SeNioR

Administrator
 • Postów

  14162
 • Data rejestracji

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  168

SeNioR wygrał w dniu 20 Czerwiec

SeNioR posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

6629 Fenomenalna

O SeNioR

 • Tytuł
  CEO

Dodatkowe informacje

 • Imię
  Sebastian
 • Lokalizacja
  Polska
 • Zawód
  Informatyk
 • Hobby
  Kino - Kosmos - Tworzenie stron internetowych - Dobra muzyka - Podróże - Pozycjonowanie SEO
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Program graficzny
  Photoshop
  IrfanView
 • Edytor
  Notepad++
 • Skrypt
  WordPress i Invision Power Board

Kontakt

 1. Cudne lata 80 Ile zajęło ci to czasu?
 2. A nie ma opcji w ACP w ustawieniach edytora? Taki odstęp się pojawia bo po naciśnięciu Enter dodaje się nowa linia w tagach <p>.
 3. Miley Cyrus - Malibu I never came to the beach or stood by the ocean I never sat by the shore under the sun with my feet in the sand But you brought me here and I'm happy that you did 'Cause now I'm as free as birds catching the wind I always thought I would sink, so I never swam I never went boatin', don't get how they are floatin' And sometimes I get so scared of what I can't understand But here I am Next to you The sky is more blue In Malibu Next to you In Malibu Next to you We watched the sun go down as we were walking I'd spend the rest of my life just standing here talking You would explain the current, as I just smile Hoping I just stay the same and nothing will change And it'll be us, just for a while Do we even exist? That's when I make the wish To swim away with the fish Is it supposed to be this hot all summer long? I never would've believed you If three years ago you told me I'd be here writing this song But here I am Next to you The sky is so blue In Malibu Next to you In Malibu Next to you Next to you The sky is so blue In Malibu Next to you We are just like the waves that flow back and forth Sometimes I feel like I'm drowning and you're there to save me And I wanna thank you with all of my heart It's a brand new start A dream come true In Malibu
 4. Świetnie odwzorowany kształt, widać postęp Gratuluję.
 5. @SvV Ta nazwa jest zajęta, wybierz jakąś inną.
 6. @chrumcio To nie błąd, to się odświeża po jakimś czasie. To nie wszystko "live" jak na Facebooku
 7. @Erasmux Dzieje ci się tak ze stroną główną? Jednorazowo czy któryś raz z kolei? Tak, wtyczka ta została wyłączona bo nie działa tak jakbym chciał a tyle za nią zapłaciłem
 8. Pamiętajcie że nie ma żadnych programów ani prostych sposobów na złamanie hasła tak jak to widać na YouTube. Programy przedstawione na YouTube to zwykłe nakładki nie mające żadnych funkcji, mające was przekonać do kliknięcia w link i pobrania niby programu ale przedtem musicie wysłać SMS który kosztuje 30 zł. Pomyślcie ile osób się na to na bierze.. 30x500? Tak właśnie zarabiają oszuści. Piszę to bo ktoś może wejść w ten temat i faktycznie tracić czas na szukanie "super" programów gdzie wpisuje się link do profilu a w 5 sekund pojawia się hasło.
 9. https://proserwer.pl/centrum-pomocy/jak-podpiac-domene-z-innej-firmy-pod-serwer-www-w-proserwerpl
 10. Nowa sieć? A tamta co padła?
 11. Bardzo fajny, nic nie zmieniać
 12. Apelują do polaków, młodych ludzi +16, skończcie grać w Counter Strike bo obudzicie się jak będziecie mieli po 25 lat bez szkoły, bez perspektyw na życie tylko z kontem STEAM i rangą 100+ czy cholera wie ile tam można nabić tych punktów.