Pecetowicz.pl

Istniejemy w sieci od ponad 6 lat. Początkowo nasz serwis pod nazwą SeNioR Design było wsparciem dla osób używających szablony pod skrypt phpBB2. Z czasem jednak rozbudowaliśmy działy a społeczność z dnia na dzień się powiększała.

Po kilku miesiącach nabyliśmy domenę CMSszablony.pl pod którą działaliśmy do 2014 roku. Od 2014 do 2016 istnieliśmy pod nazwą Webmasteruj.pl. W 2016 roku postanowiliśmy zmienić nazwę domeny na Pecetowicz.pl

Nasz serwis to przede wszystkim forum tworzone przez użytkowników. Fascynują nas komputery i wszystko co z nimi związane. Nasza społeczność liczy obecnie 36106 użytkowników.

Nasz zespół moderatorów codziennie dba o jakość wątków, natomiast nasi Pomocnicy dbają o to abyś uzyskał odpowiedź na swoje pytanie.

Oprócz działów związanych z IT znajdziesz również Darmowe ogłoszenia, Systemy zarządzania treścią czy Zlecenia. Masz też możliwość darmowego zareklamowania swojej strony.
W weekend natomiast dostarczamy rozrywkę w formie filmów.

Historię naszego serwisu możesz prześledzić tutaj oraz tutaj.

Jeżeli nie masz jeszcze konta dołącz do nas jeżeli jesteś już naszym użytkownikiem tutaj możesz się zalogować Zaloguj się