz. 20:45), Armenia - Kazachstan, Rumunia - Dania -WYGRANA 6. kolejka (10 czerwca 2017): Polska - Rumunia (godz. 20:45), Kazachstan - Dania, Czarnogóra - Armenia 7. kolejka (1 września 2017): Dania - Polska (godz. 20:45), Kazachstan - Czarnogóra, Rumunia - Armenia 8. kolejka (4 września 2017): Polska - Kazachstan (godz. 20:45), Armenia - Dania, Czarnogóra - Rumunia 9. kolejka (5 października 2017): Armenia - Polska (godz. 18:00), Czarnogóra - Dania, Rumunia - Kazachstan 10. kolejka (8 października): Polska - Czarnogóra (godz. 18:00), Dania - Rumunia, Kazachstan - Armenia
 15. Nie wolno usuwać znaku wodnego, można tą grafikę kupić wtedy będziesz miał do niej prawa.
 16. Jeszcze spiracona wersja..IP.Board.v3.4.6_[illus!on]_nulled Panu już dziękujemy. Skrypt IP Board jest płatny czy tak trudno to zrozumieć? MyBB nigdy nie dorówna IPB jak chcecie takiego samego poziomu to kur...de zaróbcie, ukradnijcie, pożyczcie sobie te 400 zł i kupcie licencję!
 17. A można bardziej po polsku? W tytule DreamSkill W folderze po pobraniu Frap-Game Na podglądzie dema: Old_Blue_2 To jak się w końcu ten szablon nazywa?
 18. W 3.4 nie ma. W 4.1.x jest taka możliwość wystarczy włączyć funkcję która pozwala na spolszczenie danego słowa po dwukrotnym kliknięciu.
 19. @Trele Morele To go wyłącz co za problem.. nie będę specjalnie zmieniał nazwy katalogu. @BaQuee Tak się dzieje jak ktoś wklei gotowy skopiowany kod np. z innego forum. Edytor pozwala na takie rzeczy i zachowuje formatowanie wraz z tagami HTML np. tabela, wystarczy usunąć formatowanie po wklejeniu kodu (wyskakujący pasek na dole edytora) albo poczekać aż ktoś z nas edytuje temat. Tak widziałem to już. To wina tej wersji silnika. Nie będę tego ręcznie zmieniał za jakiś czas wgram nową wersję może problem się naprawi.
 20. Miałem podobną sytuację, wyświetlacz to jakieś 100 - 130 zł + wymiana. Ja wymieniałem sam (musisz mieć odpowiedni śrubokręt).
 21. Mi osobiście nie podchodzi ten niebieski blask przy buttoanch, usunąłbym go ze wszystkich buttonów oraz cień za tym kształtem Pozostała część pracy jak najbardziej w porządku. Jeżeli mam oceniać to 7,5 / 10.
 22. OsclassWizards Free Responsive Theme https://market.osclass.org/themes/general/osclasswizards-free-responsive-theme_238 oraz http://skrypty.klocus.pl/category/ogloszenia https://osclass.org/ http://open-classifieds.com/ http://noahsclassifieds.org/ http://www.almondsoft.com/alcl.html http://dclassifieds.eu/ http://snowhall.com/slides/silurus http://www.netartmedia.net/adlister http://www.phpmarketplace.com/ http://extensions.joomla.org/extensions/extension/ads-a-affiliates/classified-ads/adsmanager http://extensions.joomla.org/extensions/extension/ads-a-affiliates/classified-ads/almond-classifieds http://extensions.joomla.org/extension/dj-classifieds http://extensions.joomla.org/extension/jom-classifieds https://wordpress.org/plugins/another-wordpress-classifieds-plugin/ https://wordpress.org/plugins/wpadverts/ https://wordpress.org/plugins/cars-seller-auto-classifieds-script/
 23. Warn za dubel ^^
 24. @Miszczu123 Tutaj są opinie o hostingu UnixStorm.org ostatnie z 2015, firma dalej prosperuje tak samo więc opinie wciąż aktualne