Ocena prac graficznych

Zaprezentuj swoją pracę graficzną a my ją ocenimy i udzielimy ci wskazówek które pomogą ci w przyszłości zapobiec popełnianiu błędów.

Fora

 1. Layout

  (18824 postów)

  Layout to konstrukcja graficzna przedstawiająca wygląd i rozmieszczenie treści na stronie.

 2. Sygnatura

  (2806 postów)

  Sygnatura to niewielki obrazek, który umieszcza się przeważnie w podpisach na forach czy stronach internetowych. Domyślny rozmiar sygnatury to 315 na 150 pikseli jednak rozmiary można stosować różne to już kwestia decyzji samego grafika. Sygnaturka występuje również pod nazwą userbar czyli mała grafika określająca zainteresowania użytkownika. Userbar ma wymiary 350 na 19 pikseli.

 3. Logo i Logotyp

  (2711 postów)

  Logo jest graficzną formą przedstawiającą symbol i nazwę firmy. W skład loga wchodzi sygnet, logotyp i slogan czyli hasło firmowe.

 4. Ranga i Avatar

  (1502 postów)

  Ranga jest wyznacznikiem poziomu i statusu użytkownika jaki pozycji zdobytej przeważnie na forach interentowych. Natomiast avatar to mała grafika najczęściej (100x100px) używana jako zdjęcie profilowe.

 5. Banner i Button

  (1580 postów)

  Banner to graficzna forma promocji swojej firmy. Istnieje wiele rozmiarów bannerów. Standardowy rozmiar bannera to 468 na 60 pikseli. Button natomiast jest mniejszą wersja bannera który zajmuje o wiele mniej miejsca.

 6. Pozostałe formy graficzne

  (4971 postów)

  Wszystkie inne pozostałe formy graficzne, które są mniej popularne i które nie pasują do wyżej wymienionych subfor. W tym dziale prezentujemy między innymi: headery, herby, tapety. Użytkownicy prezentować mogą również swoje galerie czyli kolekcję swoich wszystkich prac graficznych.