Obserwujący 0
icon

Layout o tematyce gier planszowych "Planszówki" by icon

7 postów w tym temacie

Witajcie. Nadszedł czas, kiedy to trzeba wziąć się za siebie i zacząć coś działać właśnie w stronach internetowych. Kilka miesięcy temu już coś próbowałem, ale były to tylko portfolia i to na niskim poziomie. Nigdy nie robiłem tego typu pracy, ponieważ jakoś nie miałem tzw "wizji". Moja praca zwykle opierała się na jednym kolorze oraz wszystkim tym samym. Nigdy nie miałem pomysłu na pracę i nie widziałem co w niej umieścić. Jeżeli chodzi o tą pracę, co mogę powiedzieć. Może nie jest najlepsza, a nawet dobra czy średnia, ale jestem z niej dumny, ponieważ jest to moja pierwsza tego typu praca, jednakże chodzi mi bardziej o pokonanie bariery błędów, przez które poprzednim razem rzuciłem Webdesign. Mam nadzieję, że chociaż w małym stopniu przypadnie Wam do gustu. Dzięki wielkie dla Purse, który podsunął mi pomysł, o czym ma być strona. W małym skrócie jest to strona sieci sklepów z grami planszowymi.

Ps. Dodam, że stopka jest jaka jest. Niestety zawsze byłem słaby w stopkach, nie miałem na nie pomysłów.

 

Ys3yZ9a.jpg

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dla mnie jest to raczej portfolio.. (wyjdzie,że się czepiam)

Praca nie jest na najwyższym poziomie to fakt,widzę kilka błędów m.in. czcionka jest za duża. Ale nie jest też na najniższym poziomie :0 Po twoim długim opisie przestraszyłem się.... Rób dalej osiągniesz więcej.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czcionka od tytułów nie pasuje, przydałoby się trochę przyciemnić tło w headerze bo tekst się zlewa i zmniejszyć czcionkę. Moim zdaniem jest zbyt przejrzyście za mało życia w tym projekcie pokombinuj coś i będzie lepiej. 

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ogólnie ładna praca, jednak mógłbyś przyciemnić lekko header i dać mniejszą czcionkę w menu

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuje za opinię. Jeśli chodzi o heander i menu to macie rację. Ogólnie w photoshopie na pierwszy rzut oka wszystko wyglądało w miarę okej. Nic się nie zlewało z sobą, a jednak teraz widzę różnice i również sądzę jak Wy, że przydałoby się przyciemnić heander. Powiem szczerze, że nie spodziewałem się pozytywnych opinii, ponieważ sam uważam, że projekt nie jest najlepszy, ale bardzo dziękuję. Właśnie takie opinię, ale również i te negatywne dają mi motywację i zapał do dalszego tworzenia. @Patryks Ja nie sądzę, że się czepiasz. Możliwe, że mój projekt wygląda jak portfolio, nie zaprzeczam i nie czepiam się Twojej opinii, ponieważ każdy ma swoje własne zdanie, jak i gust.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napisano przed chwilą

iCash.pl

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Rejestracja

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz
Obserwujący 0