SeNioR

Administrator
 • Postów

  14,162
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  166

Zawartość dodana przez SeNioR

 1. Aby usunąć zbędny napis "Forum" lub w wersji angielskiej "Forums" na stronie głównej należy: Przejść do ACP Personalizacja Style Default (lub nazwa twojego stylu) kliknij ikonkę "Edytuj" W zakładce Szablony wpisz "index" następnie rozwiń "forums" "index" "index" Na samej górze dokumentu znajdź: {template="pageHeader" group="global" app="core" params="\IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack('forums')"} usuń i zapisz. Przed: Po:
 2. Cudne lata 80 Ile zajęło ci to czasu?
 3. A nie ma opcji w ACP w ustawieniach edytora? Taki odstęp się pojawia bo po naciśnięciu Enter dodaje się nowa linia w tagach <p>.
 4. Miley Cyrus - Malibu I never came to the beach or stood by the ocean I never sat by the shore under the sun with my feet in the sand But you brought me here and I'm happy that you did 'Cause now I'm as free as birds catching the wind I always thought I would sink, so I never swam I never went boatin', don't get how they are floatin' And sometimes I get so scared of what I can't understand But here I am Next to you The sky is more blue In Malibu Next to you In Malibu Next to you We watched the sun go down as we were walking I'd spend the rest of my life just standing here talking You would explain the current, as I just smile Hoping I just stay the same and nothing will change And it'll be us, just for a while Do we even exist? That's when I make the wish To swim away with the fish Is it supposed to be this hot all summer long? I never would've believed you If three years ago you told me I'd be here writing this song But here I am Next to you The sky is so blue In Malibu Next to you In Malibu Next to you Next to you The sky is so blue In Malibu Next to you We are just like the waves that flow back and forth Sometimes I feel like I'm drowning and you're there to save me And I wanna thank you with all of my heart It's a brand new start A dream come true In Malibu
 5. Forum zmieniło się w sklep? Nie jest to aż tak popularny serial, więc wątpię aby produkty się sprzedawały.
 6. Często zdarza nam się, przy rejestracji wybrać losowy, bylejaki nick który później wygląda niezbyt fajnie. Możliwość nieograniczonej zmiany nicku mają użytkownicy posiadający Konto Premium oraz ekipa serwisu czyli Moderatorzy. Dajemy jednak wam szansę na jednorazową zmianę nicku. Przed wybraniem nowego nicku, zastanów się dobrze bo masz tylko jedną próbę. Pamiętaj aby twój nick nie był obraźliwy i nie był adresem strony www. Kiedy mój nick zostanie zmieniony? Nick zmienia administrator indywidualnie, przeważnie trwa to nie dłużej niż 48 godzin. Co mam zrobić? Napisz podanie według poniższego wzoru. Nowy nick:
 7. Ranking aż 1300 największych bardzo popularnych for internetowych. Webmasteruj.pl teraz Pecetowicz jest na 407 pozycji jak na 1300 nie jest źle Lista silników (Jak widać aż 72% to phpBB) i bardzo mały odsetek MyBB
 8. Świetnie odwzorowany kształt, widać postęp Gratuluję.
 9. @SvV Ta nazwa jest zajęta, wybierz jakąś inną.
 10. Błędy występujące na forum Błędy na stronie to norma. Błędy mogą być różne, czasami jest to wina samego hostingu, czasami jest to nasza sprawka lub wina skryptu. Nic nie jest idealne. Nasz skrypt jest jednak regularnie aktualizowany i poprawiany pod kątem błędów przeważnie co dwa miesiące. (Wtedy pojawiają się nowe aktualizacje). Jeżeli zauważyłeś/aś jakiś niepokojący błąd na forum, zgłoś to nam. Będziemy starali się go naprawić.
 11. Jeżeli pokazał nam się Bluescreen to nie panikujmy. Istnieją programy które pozwalają zobaczyć co spowodowało wyświetlanie niebieskiego ekranu. Znanym programem jest BlueScreenView. Logi niebieskiego ekranu zapisywane są w C:\WINDOWS\Minidump. Na przedstawionym screenie widać że błąd został wywołany poprzez plik ntoskrnl.exe
 12. @chrumcio To nie błąd, to się odświeża po jakimś czasie. To nie wszystko "live" jak na Facebooku
 13. @Erasmux Dzieje ci się tak ze stroną główną? Jednorazowo czy któryś raz z kolei? Tak, wtyczka ta została wyłączona bo nie działa tak jakbym chciał a tyle za nią zapłaciłem
 14. Pamiętajcie że nie ma żadnych programów ani prostych sposobów na złamanie hasła tak jak to widać na YouTube. Programy przedstawione na YouTube to zwykłe nakładki nie mające żadnych funkcji, mające was przekonać do kliknięcia w link i pobrania niby programu ale przedtem musicie wysłać SMS który kosztuje 30 zł. Pomyślcie ile osób się na to na bierze.. 30x500? Tak właśnie zarabiają oszuści. Piszę to bo ktoś może wejść w ten temat i faktycznie tracić czas na szukanie "super" programów gdzie wpisuje się link do profilu a w 5 sekund pojawia się hasło.
 15. To pytanie dręczy miliony internautów niektórzy są zdecydowani niektórzy nie.. Ja osobiście używam Windows 7 x64 PL chociaż powiem szczerze że najlepszym systemem zawsze był XP i pozostanie. Takie jest moje zdanie.
 16. Posada moderatora może wydawać się łatwa jednak nie jest dla każdego. Po wybraniu każdy nowy moderator ma obowiązek zapoznać się z tutejszymi zasadami. Każdy moderator otrzyma instrukcję dotyczącą sposobu moderowania. Przez pierwszy tydzień moderator jest pod opieką obecnych tutaj moderatorów i instruowany co ma robić i w jaki sposób. Moderator to osoba będąca przede wszystkim godna zaufania, rzetelna i posiadająca wiedzę na temat moderowanej kategorii czy moderowanego działu. Podania można składać bez przerwy, jednak wybrani zostaną tylko najlepsi. Posada ta nie jest płatna dlatego w każdej chwili możesz zrezygnować podając wcześniej powód rezygnacji. Jeżeli zatem uważasz że nadajesz się na moderatora tego serwisu, czekamy na twoje podanie. Z pewnością mile widziane będą podania użytkowników którzy posiadają grupę Support. Skąd będę wiedział że zostałem wybrany? Moderator wybierany jest przez obecną ekipę na podstawie podania które złożył w tym temacie. Jeżeli twoje podanie spełni nasze oczekiwanie, zostaniesz dodany do grupy Moderator i jednocześnie otrzymasz dostęp do ukrytego dla zwykłych użytkowników działu. Jaki dział mogę wybrać? Możesz wybrać każdy dział oprócz takich które zarządzane są tylko przez administratora: Archiwum oraz Informacje i ogłoszenia. Możesz wybrać również kategorię lub nawet kilka ale zastanów się czy dasz radę moderować wszystkie tematy które się w nich znajdują. Dobra, zatem co mam zrobić? Złóż podanie w tym temacie według poniższego wzoru. Nazwa wybranego działu lub kategorii: Dlaczego właśnie ty powinieneś zostać moderatorem?:
 17. https://proserwer.pl/centrum-pomocy/jak-podpiac-domene-z-innej-firmy-pod-serwer-www-w-proserwerpl
 18. Nowa sieć? A tamta co padła?
 19. Bardzo fajny, nic nie zmieniać
 20. Apelują do polaków, młodych ludzi +16, skończcie grać w Counter Strike bo obudzicie się jak będziecie mieli po 25 lat bez szkoły, bez perspektyw na życie tylko z kontem STEAM i rangą 100+ czy cholera wie ile tam można nabić tych punktów.
 21. Witajcie, ciężko pisze się takie tematy, ciężko je zacząć. Przyszedł taki czas że trzeba postawić sprawę jasno. Dostałem ofertę sprzedaży forum, już jakiś czas temu. Ktoś może przelotnie coś słyszał w formie żartu... Oferta dotyczy sprzedaży forum jak stoi, z bazą danych, domenami i wszystkim co dotyczy Pecetowicza. Przez ostatnie 6 lat wiele się wydarzyło, jak wiecie wiecznie prowadzić forum nie będę. Ostatnio miałem bardzo mało czasu przez co nie było mnie prawie miesiąc. Przemyślałem to wszystko i doszedłem do wniosku że lepiej będzie jak forum zajmie się ktoś inny. Sprzedaję forum w dobre ręce, mam nadzieję że utrzyma się jak najdłużej, ale to już będzie zależało od nowego administratora. Ja będę zwykłym użytkownikiem, pozbawionym wszelkich praw może nowy administrator doda mnie do grupy "Zasłużeni" albo i nie, nie zależy mi na tym. Będę odwiedzał forum sporadycznie, wtedy kiedy będę miał czas. W poniedziałek zostaną dokonane wszelkie formalności, i od poniedziałku pamiętajcie co złego to nie ja Nie będę pisał długich przemów pożegnalnych, ale chcę podziękować wszystkim (jak to w zwyczaju robię) którzy przyczynili się do rozwoju forum przez te ostatnich 6 lat. Dzięki jeszcze raz, trzymajcie się, prawdopodobnie to mój ostatni temat
 22. Ostrzeżenia to swego rodzaju punkty (te złe) przyznawane użytkownikom w większości przypadków za złamanie regulaminu. Jeżeli na twoim koncie zgromadziły się 3 ostrzeżenia, prawdopodobnie będziesz posiadał/a blokadę pisania, chyba że moderator uzna inaczej. Jeżeli na twoim koncie jest 5 ostrzeżeń, musisz uważać ponieważ 6 ostrzeżeń to automatyczny ban. Jeżeli ostrzeżenia są stare z poprzedniego roku, możesz napisać w tym temacie i poprosić o ich usunięcie. Od 2016 roku, ostrzeżenia nadawane są na określony czas wybrany przez moderatora. Wcześniej ostrzeżenia były na stałe. To czy ostrzeżenie zostanie usunięte z twojego konta, zadecyduje powód jego nadania i waga. Mam 0 ostrzeżeń a i tak są logi z ostrzeżeniami. Ostrzeżenia nadawane na określony czas co prawda wygasają i licznik ostrzeżeń się zmniejsza, jednak historia ostrzeżeń w dalszym ciągu widnieje w profilu. Możesz złożyć również prośbę o usunięcie tej historii. Dobra ale jak mogę pozbyć się ostrzeżeń? Napisz we wzorze podanym niżej podanie o usunięciu ostrzeżeń. Chcę usunąć ostrzeżenie bo: Będziemy analizować prośby składane tutaj, nie wszystkie prośby jednak będą spełniane. Posiadam blokadę pisania! Jeżeli nie możesz złożyć prośby w tym temacie skontaktuj się poprzez PW z administratorem lub moderatorem.